Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DosTlaR :)

kabartmatozu

Öne çıkan mesajlar

Dostlar arkadaşlar yeniler eskiler burda yatıp burda kalkanlar büyükler küçükler we paticiğin genel olarak sahibi abilerimiz saygı we sewginize sığınarak soruyorum bir PATİCİK clanı war mı???? Eğer yoksa neden boş duruyoruz bu birleşmeyi oyunada yansıtsak bizim için extra kolaylık olmazmı Diez Beramus ws ws ws burda temelini atıp oyunda buluşsak milleti kessek we ilk forum Clanı olma şerefine erişssek olmaz mı ben önerimi sunuyorum artık leweli büyük dostlar bişiler düşünürseler Clanın tek şartı paticik üyesi olmak desek hem yeni dostluklar falan ben sadece paylaştım saygınıza.... :)

:)KaBaRTMaToZu:)
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru öLe oLabiLir Lvl Seviyesine göre yapıLırSa BöLe şey oLcağını sanmıorum. Ama oLmaz değiL[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 4x.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam kuralım ama paticikte ezik olan var master var herkesi alamayız ki biri 60 üstü biri 50 üstü biri 40 üstü olsa gene açıkta kalan olur ve herkes sonunda üste geçmek isteyecek ama bu adamlara bunun bi farkı olmadıını orda kalsada geçsede bişey deişmeyeceğini anlatamazsın ve şuda var her clana girmek isteyen paticiğe üye olur ve bizde herkesi alamayız sonuçta.....
bu iş O-L-M-A-Z!!!!!![signature][hline]

[Bu mesaj cemshit tarafından 21 Kasım 2005 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj cemshit tarafından 21 Kasım 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...