Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nice Job Stupid GM's

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar olamaz ya az önce dc hatasından kurtuldum ve charıma girdim ilk ekranda gördüm zaten char çırılçıplak neyse oyuna girdim inventorye baktım resmen 1 hafta öncesine rollback olmuş :S kaybolan itemler Shell helmet ,pad,pauldron 1 hafta içinde almıştım .. onun yerine eski chitinler gelmiş ayrıca inventory olan 4k knight cash ile yeni aldıgım bütün scrollar yerine 24lük buff 4'lük ac scroll duruyor gitti 40$dolarcık birşey dikkatimi çekti dc olmadan önce inventoryde duran mirage +7'yi bankaya koymuştum şuan hem bankada hemde inventoryde var ayrıca shell ile takas ettigim +7 shardımda duruyor :S bankaya kattıgım itemler dupelenmiş hepsi aynıları inventoryde var .. Bu işe aklım ermedi ama tek lafım var allah belalarını versin diyorum başka birşey demiyorum
resmen charımı berbat hale getirmişler

Good Job Gm's
GG K2[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANNED :(
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

rool back yaptırırsın suç.. yaptırmassın suç .. adamLar oyunu tamamen ßerßat haLe getirdiLer.. HeLaL oLsun yani adamLara.. ßenimde 1305 patch çıkmadan önce +2870 cash vardı ama 1305 çıktı -2870 cash oLdu uzun süredir söyLüyorum ßakacağız diyorLar ama ßir sonuç çıkmadı haLa..[signature][hline]Name : EvoLution Priest
Server : Ares
Np : Bizim Kimseye Gösteri$imiz YOK !
Level : 62
Sosyal ağlarda paylaş

eee şimdi benim oyunda nerden baksan baya zararım var ayrıca 40 dolara yemeyip içmeyip knight cash aldım oda rollback oldu gelde şimdi dupe yapma ? dupeden anlasam acısını fena çıkarcam ama bilmiyorumki. Hep mağdur durumda biz kalıyoruz hepppppp işte severek oynadıgınız oyunun halini görün[signature][hline]Nick : Khrull
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

OMFG :-O daha charıma bakmadım ama bi bakıyım buraya official forumlara rankinge ve supporta öyle şeyler yazıcam ki okuyanlar olduğu koltukta kalakalcaklar... Hala neler var neler yok charımda bilmiyorum ama çok merak ediyorum... Bu arada geçmiş olsun kardeş :([signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bir hafta içinde birşeyler alıp sattıysan malesef diyorum benim gibi mağdur olacaksın :(( ama inşallah sana bişi olmamıştır kardeş bu arada keşke bütün itemlerimi bankaya koysaymışım hepsi dupelencekti :S sadece inventoryi rollbacklemişler[signature][hline]Nick : Khrull
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 23 Kasım 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
güya dupe wipe olmicakmış ya artık öyle dedi ya ko admini official forumda , adam olmaz bu oyun boşuna oynuyoruz hepimiz

abi dupe wipe olsa bu kadar üzülmem ya ağlıcam şimdi ben bu kadar emek verdim shell aldım paramla KC aldım bütün emeklerim gitti.. dupe wipe olsa daha iyidi .ağlıcam şimdi ya :([signature][hline]Nick : Khrull
JoNyBLaCks 6x Mage
_TikiTo_ [Playing]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 23 Kasım 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
abi dupe wipe olsa bu kadar üzülmem ya ağlıcam şimdi ben bu kadar emek verdim shell aldım paramla KC aldım bütün emeklerim gitti.. dupe wipe olsa daha iyidi .ağlıcam şimdi ya :(

Ha charın inventory si roll back olmuş , ha dupe wipe olmuş
ne fark eder ? ikisindede kaybediyosun vede hiç bir zaman giden geri gelmiyo,yenisini satın almadığın sürece[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: N/A
Server : Ares
LvL: 66
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 23 Kasım 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
said:
Dionysos07, 23 Kasım 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
WoW a gecelım :)

arkadaşım burası ko bölümü sen wow bölümüne tıpış tıpış ..

allah allah milletin tercihlerini sorgulamaya ne kadar meraklısınız..

Bu kadar olumsuzluk yasar iken eger sen tercıhlerını sorgulamıyor isen ve koyun psikolojisi ile gidiyorsan sana karısamam.. Senın tercihlerini sorgulayamam.. Ama tercihlerini sorgulamaman saglıklı bır davranıs deil bunu soyleyebilirim..[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

benim gördüğüm zarar yok denecek kadar az ama yinede can sıkıyor.

zatan charım full çiplak olsa 1 haftamı alır itemlerimi tompamam sen düşün..
istersen bi daha duşün bu ss dün çekildi..
[spo1=ss][/spo]

ayrıca tercihlerim beni ilgilendirir... wow dan zevk almadım ko dan aldığım kadar çünkü oyunda görmediğim yapmadığım hiç bişi kalmadı.. ve de çok hoşuma gidiyo oynamakta
hoşuma gitmese zaten oynamam...

wow için buraya http://forum.paticik.com/area.php?id=18[signature][hline]
Shadow Knight
6x
1xx k NP

[Bu mesaj hippo tarafından 23 Kasım 2005 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Anlatmaya calıstıgını anlamıyorum. charını gostermenın yade master olanın bu konu ile ilgisinide kavrayamadım..? Yada sen kavratamadın.. Bu olumsuzluklar karsısında msterların diğerlerine nazaran daha az zarar gordugunu ve bu konu hakkında birseyler yapması gereken kişilerde master lar oladıgınımı soylemek istiyorsun....

YANILIYORSUN....[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Istersem senın 1 haftada topldıgın ıtemlerın 10 katını 1 gunde toplayabilrim.. ama bunu neden haftada bır yapma ihtiyacı duyayım.. onemli olan oyuna guven .. 1 hafta boyunca kendı emegımle topldıklarımı kaybetme korkusu yada endisesi tasımamam gerekıyor diye dusunuyorum.. eger 1 hafta içinde geri alırım sen dusun diyorsan .. bu oyundakı bu guvensızlık ve bu takım seyler surerse hiçbir charımız bir ilerleme kaydedemez..[signature][hline]Çözümde Rol Almayanlar , Problemin Bir Parçasi Olurlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...