Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sifre Degisimi?

semihgunes

Öne çıkan mesajlar

said:
semihgunes, 23 Kasım 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
Belki daha önce bu konuyla ilgili topic acılmıstır ama ben yinede sorıyım sifrelerimizi nasıl degistiricez veya ne zaman aktif olucak?

Yokmu tam olarak bi bilgisi olan ???[signature][hline]Server:Ares
Nick:Xaar_tr
Lvl:6x ARCHMAGE
Clan:UknighteĞ
Satılık yada takas edilir msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin olmamakla beraber ; Bu hafta içinde yeni serverin gelmesiyle sitede yenliklerde olcakdı server status vsvsn sifre deişimide aktif olcak die duydum onun dısında suan bile premium üyeler mail yoluyla cc sinin son 4 rakamını ve bazı bilgileri vererek yeni sifre edinebiliolar..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 23 Kasım 2005 11:00 tarihinde demiş ki:
Kesin olmamakla beraber ; Bu hafta içinde yeni serverin gelmesiyle sitede yenliklerde olcakdı server status vsvsn sifre deişimide aktif olcak die duydum onun dısında suan bile premium üyeler mail yoluyla cc sinin son 4 rakamını ve bazı bilgileri vererek yeni sifre edinebiliolar..

Anladım saol insallah su yeni serverle gelen patch ise yarar[signature][hline]Server:Ares
Nick:Xaar_tr
Lvl:6x ARCHMAGE
Clan:UknighteĞ
Satılık yada takas edilir msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşin daha aktif degil şifre degiştirme şifre degiştirmi işlemi daha buvenilir hale gelene kadar boyle devam edecez[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeTTeN KeDeRDen!!!BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
baramus kıralı

Sosyal ağlarda paylaş

valla arkadaşlar bundan 1 ay öncesine kadar şifre değiştirmek istemiştim uygun olmayan karakterler kullandığım için ne yeni şifrem nede eski şifrem çalışmadı..diğer charla devam ettim oyuna bir gün tak etti knight sitesine girdim pasword den sorumlu kişiye e mail attım iki gün sonra e mail geldi bana account e mail adresimi ve gizli sorumu sordu cevapladım 2 gün sonra bana yeni bir şifre verdiler şuan account çalışıyor..illaki acilenm değiştirmeniz gerekiyorsa bu yolu izleyin bence..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...