Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

premium avantajları

magnetonur

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben premium üyeyim bu oyuna. Yanlız hala anlamadım premium üyelik tüm serverları ve tüm charları kapsıyomu. Çünkü hepsinde premium gibi görünüyorum. Bide ulanpremium olduk abbys de item çıkar yada item yakmam diyodum , eskiden ballı itemler düşürdüğüm abbysde pot ve cake avcısı oldum :( ve +4 item basamadım daha.....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım premıum ıse yarıyormu olayı şöyle basıtce anlatıyım % 50 öldugunde az exın dusuyor ıtem drop sansın artıyor %20 cok ex alıyorsun gold olursan bu %30 goldda tek fark bu

bronze ve sılver arasındakı fark 1 trına ve 1000 knıght cash yok ex aynı

gold uyelıkte kı te kfark %30 daha fazla ex alıyorsun
uye olman amacına gore olursan mantıklı cokda yararını gorursun...[signature][hline]server:Ares
Level 61 %76 lvl dustum bug yuzunden...
Elemental lord
Np:52k
Sosyal ağlarda paylaş

uye oldugun zaman kullandigin id altindaki tum karakterlerinin isine yariyor premium. Eskiden uye olundugunda trina veriliordu hala oylemi ya da nasil bilmiorum. Bu hediye item olayi sadece bir karakter altina veriliyor. KC olayinin tum serverlarda kullanilip kullanilamadigi hakkinda birsey hatirlayamiorum malesef.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061
bu arada 10060 i da pek sevmeye bashladim :S

Sosyal ağlarda paylaş

said:
FeaR_3, 23 Kasım 2005 09:06 tarihinde demiş ki:
Bir boka yaramıyor parana yazıkk neden alıyonuz annamıyom şu premiumu napıcanızzzz kasın lvl sanki premium alınca guzel item cıkıyor sanki daha iyi upgrade ediliyor yok bole bişey tuzak hep

Ohaa mantığa bak..

Bronze Premium >>> Sadece + %20 Exp.
Silver Premium >>> + %20 Exp. + 1000 Knight Cash + Repair discount
Gold Premium >>> + %30 Exp. + 1000 Knight Cash + Repair discount

Öğrenin artık şunlarıda bilmeden yorum yapmayın.Level 62 sonra lvl atlamak istiyorsanız bunlardan birisini almaya mecbursunuz.

Edit : He ben almadan kasarım boş adamın işim gücüm yok diyorsanız 70 saate atlıcağınız lvl 100 saatte arlarsınız.Tabi bu 62 den sonra katlanıyor.

[Bu mesaj Thealon tarafından 23 Kasım 2005 10:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar doğru sölemişler ölünce daha az exp gidiyo daha fazla exp kazanıyosun onundışında hiç bir boka yaramıyo 1 hafta önce 600 milyon kaybettim dc olduğum için kayboldu para üye olduğum için ilgilenilir alırım diye düşünüyodum ancak alamadım 3-4 gündür scroll satark shell alamaya çalışıyodum dünn en sonunda shell aldım aldıktan sonra save de yaptım ancak inanmıcaksınız şimdi girdim ve şok oldum shell yoktu ve daha önceden kullandığım pot ve benzeri şeyler geri gelmişti. bukadar olur 1 haftada 1,5 gb oyun sorunlu olduğu için kaybettim ve alamaıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...