Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kaç soru..

doseover

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar;

dün ilk defa oynamaya başladım knight online. Gerçekten çok türk varmış oyunda. Genelde soru sorduğum insanlar da ardımcı olmaya çalıştılar, sevindim.

Fakat RP yapan yok sanırım. RP için bir server var mı? Lordum diye seslendiğim bir karakter bana "Bab" diye hitab ediyordu.
Bir karakterde bana 1.000.000 altın vermeye çalıştı. Bende sadece 8.800 vardı. acaba bu karakter duper dediğiniz çeşidden midir? Yoksa herkes böle paraları saçıp duruyor mu? Şehrin ortasında bir sürü insan vardı. 15-20 bin altına birşeyler satmaya çalışan.

Server listesinin olduğu yerde, herhangi bir servera bağlanamadığımızda, o ekrandan nasıl çıkış yapıyoruz. Her seferinde alt+f4 yapıyorum, bulamadığım için.

Mage seçtim. Anlayamadığım konu, neden bir erkeği zorla dişi yapmak istedikleri. Mage'e uygun temel özellikleri olan bir erkek olamaz mı yani? Sadece female karakterin temel int özelliği fazla.
Mage karakterinin en iyi nasıl geliştirilebileceğinin ayrıntılı anlatıldığı bir link verebilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.[signature][hline]There are too variables.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle ben bu oyunda uzun süreli oynamayı dfüşünüyorum diyorsan bence mage kasma bu oyun açısından yaptığın en büyük hata olur :) tabi bunu oyunda kendini geliştirdiğin zamanlar farkına varırsın ne ise bi mage nasıl geliştirilir konusun da fazla yorum yapamayacağım ama dier ark. lar umarım sana bu konu hakkında geniş bi biçimde bilgilendirir dediğim gibi eğer bu oyunda uzun süreli oynamayı düşünüyorsan 1. si mage olma 2. si ares de özellikle human olma bi human olarak dan ares Human Sux.....[signature][hline]satıyorum ytl bazında almak istermisin?
Sosyal ağlarda paylaş

ÖnceLikLe Mage Açmanı Tavsiye etMem bende bi Mageim Ama Sıfırdan başLasam Mage Açmazdım... Çünkü Oyundaki En zayıf karakter Mage Kendi sınıfın dışında kimseyLe 1vs1 Yapamazsın lvl 65 üstü oLmadan... Ayrıca Aresde Açmanıda tavsiye etmem Önüne geLen 65-70 oLmuş... Yeni bi serverda(Cyper X..) ya da yeni açıLcak serverda başLarsan senn için daha yararLı oLur... Oyunda AĞA , Party pLs , 10k pLs , cLan pLs , para pLs... gibi sözLeri sıkça duycaksın :) Tavsiyem Rogue Açman KE iLe birLikte hem Mageden daha çabuk kasarsın hemde 1vs1 şansın yüksek oLur...[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...45k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 20 Kasım 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
1 vs 1 i saglam wariordan başka herkesle yaparım hele roguelarla gozu kapalı yapardm gm e solen iron beltle deg def ımı geri versin. lvlimde 61 mage en guze çarlardan biri. rahat np kasılıor hem

1vs1 i sağLam rogueLarLada yaparmısın??? :-)[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...45k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 20 Kasım 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
Çünkü Oyundaki En zayıf karakter Mage Kendi sınıfın dışında kimseyLe 1vs1 Yapamazsın lvl 65 üstü oLmadan...

Im Lvl 61 have 225 k np

Hiç bi char kötü diildir playerlik ve item olduktan sonra[signature][hline]NicK : TaLkative

Owned_by Disbanned :(
Np :>> 225 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXCuRiousXx, 20 Kasım 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
said:
Çünkü Oyundaki En zayıf karakter Mage Kendi sınıfın dışında kimseyLe 1vs1 Yapamazsın lvl 65 üstü oLmadan...

Im Lvl 61 have 225 k np

Hiç bi char kötü diildir playerlik ve item olduktan sonra

Oyunda kimin daha Çok Np kasıcağından bahsetmedim...Rogue Mageden iyidir bu benm görüşüm..[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...45k

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 20 Kasım 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 20 Kasım 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
said:
xXCuRiousXx, 20 Kasım 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
said:

Im Lvl 61 have 225 k np

Hiç bi char kötü diildir playerlik ve item olduktan sonra

Oyunda kimin daha Çok Np kasıcağından bahsetmedim...Rogue Mageden iyidir bu benm görüşüm..

lol demiş lvl 65 üstü mage sağlam die benim lvl 61 im 225 k np var dedim stuf[signature][hline]NicK : TaLkative

Sosyal ağlarda paylaş

said:
doseover, 20 Kasım 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
merhaba arkadaşlar;

dün ilk defa oynamaya başladım knight online. Gerçekten çok türk varmış oyunda. Genelde soru sorduğum insanlar da ardımcı olmaya çalıştılar, sevindim.

Fakat RP yapan yok sanırım. RP için bir server var mı? Lordum diye seslendiğim bir karakter bana "Bab" diye hitab ediyordu.
Bir karakterde bana 1.000.000 altın vermeye çalıştı. Bende sadece 8.800 vardı. acaba bu karakter duper dediğiniz çeşidden midir? Yoksa herkes böle paraları saçıp duruyor mu? Şehrin ortasında bir sürü insan vardı. 15-20 bin altına birşeyler satmaya çalışan.

