Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kendini bilen oyunculara

sapiooo

Öne çıkan mesajlar

millet gm ile aga gm alo lan baksana gibi konusursa ben gm olsam tek kalemde kralini silerim ban
herkes haddini bilsin turkler kendi kendi ile sdidişio fıkrayı bilionuz cehennem kazani hikayesi her turlu pislik ve uckagit bızde ise gm ne yapsın ki civciv bile gm aga bak bi yazio olm kibar olun dioz bize kufure baslio yas sinirida yokki bebeleri atasin
Sosyal ağlarda paylaş

yas siniri derken film lerdeki gibi +12 +15 +17 +18 misali kırmak icin deil sadece saygılı olsun ufak buyuk fark yapmaz abi desin kral kesiliolar gelip bı yanıma gorseler guzel insan nasi olur ogretırız ogrenmenin yasi yok yabancilar thks sorry kolayca yazıo bizimkiler harbı ayı bunlar normal hayattada bole demekki[signature][hline]sapiooo assasino
Sosyal ağlarda paylaş

aga
slm
sa

pm icin filter ozelligi olsa ilk ekleyecegim kelimeler sanirim.
bir de bu s.a yazanlar cevap gecikince "allah'in selamini da mi almiyosun" tribine giriyorlar ya deli oluyorum. durruk sen allah'in selamini yazmaya usenip kisalttin diye ben sana laf soyluyor muyum?

selam yerine slm yazanlarin 2 harf tembelligini anlamamis biri olarak yeri gelmisken su pm'i eklemeden gecemiycem.
[signature][hline]lütfücüğüüüm!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...