Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

quitting KO

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar soyuldum.. oyunu bırakıorum.. ama soyan arkadaştan Allah razı olsun.. hiç olmazsa oyunu bırakmama sebep oldu.. tanıdığım ve bnei tanıyan herkese teşekkür ediorum.. ama beni soyana da tek lafım var.. ben bu oyuna real para yatırdım.. bu para sevdiklerinden çıksın inş.. herkese teşekkürler..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Todesengel, 20 Kasım 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
Bu ne güzel bir ingiliscadır kardeşim quitting Ko puha

canım böle yazmak istedii için yazdım.. 8 sene ing ve toeffle sınavlarına girdim.. o yüzden emin ol daha ii biliorum.. sadece olayı sallamadıgımı göstermek için yaptım..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Todesengel, 20 Kasım 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
8 sene ing ve toeffle vay be b@b th3 k3nk mişin waLLahi

kuiting dı kınayt onlayn

zzzz.. bayma.. konuyla ilgili bişey söliceksen bekleriz.. yoksa biz sizi ararız.. ha bu arada istediimi de yazarm rahat ol..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Off inanmıyorum adam KO yu bıraktım diyo diğeride ingilizce hede hödö diyor... Hey yarabbim biraz saygı be adam emek harcamış o chara EMEK!

Üzüldüm kardeş geçmiş olsun :([signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 20 Kasım 2005 13:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende GM e tesekkur edıyorum sayesınde fizik ten 80 aldım.artık sadece foruma yazmak ıcın gelıyorum.
Ama dedıdgın gıbı verdıımz paralar topundan cıksın

dipnot: yeni online oyuna baslamayı dusunuyormusn
ben bi ark ın onerısı ile japon oyunu galb silkroad a baslıyorum hiç lag ve dc yok dedı hemde oyun parasız detek verıomus.%56 da suan ınınce yyorum yazarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 20 Kasım 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Off inanmıyorum adam KO yu bıraktım diyo diğeride ingilizce hede hödö diyor... Hey yarabbim biraz saygı be adam emek harcamış o chara EMEK!

Üzüldüm kardeş geçmiş olsun :(

ee abi adamın başına gelmedi tabi anlamaz.. davulun sesi hoş gelio.. salla.. çok saol.. ama bi yandan da ii oldu üni bitmicekti yoksa:D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Neden herkez ogreten adam modunda burada. Kim nasil oynamak isterse , hangi acidan bakmak isterse bakar. 100000000 Defa konusulan dile getirilen birseyi arabin yalellesi gibi dile getirmek baydi artik. Birak kardesim sana ne ister oyunu hirs icin oynasin , ister 300mb lik bir software olarak görsün eglenmek icin oynasin. Birakin artik bu ben erdim , ogreten adam'im beni dinleyin triplerini ....[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla ne kadar alakası var tartısılırda
gecen Burda

sifre deiştirilebiliyor sabah sıralarında sifremi deiştirdim dedin ki o gün sen yazdıkdan sonra sifre deişebilen yok sen ben sabah linki vardı deiştirdim dedin bu konuyu bi gm ile konus istersen bi ara güvenliginiz icin sifre deiştirmeyin diolardı cözüm olmayınca linki kaldırdılar..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...