Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PirateSS hakkında

PirateSSS

Öne çıkan mesajlar

said:
efendi, 23 Kasım 2005 10:47 tarihinde demiş ki:
EvoLution_Priest bak demedi deme bu KimBu'nun sende gözü var cafede orda burda manitam diye konuşuyo. Abin falan vardır duyar öldürür. Aman diyim zaman kötü kolla ... (kendini yani) :D

ßak sen .. pisLik ezecem senin kafanı az kaLdı :D[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 23 Kasım 2005 10:50 tarihinde demiş ki:
Saka maka Günde 10-15 saate Yakın beraber kastigimizi Söyleyebilirim :D Hem item Hem lvl i soon FiRe Moruk :P

Ben kendim görüom kasiolar..
Kasamayanlar catlasin kanka yormayin kafanizi ..;)[signature][hline]PiCaLLo_TR, 23 Kasım 2005 10:07 tarihinde demiş ki:
Bana Clanini söyle,Sana Kim Oldugunu Söylim:D

Sosyal ağlarda paylaş

said:
EvoLution_Priest, 23 Kasım 2005 10:52 tarihinde demiş ki:
ßende yanınızda oLuyorum zaten kasarken :D ßıraktım artıq np kasmayı xp kasıyorum :D :D

ahaha ewom gelmiş:D sen 62 ol sora gel kes beni bakim :)[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
name changeler geliooooo gelioooo geliooooo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 23 Kasım 2005 10:56 tarihinde demiş ki:
said:
EvoLution_Priest, 23 Kasım 2005 10:52 tarihinde demiş ki:
ßende yanınızda oLuyorum zaten kasarken :D ßıraktım artıq np kasmayı xp kasıyorum :D :D

ahaha ewom gelmiş:D sen 62 ol sora gel kes beni bakim :)

aaa ßen zaten ßurdayım nasIL görmedin ßeni :( oLacam az kaLdı geLecem ondan sonra kafana kafana vuracam senin :D[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 23 Kasım 2005 10:56 tarihinde demiş ki:
[spo1=LR PLS Ewo :D][/spo]

:D :D ßak o fotoyu çekerken ßen yoqtum oyunda arkada$ oynuyordu..İyiqi koydun Kıracam kafasını $erefsizin sapık ßu adam yaa[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kertenqele, 23 Kasım 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
kanka sen bakma bunlara ben şahidim nasıl lvl ve np kastığına .takma kimseyi kafana.onlar konuşsun dursun.sen deevam et kasmaya.bende yeniden başlıyom oyuna kanka

simdiye kadarki postlarin hicbirisinde "lvl, np kasmadin" diyen olmadi ki..[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...