Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Arkadaşlar Banlandım..işte bakın görün k.o nsl birşey.

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

ehehe Bu oyun ayni Turkiyedeki yasam tarzina döndü... Turkiyede insanlar acliktan parasizliktan yasal olmayan işler yapior... KO da da aynisi maalesef.. Ama k2 network ün operasyon servisi & customer support gercekten cok b*ktan... Premium warsa gün icersinde sorunlariniza cvp alicaksiniz diyor 8 gün sonra cevap veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer parayla moradondan aldıgım sheller silindiyse ya oyunu bırakıcam yada dupe yapıcam hayatımda hiç dupe yapmadım ama zorla yaptırcaklar :S:S:SS:S:S:S:SS:[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

Premium alcaksınız Kc puanlarla scroll alıp satcaksınız ..Düpe wipe yapılmış diyeceksiniz düpe yoktur diye huzurla item alcaksınız..Sonra aaaa itemler yok ...EEE geçen düpe wipe den temiz çıkanlarda silinmiş o zaman a.. k.. böle işin diyeceksin
başlıyacaksın Maradon Piana arasında taşımacılığa ..iii para war tavsiye ederim ..[signature][hline]
Titreririm Kendi Üstüme
Benden DeğerLi DeğiLsin
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı Yorumlar Duymaya Basladım Artık.. Silinen Legal İtemlerin IDlerin KUllanarak KEndilerine ITEM yapıyorlar... ßoylece Dupe Wipede DUpe Gorunmuyor Sattıkları İtemler Gibisinden Vs. Vs.. NE Kadar DOgru Bilemem.. Sadece ßenim inancım kaLmadı artık bu oyuna.. onu biLirim..[signature][hline]OLYMPIA YI BEKLIYORUZ..
Sosyal ağlarda paylaş

silinen itemim varmı diye bakamıyorum bile...
account in use diyor ve benim gibi bir sürü insan var...

biff e de blackwinds e başka account ile pm attım tık yok...

değil gold premium KO nun sahibinin oğlu olsan bi numara yok...

Allah kahretsin...[signature][hline]Ares
El-morad
Kasar
64
6x.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 23 Kasım 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
üzülme yavru kush ne banlar acildi seninkide acilir ;-)
elimden bi sey gelir mi gelmez mi bilmem ama ''DemonPriest'' olayini halledebilirsem senin icinde elimden gelen her seyi yapirim...
mujux

imzandaki topice bayıldım :D:D:D
neyse geçniş olsun polifonik biff yapar bazen böyle şeyler[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bir database hatası bence ve düpe wipe arkasına sığınıyorlar....Ama gidenler geri gelirmi ...Bana kalırsa gelmez ..
Poli geçmiş olsun demekten başaka bişey gelmiyo elimden ..Kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer...[signature][hline]
Titreririm Kendi Üstüme
Benden DeğerLi DeğiLsin
Sosyal ağlarda paylaş

