Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altın Krampon ve Ronaldinho

onurf

Öne çıkan mesajlar

said:
Zegna, 20 Kasım 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
real macinda neler yapti gene ya..

messi , eto'o ve ronaldinho suan dunyanin en iyi uclusu bana gore.

aynen ama Larshon u unutmamak lazım,adrıanoda süper sol ayagını cok guzel kulanıor[signature][hline]Asker vurulduğunda değil unutuldugunda ölür
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım şaka yapıyorsundur.İbrahim akın ronaldinhonun 1 maç boyunca auta veya taça attığı topları ancak toplar ki bunun sayısıda 2-3'ü geçmiyor.Şaka olarak algılamak istiyorum yoksa ağlamaya başlıyacam.

Bu reklam'ın edit olduğuna inanıp inanamamımızın sebebi adı geçen şahsiyet,çirkinmi çirkin,topu ayağından açmadan sanki mıknatıs varmış ibi sol kanadı boylu boyuna yada enine koşabilen,bkz. Werder Bremen maçı 1.asisti nedir bu?Bkz golüne topa vuruşuna vs. bu varlığın ki ben insan olduğuna inanmak istemiyorum adı Ronaldinho olunca edit mi? şekline soru işareti bile takılıyor aklımıza.Dünya kupası bu adamın olayı bitiriceği yer olacaktır bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pacAmaruShakur, 23 Kasım 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
ronaldinho ya bakınca ibrahim akını görüyorum
bende anelkaya bakınca anelkayı görüyorum(biraz saçma gibi dursada taş atmış oldum:D)[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pacAmaruShakur, 23 Kasım 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
ronaldinho ya bakınca ibrahim akını görüyorum

Konuyla alakası yokta bizim Din Kültürü hocasının bir sözü aklıma geldi...
"Maymuna bakıyorum kendimi görüyorum,maymuna bakıyorum şükrediyorum.." Ne özlü bir sözdür!!![signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bu 2pac ta 2 pac oldu banlandı thug_life oldu banlandı şimdi 2pacamarushakur olmus hala atıs serbest dewam ediyo ban pls.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...