Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 Ay Nasıl Geçicek Bilmiyorum...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

bozi bizde arkadan nova sallarız zuhahahaha[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
Arkadaşlar Fransız Lequi e Gazetesi "Türk Milli Takımı 2010 Avru a Futbol Şam iyonası' ndan ihraç eDİ Lsin mi "diye bir anket başlatmış. "Evet" oyları önde gidiyormuş. İletebildiğiniz kadar çok kişiyi www.lequipe.fr/ iletin. burdan sag altköseden non diyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 19 Kasım 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
said:
ExeLanS_Tr, 19 Kasım 2005 15:44 tarihinde demiş ki:
bende bu çarşamba gidiyorum arkadaşlar izmir yeni foça 15 ay sonra görüşmek dileğiyle sizi seviyorum ve tüm KO userlarını

Glas Belt imi Vermeden gitme ;)

koyun can derdinde kasap et :-)[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Arkadaşlar Fransız Lequi e Gazetesi "Türk Milli Takımı 2010 Avru a Futbol Şam iyonası' ndan ihraç eDİ Lsin mi "diye bir anket başlatmış. "Evet" oyları önde gidiyormuş. İletebildiğiniz kadar çok kişiyi www.lequipe.fr/ iletin. burdan sag altköseden non diyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ExeLanS_Tr, 19 Kasım 2005 15:44 tarihinde demiş ki:
bende bu çarşamba gidiyorum arkadaşlar izmir yeni foça 15 ay sonra görüşmek dileğiyle sizi seviyorum ve tüm KO userlarını

sanada hayirli teskereler :D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 19 Kasım 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
Heyt Be Canım Kardeşim Askere Gidio.. üsüLüoz ama sakın şımarma...Bu Akşam Absoluth Patlatcaz inşaLLah beqLe birasdanDa Cafeye geLcem.. Harbi coK üsüLdüm Kardeşim hayırLı TezkereLer :'(

Nasıl şımarmaz len insan :P gelde cafeye görüşelim ^^[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

6 senedir kütahyadan kurtulamıyorum umarım seninki çabuk biter cumhuriyeti turlarken beni hatırlarsın sanırsam hafta sonları pm at seni kutahyanın cılgın k.o. cu gençleriyle tanıstırayım birkaç şey öğretirsin bize hayırlı olsun ne diyeyim moralini bozmak gibi olmasin ama allah kolaylık versin burdaki sisden lupin bile kurtaramaz seni öyle berbat bir hava var yani neyse allah kurtarsın kardeşim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 19 Kasım 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
6 senedir kütahyadan kurtulamıyorum umarım seninki çabuk biter cumhuriyeti turlarken beni hatırlarsın sanırsam hafta sonları pm at seni kutahyanın cılgın k.o. cu gençleriyle tanıstırayım birkaç şey öğretirsin bize hayırlı olsun ne diyeyim moralini bozmak gibi olmasin ama allah kolaylık versin burdaki sisden lupin bile kurtaramaz seni öyle berbat bir hava var yani neyse allah kurtarsın kardeşim :)

zaten kütahyada bi laf vardır kütahyanın havasına ve çavuşuna güven olmaz diye :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 19 Kasım 2005 16:19 tarihinde demiş ki:

hehehhe ^^ Tabi eğer imkan olursa görüşürüz orda. Ama Kütahya için duyduğm şeylerin başında çok sğuk diyorlar...[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 19 Kasım 2005 15:38 tarihinde demiş ki:
Şaka maka askerlik zamanı geldi ve 15 ay :/ iisiyle kötüsüyle Ko bölümü paticikte en çok ilgilendiğim bölüm olduğu için bu konuyu buraya açmam gerektiğini düşündüm. ve İnsanın arada askere gitmesi gerekitğinin farkına vardım. döndükten sonrada 1-2 kez daha gidicem ^^ Gösterilen ilgi süper. İnsanın hemen gidesi geliyor :P
Tabi Jayna'yıda bırakmak zor olucak okadar didin lvl ını yap Np sini kas sonra pat die bırak git.Alt tarafı bi oyun ama insan üzülüyor. Şimdi size kalkıp öğüt vericek halim yok ama... "Oyunu oyun olduğunu unutmadan oynadızmı bu oyundan çok zevk alırsınız"... Cidden bu oyunda o kadar çok yardım gördümmü şimdi isimlerini yazmaya kalkarsam çok uzun sürer. demek istediğim elinizden geldiğince herkezle ii geçinmek noob diyip geçmemek. ben SteelBrightBlade oynarken lvl kastığm kişiler şimdi gelmiş bana shell uniqe jeweller veriyor. daha neler neler... ben askerden gelince eğer tekrar başlarsam yine yardım edicek bir sürü kişi olucak bana bu oyunda niye? elimden geldiğince herkezle aramı iyi tuttum. Yinede bu oyunda kimseye kızgın değilim yada bu bölümde. varsada kırdğm özür dilerim. Uzun yazmakta istemiyordum ama yazdıkça yazıyor insan...BUrdan sadece Bana en çok emeği geçen (oyunda ve gerçekte) WArriorTheLast'a sevgili cem abime çok tşklerimi iletmek istiyorum. Diğer yardım eden herkeze de çok tşk ederim tabiki...

Hepinize iyi oyular...

Not: Düştüğüm yrede "Kütahya Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı..." Yani cenderme oldum ^^

lol bende gidiyom amasya ama ahuahaua gitti char gitti np ler ne olcak bizim bu halimiz :D[signature][hline]satıyorum ytl bazında almak istermisin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...