Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WaSaBi Turkuaz`da

KuzeN

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar yavaş yavaş Abyss Kalesine doğru ilerliyoruz.

Blood un disband olmasından sonra çok sevdiğimiz abimiz Bana göre diez in en iyi warrior larından biri olan WaSaBi Turkuaz clanına gelmiştir..

Şimdi durdurabilecekmisiniz acaba Türk Düşmanı GM`s ler bizi?..
Sosyal ağlarda paylaş

sanki sahneye assolist çağırır gibi yazı yazmışsın ya :)
selamımı ilet bi zahmet..[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

alırsınızı castle ı alırsınız demek istemiş arkadaş.

üzerimde dupe item olmamasına rağmen herşeyim silinince ister istemez soğuyor insan oyundan.
mail attım premium olmasına rağmen 6 günde cvp verdiler.(wow da 5 dk da cvp verdiler :) )
ya charı giydirmek max. 1 gün fakat çok soğudum oyundan.
wow da zaten charım vardı, o na geri döndüm.wow süper ya.(bırakma sebebim 512 ram olmasıydı 1gb ram ile wow coştu)[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

İyidir Kuzenim Saol..Teyzemin Ellerinden öp benim için..

BuriaL_Tr biraz haklısın galiba..Ama Geçen Geceki CSW deki yaşanan olaydan sonra bana GM den gelen PM in keşke SS sini çekseydim..Daldınlığıma geldi..

CSW de : Sadece Deneme amaçlı bir tek party girdik.Orta alanlara kadar geldik..Ve İnanılmaz derece bir BUG kullanımı vardı.. Her ortaya gelişimizde o kadar kişiye rağmen ve tek party olmamıza rağmen.NovaShell bile yemeden yatıyorduk.NovaShell Atanlar Kale önündeydi biz ortada..Anlam veremedim..Daha sonra [GM`s]JESSİCA_Wabbit Humanlardaki GM nicki JessicaWabbit Karuslarda JESSiCA_Wabbit genelde çok iyi bir GM ama bilmiyorum nedenini go away :) die bir PM geldi.

İşte bu sözü yazma nedeniminde gerçek yüzü budur..Ama O sırada panikle SS alamadım..Ve Başka bir Ayrıntı Bizim Diğer Party CSW ye giremedi Ve 2.Party BİR DAğın Tepesine bugüne Kadar Görmediğim bir noktaya Gönderildi.Bunların SS ni alıp yayınlamak isterdim ama dedim ya o sırada ne yapacağımızı bilemedik..Ama Bizi GM`s lerde durduramaz..Gerekirse onlarlada Savaşırız.Oyun Anlamında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...