Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

sepetcioglu

Öne çıkan mesajlar

said:
sepetcioglu, 22 Kasım 2005 16:20 tarihinde demiş ki:
agalar premiumdan baska yol yokmu adamlar anlatıyoı da 50 kusur gold bar falan nasıl ouyo bunlar

ben ezikkene harpy yaparken parasizliktan hp pot bile almazdim bu yüzden defalarca ölürdüm
simdiki genclerin gözleri cok yukardalar 50 gb ha helal
adam olacak cocuk b*kundan belli olur derler bunun da sonu hic hayirli deil :D:D:D[signature][hline]Heather Brooke rulz!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Scam, hack, dupe bunlar agalar diye başlayan biri için uygun bir para kasma yöntemi olabilir. Zira aga dünyanın soygun düzeninin köşebaşı tutanlarındandır. Bu ağalar ki köylüyü marabayı parasız çalıştırmış paraları alıp cebe koymuşlardır.

BU İĞRENÇ KELİMEYİ SEMPATİK HİTAP OLARAK KULLANMAYIN YAHU!!![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 22 Kasım 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
Scam, hack, dupe bunlar agalar diye başlayan biri için uygun bir para kasma yöntemi olabilir. Zira aga dünyanın soygun düzeninin köşebaşı tutanlarındandır. Bu ağalar ki köylüyü marabayı parasız çalıştırmış paraları alıp cebe koymuşlardır.

BU İĞRENÇ KELİMEYİ SEMPATİK HİTAP OLARAK KULLANMAYIN YAHU!!!

Emekçinin yanındayız :)

Aga, baba, fıstık(pet mage iken complate giymeyin, abaza çok etrafta ;) ), item pls, 10k teleport için, clan pls. vs. vs. . Bunları duyunca kanım donuyor allahtan sanal bir ortamdayız yoksa hergün katil olurdum.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...