Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE yi nası yükleyebilirim

Dark_Mare

Öne çıkan mesajlar

FlashGet

burdan direk download edebilirsiniz.

once burdaki programi yani FlashGet 'i download ediyoruz ve bilgisayarimiza kuruyoruz.. Sonra Knight Online download edmeye calisdiqimizda bize FlashGet'i aciyor eger acmazsa sizde acabilirsiniz ve download linkini mauseniz ile tutup flash Get'in icine atabilirsiniz daha sonra flashget'in icinde o dosyayi goreceksiniz ve download baslamis olacak eger baglanti vs vs.. kesilme olursa tekrar Flashget'in icine girip baslatabilirsiniz.. FlashGet ile download edilen hersey C:download in icindedir.. kolay gelsin umarim acikca anlatabilmisimdir.. yapamadiqiniz bisey olursa yazin gene yardim edmeye calisacam..[signature][hline]I miss You

[Bu mesaj Cagr1 tarafından 22 Kasım 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Cagr1 tarafından 22 Kasım 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dark_Mare, 22 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
bende flasget war nerden indircem oyunu
bana somut örnek werin nerden indirirsem olurrrrrrrr?

flash get warsa ac programi ve sonra ko yu download edeceqin yere gir ve sonra download linkini mause ile tut programin icine birak ve download'a basla..

[signature][hline]I miss You

[Bu mesaj Cagr1 tarafından 22 Kasım 2005 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NIKO67, 22 Kasım 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
flash get dedınız yarım saat once yukledım sızın verdıgınız adresten xp coktu..yuklemede hata verdı flash get...aksam aksam formatla ugrastırdınız benı:) :) :)

bende yukledim hic bir problem yasamadim su anda pc de yuklu ztn .. senin pc 1 flashget'i kaldiramicak kdr dayanikli degilse napim :)[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cagr1, 22 Kasım 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
said:
NIKO67, 22 Kasım 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
flash get dedınız yarım saat once yukledım sızın verdıgınız adresten xp coktu..yuklemede hata verdı flash get...aksam aksam formatla ugrastırdınız benı:) :) :)

bende yukledim hic bir problem yasamadim su anda pc de yuklu ztn .. senin pc 1 flashget'i kaldiramicak kdr dayanikli degilse napim :)
benım bılgısayar zaten format ıstıyodu buda bahane oldu...muahhahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...