Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kekuri Ring Rulaz

holigun_tr

Öne çıkan mesajlar

BU bilgiyi paylaşmamın nedeni bu işten yeteri kadar parayı dün gece vrumamdır.Zannediyorumki bu furya daha devam edeecek öncelikle neyi nasıl yaptığımızı anlatayım kağıtlar kalemler hazırmı;
ilk olaraktan pazarı dolaşırız ama bi 220-230 m paramız olmalı,gözümüze toptan kekuri ring satan birini kestiririz mesela iki tane sonra yanaşır pm atarız dialog %90 şöle gelişecektir
-hi
-hi
-i need both of kekuri ring help me pls i have 220 m
-hmm let me think 1 min pls
1 dakika sora tanesini 110 dan vermeye razı olur şahsiyet ve alırsınız sonra yapcağınız iş çok basit ne kadar kar etmek istiyosanız,maksimum tanesini 130 a koyun merchanta koyarsınız 1 saatte satılır en geç.Alın size 1 satte 40 m

Şu aralar piyasada çok kekuri ring var ondan böle bi yola başvurdum.[signature][hline]gelgelpcpc gel gel sana aşığım gel:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 18 Kasım 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
oyun parasi yapacam die saatlerce merchant acip bekliyorsunuz ya gelen elektrik faturasi???
kredi kartiyla cash alip scrolleri satin daha mantikli...

:D Bu nasil bi mantik ? :)

düz mantik pica :D
ben bu olayi kekuri ring olarak daraltmadim ama resell isini kendine meslek edinmis kisiler var ben cabuk satilsin diye 10m eksik koyuyorum adam cart cekio 50m fazlasini yazio saatlerce günlerce merchantta vakti gecio merchantta gecen sürede pek cok sey yapabilir( attila beklemek gibi ) kisacasi lafim reselli meslek edinmis arkadaslaraydi...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece 1 saate 5 milyar para yaptım :D nasılmı yaptım

9000 knight cash aldım

daha sonra hepsini 185m den koydum tıkır tıkır gitti :D[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 18 Kasım 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
dün gece 1 saate 5 milyar para yaptım :D nasılmı yaptım

9000 knight cash aldım

daha sonra hepsini 185m den koydum tıkır tıkır gitti :D

9k knight cash O_o
u rich bish :D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

::ujio:: ben seni hiç mechant kurarken gormedim ha töbe bi keresinde yuwarlaq sarı priest pendat satıyodun onun dışında hiç ama hiç seni merchant kurarken görmedim
neden acaba parayı dier carlarlamı saglıyon ?[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
deniz abiiiiiiii ( ::Ujio:: ) yendiq sizi Ç.dardanel sporu

yaw neden banladınız UsakspoR u neden?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 18 Kasım 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
BU bilgiyi paylaşmamın nedeni bu işten yeteri kadar parayı dün gece vrumamdır.Zannediyorumki bu furya daha devam edeecek öncelikle neyi nasıl yaptığımızı anlatayım kağıtlar kalemler hazırmı;
ilk olaraktan pazarı dolaşırız ama bi 220-230 m paramız olmalı,gözümüze toptan kekuri ring satan birini kestiririz mesela iki tane sonra yanaşır pm atarız dialog %90 şöle gelişecektir
-hi
-hi
-i need both of kekuri ring help me pls i have 220 m
-hmm let me think 1 min pls
1 dakika sora tanesini 110 dan vermeye razı olur şahsiyet ve alırsınız sonra yapcağınız iş çok basit ne kadar kar etmek istiyosanız,maksimum tanesini 130 a koyun merchanta koyarsınız 1 saatte satılır en geç.Alın size 1 satte 40 m

Şu aralar piyasada çok kekuri ring var ondan böle bi yola başvurdum.

benden de sana bir taktik, 220.000.000 coinsin varsa, git 1seviye mage veya priest armorlarından +8 yap, 10.000.000 yatır en fazla, 100.000.000 kazan. bu nasıl?[signature][hline]Server: Dies
Nation: Orc
Job: Shaman
Level: 5x
Clan: deathsilence
NP: 12xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya olmassa biz coq denedik 1-2 tane anca yapabildiler cafede yapma derim patlıyo cunku paran bosuna gido... öteki turlu item sahibi oluyosun we satıyosun[signature][hline]64 ganclık asigolar

[Bu mesaj 0ttavio tarafından 18 Kasım 2005 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 18 Kasım 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
oyun parasi yapacam die saatlerce merchant acip bekliyorsunuz ya gelen elektrik faturasi???
kredi kartiyla cash alip scrolleri satin daha mantikli...

okurken sandalyeden dustumm zuashdkjadhfşkajsdfhşakjsfhakşjsfhasdfhasf[signature][hline]GOSU
Sosyal ağlarda paylaş

@0ttavio

kardeşim, 10.000.000 ile ilk olarak çözersin upgrade olayını, sonra milyarları kazanırsın.

ya da şöyle birşey yap, topla miragedagger+1leri pazardan yaklaşık 15-20 tane, 100 tane de BUS al, bir tane mirage +8 çıkarırsın. bu kadar basit. ;-)[signature][hline]Server: Dies
Nation: Orc
Job: Shaman
Level: 5x
Clan: deathsilence
NP: 12xxx
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya 15- 20 tane miragge dager toplicem +100 tane bus alcam bi dakka
20x25m=500m
100busx2m=200m ne yaptı 700m ha bide trina wardı uye deilsen 200m o ne yaptı toplam 900m :D ben bu kadar parayı bulsam yarısını priestlerle yerim deil 900m 10m bile yoq abyss lerde surunuyoz na kadar zamandır[signature][hline]64 ganclık asigolar

Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 18 Kasım 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
::ujio:: ben seni hiç mechant kurarken gormedim ha töbe bi keresinde yuwarlaq sarı priest pendat satıyodun onun dışında hiç ama hiç seni merchant kurarken görmedim
neden acaba parayı dier carlarlamı saglıyon ?

genelde merchant acabilecegim itemler satmiyorum su an evimde 2 pc oldugundan merchant acacagim zaman ondan aciyorum merchant charimin adi bi sir deil Electric_Universe adli tatli bi human ermmm neydi ya warrior mu rogue mu :P neyse iste human hatun bi sey bi sey :D:D:D
merchanta kurmadigim degerli itemleri de moradonda belli araliklarla bagiriyorum ciddi teklifler gelince 1 2 tanesini degerlendirip msn yoluyla olaylari hallediyorum ya da knightonline'nin resmi olmayan irc kanalinda flood yapiyorum thats all :D:D:D oh be hic bitmicek sandim :PpP[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...