Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek kelime lanet olsun

C33k

Öne çıkan mesajlar

ben unuttugum şfremi 6 ay sonra alabilmiştim.ki coktan server deigsitrip yeni chari ayni lvla geitirdigimde lutfedip gonderdiler.
demem o ki bu arklar eee..mm....biraz yavas calisiyorlar.

....

[Bu mesaj YOKki tarafından 20 Kasım 2005 04:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orda kaç kişi çalıştını bilionuzmu tahminen?

peki kaç server oldunu bilionuzmu?

+ kaç kişinin bu oyunu oynadığını bilionuzmu?

azcık sabredin ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 75k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

hala bekliyorum cvp vermediler cidden lanet olsun allahın kuluda yardım etmedi el ele muhtacdır hiçkimse kendini birşey zannetmesin gün olur derman döner k2 türklerin sayesinde para kazanıyor premium alanlar türkler genellikle adamlara ekmeklerini ßiz veriyoruz yaptıklarına bak bekliyorum hala bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yetişemiyorlarsa adam alsınlar.
ben k2 ye mail atıyorum 6 günde cvp aldım(web sitelerinde premiumlara 24 saat içinde cvp verilir yazıyor)
wow da gm lere oyun içerisinde mail attım 5 dk'da cvp geldi.
ve adamlar nasıl özür diliyor görmeniz lazım, türk dil kurumu gibi konuşuyorlar.

blizzard > k2[signature][hline]Name: VAnGeL (retired) I Vangel
Clan: Wearehistory I ---------
Lvl: 63 I 4x
Class: Berserker Hero I Troll Warrior
Nation: Karus I Horde
Server: Diez I Bloodsclap
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım su kadar ınsan var hangıbırınle ılgılenecek cart curt demek yerıne herkes bır bır cogunluk olmadıkmı adamların her bır seyı yanlıs eger sabredeceksek yazsınlar 24 saat yerıne belkı bırgun dıye bazen hıc cevap yazmıyorlar artı unutmayın soyle demeyın lutfen hangı bırınle ugrassın bu oyunun kapasıtesı bellı kac kısıyle ılgıleneceklerı bellı ona gore calısmalarını raya oturtsunlar kredı kartı bolumunden bırsey yazın an az 24 saat ıçınde cevap gelıyor ee demekkı para olunca ısler hızlanıyor neden otekı sorunlarıda cevaplamasınlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...