Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sniper elite

Whitehaven

Öne çıkan mesajlar

teknoloji tvde görmüştüm bu oyunu direk amcalar kamerayla mönütörü çektikleri için grafik namına bişi anlayamamıştım :)

severim snipercilik oynamayı ağızdan mermi sokup enseden çıkarmayı[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

fena yapmamıslar işte long ranged shot, headshot, moving shot felan bu tip seyler var buna gore puan alıyorsunuz bu arada yanlız bazı bolumlerde sizden baska sniper sote yapmıs oluyor urastırıor baya bir :) onun dısında yapay zeka bazen ustune kosarken bazende arkadan dolanıp kıskaca alıyor kerata ehhe[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Fps oyunlarda sniper ile oynamayı sevenlere hazırlanmış harika bi oyun.Oyun 2. dünya savaşında, her iki taraf için de çalışan bi keskin nişancı etrafında dönüyo.Mermi efektleri headshotlar sahneleri falan baya güzel.Kısa falan da değil güzel sürüyo oyun.Grafikler de fena değil fazla sistem istemeyen bir oyun.Tavsiye ediyorum herkese.

yalnız korsan dvdler de epic fail var SNIPER ELEITE yazıyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...