Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ticaret

demise666

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şu anda 0 itemle geziyorum bir miktar param war cash almadan oyunda para yapmak istiyorum.Ticaret hakkında bana bilgiler verebilecek arkadaşların yardımını istiyorum siteden pm atın lütfen
teşekkürler...[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

Önce 10b paran olmalı bende 0 item 10gb para vardı.. Çekdim bi amulet of dex başladım ticarete :D .. 21gb den sattım onu sonra.. mirage+7 aldım 600den 720den sattım ... Ucuz bildiin itemleri çek, biraz arttır sat.. sonra biri shard+8 +7 felan satarsa al. daha pahalıya sat gibi.. 1ayın maradonda geçsin sonra benim gibi dual mirage+8 dex9 takılar chitin +7 setle czde adam kes:D[signature][hline]Lycaon.. U know mE?
Lvl : 58 - Np : 4xxx
Server : Cyper - Job : Rogue/Assasin
Herkes Zoru Başarır, Bense İmkansızı .. !
Sosyal ağlarda paylaş

ticaret bol zaman ve adsl gerektiren bir yoldur eger az bir miktar para ile baslayacaksan.
ilk olarak ucuz ama cok fazla giden malzemelerin genel pazar fiyatlarini ogrenip sonrasinda onlarin ucuzlarini bularak ise baslayacaksin.
eger hafta ici geceleri oynayamiyorsan ve adsl in de warsa geceleri afk olarak karakterini pazara birakirsin. paran oldukca da daha pahali itemlara gecersin. pahali itemlaz zor gider ama kari fazladir. Bu arada cok satilir olan itemlari almaya ozen gostermelisin. Cunku ucuz diye aldigin bir item elinde cok fazla sure kalip satilmayabilir. ucuz itemlarla para yaptiktan sonra en cabuk giten orta pahalilikta itemlar chitinler ve ozellikle rogue chitinlerdir ki en basitinden normal olarak areste 20m ye giden bir rogue chitini 17m den alip 3m karla satabilirsin. full rogue chitini merchant olarak bir gece koysan afk olarak sabaha en az 7 tane satilmis olur ki bu bir gecede 20m kardir. tabi bu baslangic olarak yapilacaklardan. shard+6 ve +7 alacak kadar paran oldugunda tanesi uzerinden 50m kadar kara gecebilirsin de bir gecede.
pahali item satmaya basladiginda kar marjini pazar fiyatinin altinda fiyat tutarak azaltirsan cok pahali malzemelerin de kisa zamanda gider.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
bugsbabaaga, 20 Kasım 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
No1LikesMe, 20 Kasım 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
Önce 10b paran olmalı bende 0 item 10gb para vardı.. Çekdim bi amulet of dex başladım ticarete :D .. 21gb den sattım onu sonra.. mirage+7 aldım 600den 720den sattım ... Ucuz bildiin itemleri çek, biraz arttır sat.. sonra biri shard+8 +7 felan satarsa al. daha pahalıya sat gibi.. 1ayın maradonda geçsin sonra benim gibi dual mirage+8 dex9 takılar chitin +7 setle czde adam kes:D

Bence sen o AOD i dupe leyip +2 yapıp sattın çünkü +0 AOD sadece 600-900m ediyo....

hangi server diye sor bari xD[signature][hline]Server: Dies
Nation: Orc
Job: Shaman
Level: 5x
Clan: deathsilence
NP: 12xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...