Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia ya geçecek arkadaşların dikkatine..

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 20 Kasım 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
ya akıl var mantık var gm sana gelip kafana talos attı sona da sen cuypherea geç edit yapcam hatta git paticike duyur herkese edit yapcam ama geçmessen kafana hergun bole talos mu atcam dedi

al işte bi tane numune daha.. yaw arkadaşım ben bu adamı eskiden de tanıodum.. areste charım soyulduunda gel dedi.. gittik.. +8 shell set +8 raptor ib in dual Roc dual we.. olay budur.. şimdi aynı adam yeni açılan server da da edit yapıcam isteyen varsa sölersin dedi.. ama sende nato mermer nato kafa.. bunada bi kulp bulursun.. sen parayı gönder ben yaptırır charı sana veririm inanırsın belki ozmn..

İyi O zaman.. ßenim Cyarı 65 Yapsın İki ROL istiyorum.. İki +8 Shard iki +6 Dark Vanue / Shell +8 Set / Chitin +8 Set istiyorum.. Ogren Pm At Ciddiyim Yeter Ulan DAraldim :D[signature][hline]Nick : KLC | Lydion
LvL : 5x
Job : Gecici Bir Sure Icin Archer
Server : Cypher - EL MORAD
Np : Olanı HeaVeN e Hediye Ettik ßugun..
Clan : UNNAMED
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SiyahBeyaz_1903, 20 Kasım 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
Ucuncu_Deli kardeşim senin kadar ASALAK 1 insan görmedim a.q hayatımda...
Anlattığın şeylere bak.
La skerim oyununuzuda sopunuzu da a.q
Biz girelim oyuna 1 sene oyna boştan yere ban ye itemler silinsin.
Sizin gibi ipne evlatları char edit falan yapsın.
A.q sizin nasıl insansınız Tuhhhhh kalıbına sokam senin.
Bide iyi bi pok yemiş gibi gelip burda öküz gibi böğürüyon
sieeeeeee
Uzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:D işte böle ezik arkadaşlarımız da var.. ben burda böğürmedim arkadaşım ama senn dengesiz davranışlarından küçükken topunun inşaata kaçtığı belli oluyor.. eğer yukarıyı okuduysan ben bunları sevmediğimi sadece yaptıklarını söledim.. aracı da olmuorum sadece haber aldığım kaynağın doğruluğunu ispatlamaya çalışıorum..bu arada .bne evlatları demişin.. inan annen senn gibi o.ç doğuracağını bilse düşük yapardı... saygılar..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

insanları yıldırmaya ve yeni servere geçmeyi engellemeyemi calisiosun ? ba ne aptal i post gidior rtk ya biri ile konusuor sonra gelior burda aptal postlar acıor istemiosan oynama burda oynayan herkes bunlari kabul edior bunlari bilmeyen yoq daha ne icin böle gereksiz seyler aciorsunuz abi sil su aptal topici lütfen[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

UCUNCU_DELİ senin kim olduunu iyi biliyom
Ben ares te 1 senden fazla zamandır oynuyorum
Sen daha geçenlerde Harpy partylerinde ks yapan adamsın
Gelipte burda artislik yapma.
İstewr uzaklaştırsınlar ister atsınlar banane
Buraya kadar geldi iş
Haksızlık üstüne haksızlık
Vatandaşta haksızlıktan gurur duyar gibi gelipte anlatmasın kardeşim
Kafanızı toplayın
Bu kadar emek var işin içinde
siz dahada bön bön konuşuyonuz[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noma, 20 Kasım 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
insanları yıldırmaya ve yeni servere geçmeyi engellemeyemi calisiosun ? ba ne aptal i post gidior rtk ya biri ile konusuor sonra gelior burda aptal postlar acıor istemiosan oynama burda oynayan herkes bunlari kabul edior bunlari bilmeyen yoq daha ne icin böle gereksiz seyler aciorsunuz abi sil su aptal topici lütfen

