Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DUPE'cu ve eski dupe wipe maduru(ben) arasındaki diyalog

gaba

Öne çıkan mesajlar

Adam shard satıyor +8 ama iki saattir bagiriyor tabiki bende bir assas olarak artık mesej attım bitmedimi hala shard lar diye

we gelen mükemmel cevap sonuncusu nu şimdi sattım..

xbjkx(bay duper xD):hepsi bitti olsada kasada boyer yok (ve shouttan +8 war. sheel aramaya basladı)
ben: yuh bee becerdiniz yine demi oyunun bokunu cıkardınız hala yetmedi dewam ediyonuz.
xbjkx: :D
ben: gm ler yakalamasınlar
Xbjkx: dur lem sanada söleyim diyip biraz açıklama yaptı

adam dupe yapma ve yayma cemiyeti gibi bir de utanmadan anlatıyor ulan 61lvl oldum neler cektğimi ben bilirim +8 shell giyicem diye bunu riske atarmıyım.

sölemesi ayıp sölediği seyi bil. müh okuyan biri olarak daha önce tahmin etmiştim ama bunları k.e nasıl önleyemediğini anlıyabiliorum.artık neden derseniz altyapısı bu denli zayıf ,web sitesi 3 gün calişip 4 gün offline yatıyor çok normal.. bu tür olayların olması[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

walla her yaptıgında dup olurmu bilmem ama mor da baktım herifin üstüne basına beni satın alır hatta üstüne clanımdakileri satın alır..bekli sene alır pm at :P..kardes dupe anlatıp da seni de bu pislihe buluştırmıyım en iyisi :=))[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

para werdim baktım sildiler geri vermediler ama ticaretten kazandığım para kadar tatlısı yok..gerçekten çalışınca oluyor su an merchant dayım +1200m 2 saat içinde...kafaya koydum +1 drop item alıp kendim basıcam yanarsa yansın sonuna kadar denerim..=)[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 22 Kasım 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
bende para bol

az önce +1 e kekuri ring yaktım:D şimdi trina ilen +8 shard basacam tereddütteyim ya yeni server gelmezse

+1 kekuri yaktın? benim bildiim unique compareler +3 den sora yanıyo :D its interesting...[signature][hline]Lvl: 66
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

NASIL ADAMSIN SEN YAAA...orda başka soluyorsun burda başka..senın her yerin oynuyordur konusurken çunku bu kadar kıvıramassın başka türlü...koyucak başka yer yok derken parayı mı kastediyorsun....neyse yaa polimiğe girmicem...[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...