Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buna bi dur diyelim

CB_Sexy_Totemius

Öne çıkan mesajlar

uğraştılar çalıştılar ve başardılar....
türkleri yıldırıp oyundan uzaklaştırma çabaları sonuç vermeye başladı son zmnlarda oyundan bir çok türk charını bırakıp ayrıldı ve daha bu yıldırma bezdirme çabaları dvm etcek ancak bizlerin bunlara bi dur dememiz lazım öncelikle siteyi kapadılar sonra dupe wipe diyerek legal itemlerimizi sildiler bugünlerde sürekli olarak serverlar kapanıyo ve site açılıp kapanıyo buna karşı tepkimizi belli etmeliyiz ve ezici üstünlüğümüzün farkına vardırtmalıyız K2NETWORK a....[signature][hline]YıLLaRca KaHrolSaK DeRTTeN KeDeRDen!!!
BiLLseKKi KeLLemiZ KopAr BeDeNDeN!!!
AşKıMıZ HaRBiDeN HeMDe DeRinDeN!!!
AsLa VaZGeçMiyCeZ BEŞİKTAŞ SeNDeN!!
Sosyal ağlarda paylaş

site kapali oldugu sürece herkese kapali idi türklere bi garezleri yok adamlarin türkler en büyük ekmek tekneleri + türkleri silip yok etmek isteseler siteye türkce aciklama koymazlardi diye düsünüyorum ben...[signature][hline]All are gone, all but one
No contest, nowhere to run
No more left, only one
This is it, this is the Countdown to Extinction...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 20 Kasım 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
said:
MetalStyl3, 20 Kasım 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
yaw asıl türkler adamları yıldırıyo :D

Kopuver :D

türkler herşeyle başa çıkar yeterki sonunda menfaat olsun :D[signature][hline]Name : endless_nightmare
Clan : Kafama göre
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :28.xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 20 Kasım 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
said:
Nemesiss, 20 Kasım 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
Ya varya biz TÜRKLER serverlerin azına zıçtık.:D

yeni bir online oyun var ama sitelere yazmaya korkuyorum acaba sonuc ne olur diye :)
söle söle linkinide ver hemen indirip onada zıçalım:D[signature][hline]Cypher
ırk:el morad
lvl:40
durum:soyulmuş,fakir
job:assasin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 20 Kasım 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
said:
pisikopat_5, 20 Kasım 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
said:

yeni bir online oyun var ama sitelere yazmaya korkuyorum acaba sonuc ne olur diye :)
söle söle linkinide ver hemen indirip onada zıçalım:D

Hehe haklısın xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:

uf ya ne geyik adamlarsınız. adam efendi gibi bişi sölüo ve bence çokda doğru söylüo. hiçde herkese kapanmıo site ve oyun. kapandığı zaman yannızca türklere kapanıo. ve arkadaşım ben şahış olarak hiç bi şeyin içine zıçmadım. sen nabtın bilmem ama yaşın ufak eminim. en büyük sorun bu oyunda işte. ben net cafe işletiyorum ve 12 yaş altı o kadar ufak çocuk bu oyunu oynuoki bilemessin. düşünüyorumda oyunda biriyle muhabbet edioyorum ve adamım yaşı 12 falan. kuscam gelio valla. ben 30 yaşındaım ve artık oyunda pm den hemen hemen hiç kimseyle konuşmuyorum. yakında clansızda gezicem zaten en güzeli olacak. sonuç olarak evet bencede bu bir türkleri yıldırma çabasıdır ve başarıya ulaşmak üzeredir. aksi hiçbir fikri kabul edemem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kerdeş arada bi kol forumlarına gir de bak o site kapalı oldugu zaman dünyanın 4 bi köşesinden playerlar biz de giremioz yazmışlar sen burda hala senaryoya devam adam bizim üstümüzden para kazanıo neden gelir kazandıgı bişeyi başından deff etmek istesin ki o kadar türklerden nefret etse koyar ip banı hiç öle yıldırmaya falan çalışmaz boş boş konuşmayı bırakın artık[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 60 ( ezüq :D )
np:bi var bi yok:D
Sosyal ağlarda paylaş

valla kimsenin senaryo yazdığı yok. adamlar bizi istemiosa bi açıdan hakda vermio deilim yani. dupe bizde küfrün bini bizde, şimdi türk GM i sevmiolar neden? çünkü artık millet kafasına göre öle normalden shottan türkçe sövemioda ondan. olmasın tabi türk GM öle sövüp dursun millet. uff ya kusucam artık oynamıcamda zaten amna ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CB_Sexy_Totemius, 20 Kasım 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
ne alaka işte sizin gibilerin yüzünden biz türkler bu oyunda ezilmeye mahkumuz ve ondan eziliyoruz devam edin

Sen Kac Kere HAcklendin.. Veya Kac Kere Kazıklanmaya Calistin.. ? Vs. Vs. ßenim Clanımda 32 Kisi Var.. 4 Tanesi Yabanci.. Party Kurarken.. Yabanci Olanlardan birisi İtemlerini ßana Veriyor.. Attackım Yukselsin Diye.. Türk Olan Arkadaslarimdan Biriside KErizmisin Sen Niye Geri VEriyorsun Diyor..

ßu Oyunu ßu Hale Getirende Türkler.. Kactane ßilincli Türk Oyuncu var ? Kac Tane Haysiyetsiz.. ?[signature][hline]Nick : KLC | Lydion
LvL : 5x
Job : Gecici Bir Sure Icin Archer
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

Bu SÖZÜM NightHunter666 Kardeşime Siz Sadece Tükçe Yazısını Görmüşsünüz Sanırım O Bölümde Site Türkçe Olmuyor Orda CEZALARI anlatıyor Bilmem Farkındamısın Yok Dupe Şu Kadar Ceza Yok Kospdan Şu Kadar Ceza Falan Filan Şu Ana KE'de Ne Ezildim Nede Ezdim Herkez İyi Bir Şekilde Oyununu Oynarsa Sorun Çıkmaz ![signature][hline]Nick: DragonFaste
Server: Diez
Level: 56 (Ezik)
Clan: Malesef Yok Almak İsteyen Varsa Sölesin
Irk: El-Morad / RG-Assasian
NP: 5xxxx (Tek Başına Zor Oluyor :D)
Sosyal ağlarda paylaş

ya kerdeşim sen diyosinki dunyanın 4 koşesi den giriliyo ama yanılıyosun çunku siti kafalı oldu gunleri hatırla 1 bakam biz siteye malezya uzerınden giriyorduk yanı bu ne demek sitiye tek türkler giremiyo[signature][hline]herkeze selam ben geldim

beramus kıralı olaçagım

ork kıralı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...