Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asrın Komedisi(Zorla duper yaptılar beni)

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler asrın komedisinde 2. perde :)

2 gün önce restat yapıp paper oldum demiştimya, bu günde malum rollback olunca komik bir durum meydana geldi "Complate giyip, Elexir kullanan bir paper mageim var" statlar paper statı ama giysiler pet mage. (Dmg çok artmadı 600-700 civarı nova ile)

Ne yapacağımı şaşırdım valla. Zorla duper yaptılar, şimdide zorla edit karakter sahibi oldum.

Bunca zaman hileye hurdaya diren K2 zorla yapsın :)

Reskill restat yapsam para kalmadı. Complateleri çıkarsam paper seti sildiler. Tam gider ayak afedersiniz ama azına s... karakterin :([signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Veda vakti geldi, satılıktır detaylar pazar alanında )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 23 Kasım 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
Evet beyler asrın komedisinde 2. perde :)

2 gün önce restat yapıp paper oldum demiştimya, bu günde malum rollback olunca komik bir durum meydana geldi "Complate giyip, Elexir kullanan bir paper mageim var" statlar paper statı ama giysiler pet mage. (Dmg çok artmadı 600-700 civarı nova ile)

Ne yapacağımı şaşırdım valla. Zorla duper yaptılar, şimdide zorla edit karakter sahibi oldum.

Bunca zaman hileye hurdaya diren K2 zorla yapsın :)

Reskill restat yapsam para kalmadı. Complateleri çıkarsam paper seti sildiler. Tam gider ayak afedersiniz ama azına s... karakterin :(

Ohaaa hem paper hemde complete giyiyo muhteşem bi char :D
damage aynımı bence yaklaşık 1000 den fazla vurman lazım.
çünkü benim staff 64 atack ve 1000 vuruyom çoğu zaman ama elixirde atack 100 den fazla dimi :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

peki buna ne demeli.. lvl 61 priest defender gitti (birebir mavi kutudan çıkardım ulenn) yerine judgement scroll geldi.. id leri mi benziyor ne :c))))) bi de en komik kısmı ne bilionuz mu... geçenlerde aposlardan düşen 20 kadar salamanderi uplamıştım.. hepsi +7 geçerken yandı... 14 tane +7 salamander im var şu an.. 13ü +8de yandı :D upgrade rate de düşürmüş adiler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...