Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ally'i nasıl düşürebilir?

gozupek

Öne çıkan mesajlar

said:
Cr0w292, 21 Kasım 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
ya böyle birşey olması mümkün diil arkadasım.server da clan kalamzdı o zaman
bir tek sen mi biliyorsun bunu yani bunu

sadece alt clanlara yapiliyor.. dene gör.. yalanmı söylüyoruz burda... yasadıgımız seyi soyluyoruz..[signature][hline]Nick : KLC
LvL : 5x
Job : Suikastci :D
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 21 Kasım 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
Merhaba arkadaşlar dün yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum.Akşam saatlerine doğru clanımıza alt clan aldık.Herneyse saniye sürmüyor allyden düşüyorduk.Kaç kere denedik.Sonra ally alt clan lideri arkadaşıma bir şahıstan ismi lasım değil PM gelmiş."Beni clana almazsan sizin pelerini gene düşürürüm" die:D."Hadi yaw" felan die dalga geçerken hakkaten oldu.Neyse adamı clana aldık. (Ne yalan söliyeyim adamı GM felan sandık nihahaha:D)Tabe pelerin düşmedi."Adam isterseniz bir daha göstereyim" felan dedi."İyiiiiii yap bakalım" dememizle hooop pelerin kayıplarda.Nasıl yaptığını sorduk.Bize bir sürü yalan yannış hikaye anlattı.Ama arkadaşımla daha sonra konuştuk.Uygulamalı olarak denedik.Ve bunun bir oyun hatasını olduğunu anladık.Ama şu var o zaman herkes kıl olduğu adamın ally'sini iptal etsin oldu mu şimdi??? Ally Clan kalmaz valla...Bir de bu çıktı başımıza.Bu daha önce varmıy dı? Yeni mi çıktı acaba???

Sevgilerrr

arkadaşım keşke bunu burda anlatmasaydın şimdi bizim clan lideri luferson da dolaşamıyo adam eslantta mahsur kaldı:([signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeRTTeN KeDeRDen!!!
BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
Sosyal ağlarda paylaş

anlatan benim.. arkadasim.. baskasina laf soyleme.. arkadas dogru soyluyor.. bunu yapan kansızlarda.. mutlu olsunlar sırf bu muhabbetten.. disbant attim az once clana..[signature][hline]Nick : KLC
LvL : 5x
Job : Suikastci :D
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...