Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olaya bakın..premium hedöhödö bahsedince u r unbanned..

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

allah belalarını versin diyorum başka birşey demiyorum bu oyunu bırakın lütfennnn lütfennnnn herkes protesto edip bıraksa keşke görseler ne kadar yanlış yaptıklarını[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

Dumurlara uğradım :-O

Bu ne be çocuk oyuncağımı, yinede geçmiş olsun kardeş sevindim açıldığına...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

olay şu abi

oyuna girdim spell of thornum ve spell of impactim yoktu

bunların yerine spell of fire blast vardı dedimki biff e böyle böyle

tmm kontrol edicem dedi..daha sonra pm attı seni neden banlamak istedigimi söylüyorum.spell of thornun ladymage diye birinde ve bana yalan söyledin....

yani bu kadar basit mi?[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
name changeler geliooooo gelioooo geliooooo :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi yanlislik sonucu banlamistir
yanlisini ögrenince acmistir premium hödö hödö olunca her sorunun hallolmuyo zamaninda kardesim hacklendigi zaman premium sahibi iken rollback olmamisti ama premiumsuz nice kisiler roll back olmustu...
neyse benim sinawim war ben kacar :D
hayirli olsun poli...[signature][hline]http://forum.paticik.com/view.php?id=159050
Sosyal ağlarda paylaş

picallo_tr
Poli yazma baska yere bence. SSleri de koyma bi yere. Gerek yok , ugrasma ... Acildiysa devam et , bozma moralini. Kendini de yipratma.

olurmu öyle şey baba madem poli başına geldi hepimiz adına hakkını ara[signature][hline]6*
OSMANLI
blademaster
bu ne yaw beramusa gıremıom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...