**bakın ne demişim**

22 Kasım 2005 11:25
--------------------------------------------------------------------------------
iyide ben burada bas bas bağırıyorum.
arkadaşlar verdiğiniz emeğe, harcadığınız paraya yazık.
bazı ss ler var bende fakat verdiğim sözden dolayı yayınlamıyorum.
neler dönüyor bu oyunda bilmiyorsunuz ve bildiğinizden çok çok daha fazlası dönüyor.
bakın ben diezin ilk açıldığı günden beri diezdeyim ve bazı şeyleri öğrendikten sonra oyunu bıraktım.
yapmayın etmeyin; sonuçta benim hiç bir çıkarım yok k2 oynayıp oynamamanızdan.
fakat gördüğüm kadarı ile pek çok arkadaş internet cafelerde şu oyunun peşinde koşuyor.
bu harcanığınız zamanın maddi kaybını geçtim; eminimki okul hayatınızada çok çok zarar veriyor.
yabancı forumları biraz takip edin; onların multiplayer oyun kültürleri bizden çok çok fazla (en azından şöyle söyleyeyim 2 yıl önce kuzenin almanyadan gelmişti; ben dial-up bağlanırken o 2048Kbps ile bağlandığını söylemişti) ve yabancı oyuncuların pek çoğu bu oyunu bırakıyor.
Çünkü artık elle tutulur bir yanı kalmadı bu oyunun.
Bilgisayarımdaki ramden dolayı 3 ay önce wow'u bırakmıştım.Ram alıp tekrardan wow a döndüm.İnanın çok karışık ama bir o kadarda zevkli bir oyun.
Sabah bilgisayarımı açınca charıma birşey olmuşmu gibi bir düşünceniz yok.Oyun içerisinde gm lere mail atıyorsunuz 5 dk'da cvp geliyor.İllegal hiç bir şey yok.Pazardan elma armut seçer gibi gm almıyorlar.
Hepsinin teknik ve oyunsal bilgileri çok çok yüksek.(burada hadi gelin wow oynayın demiyorum sadee örnek veriyorum).
10 gün kadar oldu; 3 ay önce wow da bıraktığım charıma tekrar geri döndüm.Ve eminim knighttan 13 14 ayda aldığım zevki şu 10 günde aldım.Yan ilk olarak huzur var, saygı var.
Aga kelimesini duymuyorum en azından.
Birazcık mantıklı düşünün ve şu knight gerçeği ile yüzleşin artık.
saygılar..[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 5x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu biff denılen mahlukat kendını adamdan sayıp bır bok sanıyor afadersınız agır konuscam hatırlıyorsanız gecen gun gmden kactıgım ıcın ban konusunda yıne konusmustuk yıne bıff tı bu serefsız kendını buyuk sanıyor bılmıyorkı bu aptal zayıf karakterı cok zayıf hemıde blackwınds dıyece sey bıff gozunle gormus tepsı sogusun yahu boyle her sey ıcın tepsı oooo yandık bıze yakısan bence bunlara ders vermek mıllete premeum aldırmayı engellemek premıum olunca bakıyorlar dıye de kendınızı kandırmayın lutfen bunlar hakıkaten serefsız oyunun gıt gıte b..ku cıkıyor ama halen dırenıyoruz as olan baska seylerlemı ugrasalım onumu ıstıyor bu itler
Sosyal ağlarda paylaş

gecen bırısı soyledı sarsei dıe dalga gecmeye ne bılım tınlamadınız hakıketen turklere karsı bır oyunlar donuyor olmaza zate dermı sızce turklerı actım su kadar nıe haklı yabancılar yokmu bız sadece haklı olanları bıraz olsun dınlensın ıstıyoruz ama gorun bakın sadece Turklerın charlarını actım dıyebılıyoruz yahu bu oyunda donen ve bakın yabancıdan cok turk varr ee bu serefsızler halen nıye ugrasıyorlar dusunun lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben oyunu 3 gün önce bıraktım.. hala oynamayı canım istiyor açıkçası.. ama bi gerçek var bu oyun adam olmaz.. o yüzden bu oyunu bıraktım.. dönmeyide düşünmüorum.. itemlar alıcam ytl verip bi dupe wipe hepsi uçacak gidecek gene.. ne gerek var? herkese yazık.. yapmayın etmeyin.. oyunu hep beraber bırakın.. en mantıklısı bu..eğer bırakmazsanız bunlar devam edicekler böyle davranmaya ve daha çok üzüleceksinz.. hep zamanınıza hem paranıza yazık..yazık..yazık..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bırakıyorum ko yu gercekten baydı bu oyun resmen adam kazıklıyolar sen gel lvl 62 ye kadar kas sonra lavugun bırı gelsın senı banlasın. Can gercekten uzuldum bu olaya msn ı de aldım ara sıra konusuruz kendıne ıyı bak![signature][hline]Name : Simokin
LvL : 55+
Class : Rogue
Durum :(Bannnnnnnned)
Neden: Bilinmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 23 Kasım 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
evet arkadaşlar gerçekten ağlıyorum şuan..

ben bu oyunu oynamak için vizelerde ders çalışmadım.k.o oynadım ben ki aldıgım harclıgımla premium aldım

ben ki bu oyunda birkez bile olsun dupe yapmadım

ama işte adalet..hepinizle tanıstıgım için teşekkür ediyorum ama bundan sonra ben yokum..

hepiniz kendinize iyi bakın

msn adresim [email protected]

isteyen eklesin..

saygılar..

polifonik_osuruk /Can
[signature][hline]
Seni tanıorum Es netten oynuyorsun deılmı.. bıldıgım
kadarıyla.. evet benım de 60 lık mage mı banladı bu GM ler.. akrsılıgında 150mılıon ıle acıcaklarmıs.. bırakın gecın yenı servera..

nick: ossuranboga
level: 63 %30.25
cLan: tek takılıo
server :sypher
Diğer char: FriZzz(bannedd)
NOT: 60 Lık Mage'im Nie Banlandı Anlamıorum..

[Bu mesaj frizzz tarafından 23 Kasım 2005 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...