Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia ya geçecek arkadaşların dikkatine..

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

said:
SiyahBeyaz_1903, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:21 tarihinde demiş ki:

k sen parayı gönder ben yaptırır charı sana veririm inanırsın belki ozmn..

Üstü oku belki hatırlamana yardımcı olur
Ben sana sen satıyosun demedim
ama gelip burda anlatıyosun
hatta anlatmaktan çok pazarlıyosun...

o msjın baş tarafını oku.. adam inanmamıştı böle bi olay olduuna bende para gönder snaa yaptırayım sende o zamn inanırsın belki dedim.. yapıcak olsam zaten pazar alanına topic açarım.. ayrıca pazralıorum diyelim.. ee sonuç? bu forumda herkes özgür eğer beğenmiosan ya başka foruma gidersin yada kaliteli bi şekilde bence bu yanlış dersin.. eğer bu şekilde diyemiorsan kimse senn fikrini sormadı arkadaşım..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
char satın almak acizliktir anca acizler satın alır adam olun kasın alnınızın teriyle ....

kimin ne yaptigi seni ilgilendirmez ? acizligi degerlendirmekte sana düsmez ... Özgür tercih meselesi ... Sacma sapan yorumlarda bulunmayi kesin artik.
bence çok doru solemiş[signature][hline]NaMe:CaDo__
LvL:69 %98.92.32
CLaN:---
SeRVeR:Olympia
:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 20 Kasım 2005 21:48 tarihinde demiş ki:
siyahbeyaz sen bu kadar eskisin nickini versene bize merak ettim ya

DeNZeS ...
Rogue Archer'dım ama KOSP çıktıktan sonra o adamı bıraktım.
Şu an warrior la oynuyorum[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:
char satın almak acizliktir anca acizler satın alır adam olun kasın alnınızın teriyle ....

haklsıın alın teriyle kasmak en iisi.. ancak charın hacklenip şifre değişmişse ne yapacaksın?? onuda geç lvl 60 olup o charın tadını aldıktan sonra charın hacklenirse önünde 2 şık kalıyor.. ya char alıcaksın ya oyunu bırakıcaksın.. ayrıca benim adamşığımı kimse tartışamaz tartışan adam varsa adres veriim gelsin beraber tartışalım..

öyleyse sen kusura bakma özür dilerim ama bu char alıp satmak baya sinir bozucu bi iş oldu nie diceksen her sabah acaba hack yedik mi die kalkmak adamı strese sokuyor

ben alnımın teriyle kastıom günlerce polifonik_osuruk da ii bilir.. onla çok partymiz oldu zaten aynı yerlerde oturuoruz.. bende keyfimden almadım zaten char.. keşke hack olmasaydıda char almak zorunda kalmasaydım..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:

haklsıın alın teriyle kasmak en iisi.. ancak charın hacklenip şifre değişmişse ne yapacaksın?? onuda geç lvl 60 olup o charın tadını aldıktan sonra charın hacklenirse önünde 2 şık kalıyor.. ya char alıcaksın ya oyunu bırakıcaksın.. ayrıca benim adamşığımı kimse tartışamaz tartışan adam varsa adres veriim gelsin beraber tartışalım..

öyleyse sen kusura bakma özür dilerim ama bu char alıp satmak baya sinir bozucu bi iş oldu nie diceksen her sabah acaba hack yedik mi die kalkmak adamı strese sokuyor

ben alnımın teriyle kastıom günlerce polifonik_osuruk da ii bilir.. onla çok partymiz oldu zaten aynı yerlerde oturuoruz.. bende keyfimden almadım zaten char.. keşke hack olmasaydıda char almak zorunda kalmasaydım..

nası sende mi esklisin polifonik_osuruk u tanıom tabii :D knight prof. :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noma, 20 Kasım 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
hangisi dogru sölemiş aciz olanmi ? yoqsa emegiyle kasanmı ? :D

aciz insan hiçbişey yapamayan insana denir.. benim charım hack yemese ben zaten char almazdım.. ama 0 dan başlayıp oyunu daha yeni örenip char alan arkadaşlara da saygım var.. onlarda kasmak istemiolar bunu da anlayışla karşılayın..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 21:52 tarihinde demiş ki:öyle para veripte +60 char a konupta burda ahkam kesip belirli çabalarla biyerlere gelmiş adamları ezik muamelesi yapılınca insan ister istemez böyle değerlendirmelerde bulunuo....

orasi dogru , bu oyunda cok var ahkam kesen tipler . onlari ciddiye alip yanit vermek hata olur. Ama ifaden geneli kapsarsa cesitli sebeplerden char almis kisilere de yansir. Basit bir ornek kasarak 63 Lvl'e gelmis human chari biraktim. Karus'a gectim ama kasmak icin cok vaktim yoktu ve char mage olacakti. Ki artik mage kasmak cidden cok zor hale geldi. Voker'lik devre disi birakildiktan sonra.

Neyse genis bir konu bu .. Uzarda uzar ..[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer hayatta herşeyini dürüstlükle yaparsan,hatta oyunda bile hile hurda yapmayıp başkalarının yaptığını,kendinin ve senin gibi insanların emeklerinin boşa harcandığını görürse 1 insan bence karşı çıkmalı.
O karşı çıkmaz bu çıkmaz olay gittikçe çığrından çıkar.
Belki seni yanlış anlamış olabilirim,ama ben hep iyi görüşlü olduumdan dolayı çok kaybettim adam yılıyo bi zamandan sona.
Char yaparsın hacklenir.
Tekrar yaparsın KOSP diye bişey çıkar
Normal oynarsın KOSP derler.
Adamı bıraktım başka adam açtım.
Pre aldım Kredi kartı dolandırıcısı sıfatına koyup banladılar.
En son 1 daha açtım.
Buda banlancakmı diye bekliyorum.
O kadar millet dupe.kosp vb yapıp ortada gezerken,suçsuz insanların banlanması zoruna gidiyo adamın.
Sende benim yerimde olsan ...
Neyse özür dilerim
Herkes naparsa yapsın baboş
Bişey demiyom
Kimseden iyilik görmedikki birilerine yardım edelim
Düşünmem bile saçma ...[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SiyahBeyaz_1903, 20 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
Eğer hayatta herşeyini dürüstlükle yaparsan,hatta oyunda bile hile hurda yapmayıp başkalarının yaptığını,kendinin ve senin gibi insanların emeklerinin boşa harcandığını görürse 1 insan bence karşı çıkmalı.
Belki seni yanlış anlamış olabilirim,ama ben hep iyi görüşlü olduumdan dolayı çok kaybettim adam yılıyo bi zamandan sona.
Char yaparsın hacklenir.
En son 1 daha açtım.
O kadar millet dupe.kosp vb yapıp ortada gezerken,suçsuz insanların banlanması zoruna gidiyo adamın.
Neyse özür dilerim
Bişey demiyom
Düşünmem bile saçma ...

haklısın +99999999999999.....(sende de amma sabır varmış bea)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SiyahBeyaz_1903, 20 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
Char yaparsın hacklenir.
En son 1 daha açtım.
Neyse özür dilerim
Bişey demiyom
Düşünmem bile saçma ...

sorun deil.. ama oyun formatı böle.. kendini kaptırıosun ve ne olursa olsun vazgeçemiosun.. bugün charım soyulduı bende uninstall ettm oyunu.. no more KO.. belki dalgasına yeni server a geçecem.. bakalım..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...