yaw arkadaşım siizn sorunlarınız mı var?? walla bak varsa söyleyin ben anlayamıorum çünkü seni.. yaw ben kimseyi yıldırmaya çalışmıorum.. ben sadece büyük umutlar besleyen insanlara hayla kurmamalarını söylüorum.. peki bnm sölediklerim çıkarsa senn yüzün kızarmayacak mı?? RTK cafe yi buradan öğrendim.. hayatımda gitmişliğim yok.. ayrıca sen Fatih ve Ertuğdan bahsediosun sanırım.. bu adamlardan hiçbiri değil benim tanıdığım adam.. ben kimseyi kandırmıorum da isteyen geçer istemeyn geçmez ama çok temiz bi server olmicak bunu insanlarla paylaşıorum.. isteyen oynar istemeyn oynamaz..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Olay doğru olabilir
Ama millet karşı çıkcaına gelip burda konu açıyor
İsteyen para verin yaptırrım o zaman inanırsınız.
Yaw bu ne demek a.q
Biz premium alalım girelim yeni servera
Böyle adamlar edit char yapsın
yapmakla kalmasın
başka insanlara ytl karşılığında char satsın
tehöööööööö
BRUTİAL uzaklaştırabilirsin hiç bir şey diyemem
ama biraz anlayış.....[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
walla ben gm in dediiğini diorum.. adam kafama talos attı human baze de.. artık war sen düşün bu adam doru mu sölüo yalan mı..
Cypherda bi ara moradonda biri boss scrollarıyla boss çıkartıyordu Cypherda oynayan arkadaşlar iyi bilirler :D[signature][hline]N : MeTe0R /
Lvl : Xx Xx
Nat. : Human / Karus
J : A. Mage WaRRioR
C : TheOtherS /
S : Cypher Olympia
http://img110.imageshack.us/my.php?image=xd2cl.swf

[Bu mesaj MeTe0R tarafından 20 Kasım 2005 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SiyahBeyaz_1903, 20 Kasım 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
UCUNCU_DELİ senin kim olduunu iyi biliyom
Ben ares te 1 senden fazla zamandır oynuyorum
Sen daha geçenlerde Harpy partylerinde ks yapan adamsın
Gelipte burda artislik yapma.
İstewr uzaklaştırsınlar ister atsınlar banane
Buraya kadar geldi iş
Haksızlık üstüne haksızlık
Vatandaşta haksızlıktan gurur duyar gibi gelipte anlatmasın kardeşim
Kafanızı toplayın
Bu kadar emek var işin içinde
siz dahada bön bön konuşuyonuz

birincisi ben bu charı satın aldım.. ikincisi tekrar söylüorum ama senn yakın gözlüklerin gözünde değil sanırm ben satmıorum.. satan adam var diorum.. pm den bi arkadaş geldi sat bana die onada söledim aracı olmam sevmiorum bu işleri... ayrıca artislik yaptığımda yok.. seviyesizleşme.. bnm amacım sadece yeni server ın temiz olmayacağı üzeride duyumlar aldım bunalrı insanlarla paylaşmak..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
[bnm amacım sadece yeni server ın temiz olmayacağı üzeride duyumlar aldım bunalrı insanlarla paylaşmak..

hic aklimiza gelmemişti yaw löl[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
X_MeDiC_X, 20 Kasım 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
char satın almak acizliktir anca acizler satın alır adam olun kasın alnınızın teriyle ....

kimin ne yaptigi seni ilgilendirmez ? acizligi degerlendirmekte sana düsmez ... Özgür tercih meselesi ... Sacma sapan yorumlarda bulunmayi kesin artik.[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
char satın almak acizliktir anca acizler satın alır adam olun kasın alnınızın teriyle ....

haklsıın alın teriyle kasmak en iisi.. ancak charın hacklenip şifre değişmişse ne yapacaksın?? onuda geç lvl 60 olup o charın tadını aldıktan sonra charın hacklenirse önünde 2 şık kalıyor.. ya char alıcaksın ya oyunu bırakıcaksın.. ayrıca benim adamşığımı kimse tartışamaz tartışan adam varsa adres veriim gelsin beraber tartışalım..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:21 tarihinde demiş ki:

k sen parayı gönder ben yaptırır charı sana veririm inanırsın belki ozmn..

Üstü oku belki hatırlamana yardımcı olur
Ben sana sen satıyosun demedim
ama gelip burda anlatıyosun
hatta anlatmaktan çok pazarlıyosun...[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:

kimin ne yaptigi seni ilgilendirmez ? acizligi degerlendirmekte sana düsmez ... Özgür tercih meselesi ... Sacma sapan yorumlarda bulunmayi kesin artik.

öyle para veripte +60 char a konupta burda ahkam kesip belirli çabalarla biyerlere gelmiş adamları ezik muamelesi yapılınca insan ister istemez böyle değerlendirmelerde bulunuo....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 20 Kasım 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
said:

haklsıın alın teriyle kasmak en iisi.. ancak charın hacklenip şifre değişmişse ne yapacaksın?? onuda geç lvl 60 olup o charın tadını aldıktan sonra charın hacklenirse önünde 2 şık kalıyor.. ya char alıcaksın ya oyunu bırakıcaksın.. ayrıca benim adamşığımı kimse tartışamaz tartışan adam varsa adres veriim gelsin beraber tartışalım..

öyleyse sen kusura bakma özür dilerim ama bu char alıp satmak baya sinir bozucu bi iş oldu nie diceksen her sabah acaba hack yedik mi die kalkmak adamı strese sokuyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...