Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stone Sour

DeamoN

Öne çıkan mesajlar

evet düşündüm ki bi çoğunuzun bu gruptan haberi yok biraz bahsediim dedim ama pek vaktim yok kabaca bahsedicem:
Stone Sour Slipknot(ilk albüm 1997-ilk başarılı albüm 2000) adlı grubun gitaristi James Root(jim) ve vokalisti Corey Taylor'ın 1992 de kurulan grubudur.Corey grubun kurucularındandır Jim 1995te katılmıştır.Geçen 3 yıl boyunca sadece konserler için gitarist kiralanmıştır.1997 te Corey Stone Sourdan ayrılıp SlipKnot'a gider.1 yıl sonra 1998 da da Jim SlipKnot' a katılır.
2000 yılında SlipKnot, Slipknot adlı albümü ile ilk başarıyı yakalar daha önce çıkmış olan Mate. Kill. Feed. Repeat. adlı albüm çok başarı göstermemiştir(bu albümden Gently parçasını dinleyin- 2001 de çıkan IOWA albümünde de cover ı wardır).2001 yılında IOWA adlı 2. albümleri çıkr bu hometownalrı olan eyaletin adıdır.Büyük başarıya imza atarlar. 2002 yılının şubat ayında ingiltere londra da werilen efsanevi bir konserle grup üyeleri çalışmalarına 1 yıl ara werirler.bu süre zarfında Jim ve Corey eski arkadaşlarını untumazlar ve eski Grupları Stone Sour la da bir albüm yaparlar ve zaten ünlü olan 2 üye Frontman oalrak kullanılır.
Bence çok başarılı bir grup.artık müziğin adını ne koyarsınız bilmiorum ama Corey'in yazdığı ve Slipknot ın HATE formatına uymayan şarkılar war.çok sert bir müzik yapmıyorlar.parça önermicem çünkü bence bütün parçalar çok güzel.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

ben oldugunu ki söyledi =)
mp3 le çalışlıom[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

bi süre önce bir kliplerini gördüm
corey yoktu
şarkı da dandikti
ayrıca o şarkı bende yok bendekiler güzel ve corey var
corey olmadığını nası anladın diceniz de maskesiz resimleri var nette ayrıca adamın tipe bakıosun yok bundan corey olmaz diosun[hline]-God! Guys are all the same...
-What? Responsible?
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam corey taylor yani bunun karşı bi tezi yok.
buyur
admaın sesi aynı yüzü aynı herşeyi jim de öle
joey jordisonu görmek istersen o da murderdolls un gitaristi diğerleri meçhul sen intewrentteki resimlere inanma.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

hangisi ya bother zaten sadece coreyin şarkısı dierlerinin bişiyi yok kendisi çalıo sölio da kalanlar çok güzel korn faln tanımaz yani inanılmaz yaratıcı riffler wr.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...