Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Angel Dedikleri ?

efendi

Öne çıkan mesajlar

A1 den abbyse girip server değiştirdik ve a2 de 41 fallen Angel kestik, çıkan en güzel item 3 abbys di. Bunlardan hiç mi abbys blessing çıkmaz ya hu? Acaba server farkından dolayı çıkmamış olabilir mi? sinir oldum ya :(

[Bu mesaj efendi tarafından 19 Kasım 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 19 Kasım 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
ben ujio ile 2 saat kestim , plate zırh çıktı paso , sonra sinir olduk gidip moradondan abyss blessing satın aldık :D

afıhyasdfasdg[signature][hline]Server:ares
Job:Shadow Knight
lvl:6x( bu x de moda oldu halbuki 61 im daha.ama böle daha havalı duruyo :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 19 Kasım 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
herkesin saatlerce ugrasip bir turlu cikaramadigi bu abyss blessing'leri merchant'ta her gun 10-15'er tane satan insanlar var. ne kadar sansli insanlar var degil mi(!).

Dahada ilginç olan mercantta bunların gözükmesine o kdr wipe olmasınada rağmen onların silinmemesi
GM'ler görevini yapsa böle olmazdı bir şey daha söylüyecem TATE clanı hergün clanca maradonun farklı yerlerinde 4-er5er tane satmaları:/:([signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

10milyon exp veriyor kardeşim bi görev. 59 asas kesemez sanırım 700 vuruyo namıssız :)[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Irk : Alikus manipipus
Otlak alanı : Ares
Tür: Zıp zıp zıplayan Hop hop hoplayan tavşanımsı kurt
Sosyal ağlarda paylaş

Allahtan belanı mı istiyon bi de?? biz 41 tane kestik diyorum fp bile çıkmadı ki shell ya da chitin çıksın :D[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 19 Kasım 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
dupe olarak satın almış olsanız bile , minervaya verince item yokoluyor ve 10milyon exp geri geliyor , dupe wipe tada exp silimi olmicaa için , NO PROBLEM ;)

dupe yapanlarin yanina kar kalmasi pek no problem degil ama neyse...[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 19 Kasım 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
dupe olarak satın almış olsanız bile , minervaya verince item yokoluyor ve 10milyon exp geri geliyor , dupe wipe tada exp silimi olmicaa için , NO PROBLEM ;)

tabii dupe yapanların yanına kalsın onlar ceplerini doldurmaya devam etsin lol[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzum yazdım ya iyi oku bakiim. bir görevdir kendisi. Çıkarmaya çalıştığımız itemi alıp gotürüyon yetkili merciilere o da diyo ki bi alt katta mehmet bey var gidp ona onaylatın falan... (dur bu devlet dairelerindeydi) neyse götüryüon veriyon itemi o da ssana 10milyon exper veriyor oodu mu? o du[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

informer hay ağzını öpiyim ya da öpmiyim dur :)
said:
Informer, 19 Kasım 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
priest minervaya vericen , orc sa luferson castle human isen el morad castle
[signature][hline]^v^LiFe iS BeAuTiFuL WiTh YoU^v^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...