Server listesinin olduğu yerde, herhangi bir servera bağlanamadığımızda, o ekrandan nasıl çıkış yapıyoruz. Her seferinde alt+f4 yapıyorum, bulamadığım için.

Mage seçtim. Anlayamadığım konu, neden bir erkeği zorla dişi yapmak istedikleri. Mage'e uygun temel özellikleri olan bir erkek olamaz mı yani? Sadece female karakterin temel int özelliği fazla.
Mage karakterinin en iyi nasıl geliştirilebileceğinin ayrıntılı anlatıldığı bir link verebilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Kaç aydır ilk defa farklı bi topic görüom en azından server neden girmio silahım neden yanmıyor vs topiclerden cok kaliteli bi topic patlatılmazsa neyse

Oyun Hakkındaki Genel bilgileri arkadaslar sunmuş burdan bakabilirsin

Aynı baslık altında var ama bazı sorularına cvp olabilir sanırım
Göz Atmanda Yarar var

Hangi Characteri istiosan burdan özelliklerine bakabilirsin bi nevi meslekler..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 20 Kasım 2005 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle sunu soylemeliyim ki maalesef su anda KO oynayanlarin %99.9'u RP olayinin ne oldugunu dahi bilmiyorlar. FPS bir oyun onlar icin. Elindeki silah yada skillerle first person shot mantiginda oynuyorlar. O yüzden bence role playing cok fazla arama oyun icinde. Muhim olan kafa dengi 3-5 arkadas bulabilmen.
Merchanting yani pazarcilik olayini girmis oldugun serverlerin 1.ci yansilarinin Moradon sehrinde en genisini görebilirsin. Ares 1 , Diez 1 , Beramus 1 vs. vs. Orada dolasip silahlarin ve diger takilarin fiyatlari hakkinda fikir sahibi olmaya calis. Oyunda seni dolandirmaya calisacak pek cok insan olacaktir. Dikkatli olman gerekir. Soru ve problemlerini burada once arama kismindan aratip bak , yanit bulacaksindir. Ama bulamazsan sormaktan da cekinme.

Mage icinde cok ayrintili topicler acildi.[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle söyleyeyim. en benim dien asasa lycoan +7 im varken 1k küsür vuruodum magic shield basmadan, ondan aldıgım en cok dmg de 800 küsürdü. 3600 hp si olan bana istediği kadar kombo yapsın kıcından duman cıkarta cıkarta kaçıyordu. mesele budur. asas 1vs1 de iyi bir magei alamaz. tabi ki staf buyusu kullancan[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks

[Bu mesaj Buyse tarafından 20 Kasım 2005 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

eheh... bence bu oyun pek sana gore degil. ileride daha neler gorecegini tahmin bile edemezsin.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bir karakterde bana 1.000.000 altın vermeye çalıştı.

1 milyon coins bu oyunda hiç bir şeydir. Çay içemezsin o paraya :D Duper değil normal orta karar parası olan biri bile milyon verebilir sana. Benim günlük sarfetttiğim scrol ve pot paraları 100 milyonu buluyordur sadece, ki bunlar zaruri masraflar. Giyim kuşam silah takı dediğinde milyarlar söz konusudur....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplar için sağolun.
Mage seçtim, çünkü mage oynaması zordur genelde ama oyunu çabuk öğretir. Birde mage'lere karşı bir sempatim var, frp'nin esas sınıfıdır bence. Oyunda bile büyü yaparken, ellerimde bir karıncalanma olacak sanırım. Belki olur birgün :)

RP yapan bir clan bulabilirim sanıyorum. Biraz daha gelişeyim, öğreneyim oyunu. Dizlerimdeki son dermana kadar, lordumun liderliğinde, büyülerimi kullanmak istiyorum.

Sorular için "arama", evet haklısınız, hatta diğer soracağım bir çok sorununda önüne geçmiş oldunuz, hem daha hızlı oluyor.

Ben gidip cz neymiş, chitin neymiş onlara bakayım.

"May the light protect you"[signature][hline]There are too variables.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kanka artik tartismalara dalmiorum cunku anladimki boşu boşuna kalp kirmak fln aip yani hic geregi yok hickimseyle muhatab olmamak en iyisi dedim kabuguma cekildim walla.. orc olmayi beklios ins bu hafta yapilicak die duydum nation deisikligi bu hafta olacakmis beklios okadar bekledik gene bekleris;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 20 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
Yok kanka artik tartismalara dalmiorum cunku anladimki boşu boşuna kalp kirmak fln aip yani hic geregi yok hickimseyle muhatab olmamak en iyisi dedim kabuguma cekildim walla.. orc olmayi beklios ins bu hafta yapilicak die duydum nation deisikligi bu hafta olacakmis beklios okadar bekledik gene bekleris;)

Zate Cz eziklerin elinde düşmüş dupe wipeden sonra 1 defa gittim czye zate zeki olan adam ya fulll item çıkar yada lvl 65 olur öle çıkar BEn 2. seçtim 65 olup çıkıcam sanırım bu gidişle :D[signature][hline]NicK : TaLkative

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...