Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ally'i nasıl düşürebilir?

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar dün yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum.Akşam saatlerine doğru clanımıza alt clan aldık.Herneyse saniye sürmüyor allyden düşüyorduk.Kaç kere denedik.Sonra ally alt clan lideri arkadaşıma bir şahıstan ismi lasım değil PM gelmiş."Beni clana almazsan sizin pelerini gene düşürürüm" die:D."Hadi yaw" felan die dalga geçerken hakkaten oldu.Neyse adamı clana aldık. (Ne yalan söliyeyim adamı GM felan sandık nihahaha:D)Tabe pelerin düşmedi."Adam isterseniz bir daha göstereyim" felan dedi."İyiiiiii yap bakalım" dememizle hooop pelerin kayıplarda.Nasıl yaptığını sorduk.Bize bir sürü yalan yannış hikaye anlattı.Ama arkadaşımla daha sonra konuştuk.Uygulamalı olarak denedik.Ve bunun bir oyun hatasını olduğunu anladık.Ama şu var o zaman herkes kıl olduğu adamın ally'sini iptal etsin oldu mu şimdi??? Ally Clan kalmaz valla...Bir de bu çıktı başımıza.Bu daha önce varmıy dı? Yeni mi çıktı acaba???

Sevgilerrr[signature][hline]Ares
Thalia_El_Fayed-Jasper-Rainstely:)

[Bu mesaj gozupek tarafından 21 Kasım 2005 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj gozupek tarafından 21 Kasım 2005 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Serverdaki ßir Acıktan KAynaklanıyor.. Cozumu Soyleyeyim.. Pelerininden Olmak İstemiyorsan.. Oynamadıgınız Bir Charı BAskan YApıcaksınız.. Saga SOla Kuytu Bir Yerde ßırakıcaksınız.. O CHarı..[signature][hline]Nick : KLC
LvL : 5x
Job : Suikastci :D
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cr0w292, 21 Kasım 2005 16:44 tarihinde demiş ki:
Böyle birşeyi yapan bir adam kendi basına pelerin de alır o zaman.gider bi clana ally olur tek basına.böyle birşey imkansız.adamın nick i neydi ? we hangi server ?

Arkadas Konu Aynen Su.. Herhangi ßir Altclan liderinin üzerine tıkla command / knight / banknigt yap.. lank dussun adamın pelerini.. hoş bişimi diil.. ben sahsen ana avrat bacı sovuyorum... gm de banlamadi hala neyse..[signature][hline]Nick : KLC
LvL : 5x
Job : Suikastci :D
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

evet clansızken herhangi bir alt clanın liderinin üstüne tıklayıp /ban_knights yazarsan alt clanın pelerini düşüyor... onun için oynanmayan bi char açacak clanı başkan olmak isteyen de assis olacak...[signature][hline]Server : Cypher
Irk : EL MORAD
Job : Ranger ( assasin)
Level : 5*
Isim : _iCoNaiN_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 21 Kasım 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
Merhaba arkadaşlar dün yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum.Akşam saatlerine doğru clanımıza alt clan aldık.Herneyse saniye sürmüyor allyden düşüyorduk.Kaç kere denedik.Sonra ally alt clan lideri arkadaşıma bir şahıstan ismi lasım değil PM gelmiş."Beni clana almazsan sizin pelerini gene düşürürüm" die:D."Hadi yaw" felan die dalga geçerken hakkaten oldu.Neyse adamı clana aldık. (Ne yalan söliyeyim adamı GM felan sandık nihahaha:D)Tabe pelerin düşmedi."Adam isterseniz bir daha göstereyim" felan dedi."İyiiiiii yap bakalım" dememizle hooop pelerin kayıplarda.Nasıl yaptığını sorduk.Bize bir sürü yalan yannış hikaye anlattı.Ama arkadaşımla daha sonra konuştuk.Uygulamalı olarak denedik.Ve bunun bir oyun hatasını olduğunu anladık.Ama şu var o zaman herkes kıl olduğu adamın ally'sini iptal etsin oldu mu şimdi??? Ally Clan kalmaz valla...Bir de bu çıktı başımıza.Bu daha önce varmıy dı? Yeni mi çıktı acaba???

Sevgilerrr

-Söyle bi bug var .
-Haftaya patch gelicek düzelir.
-Anladim. Turkce karakter sorunu ne zaman düzelicek ?
-Haftaya
-Clan limit ?
-Haftaya
-Clan alinacak mi ?
-Evet , haftaya ...

Senin sorunun cevabi .... haftaya thalia :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya dün abyss yapayım dedim elimi attığım ölüo
her katta her server da kosp almış başını gidio :D
gm e pm atalım dioz pm kapalı.
yanlız bi clan a resmen aşık oldum adamlar 3 gün boyunca DK lerde party yapmışlar ares2 deler Black bilmemne diye clan kurmuşlar grade 2 olmuş adamlar belkide 1 :D
biz nasıl kasçaz diye düşünüp duruyoz.
cafede 3 küçük çocuğa şifreyi verdim 1 ayda 52 yaptılar.
4 kişi bi kosp etmioz be :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

KOSP tan banlanan arkadaşlar MUTLAKA TIK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...