Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Numaralı gözlüklerle ilgili...

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Yahu gözlerimizde hipermetrop astigmat varmış gözlük takcaksın dediler taktık. Herneyse yine gözlüklerim gözümde bilgisayarla uğraşırken birden winamp den metallica çalmaya başladı. yahu yerimde duramadım deli gibi kafa sallamaya hoplamaya zıplamaya başladım. e tabi gözlüğe alışık değiliz bu yere düşmüş ve sanırım arada biraz ezmişim, uzantılarında baya bir eğrilik var. kendi çapımda biraz düzelttim ama halen bir asimetri varmış gibi geliyor bana... aldığım yere götürsem butür vakalarda tamir edilebiliyo mu gözlükler ?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

aman aman taksim buluşması mı var?? bak yahu yeni haberim oluyor kaçırırmıyım, dur şunu bir arştırıyım[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

aaa çok iyi yahu fazla bir arza değil sadece eğrilmiş herhalde senin dediğin duruma giriyo... çok teşekkür ederim
*! rahatlar*[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 09 August 2003 03:01 tarihinde demiş ki:
ben gözlükle kafa salliom aşırıya çok çok abartıp ışık hızında sallamadığın sürece bişey olmuo!

ışık hızında kafa sallama yerinde duramadan sürekli hoplama-zıplama yatağın üzerinde tepinme sonra ordan olanca ağırlığınla yere atlama diz çöküp kafa sallama birden metallicaçalmaya başlıyınca şarkının sonuna dek hiçbirşeyin farkında olmadan bu hareketleri yaptım. gözlüğün düşmesi için yeterli olmuş işte :)
edit=html code hatası
[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 09 August 2003 03:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Selamon tarafından 09 August 2003 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 09 August 2003 03:06 tarihinde demiş ki:
said:
Natural_Jedi, 09 August 2003 03:01 tarihinde demiş ki:
ben gözlükle kafa salliom aşırıya çok çok abartıp ışık hızında sallamadığın sürece bişey olmuo!

ışık hızında kafa sallama yerinde duramadan sürekli hoplama-zıplama yatağın üzerinde tepinme sonra ordan olanca ağırlığınla yere atlama diz çöküp kafa sallama birden metallicaçalmaya başlıyınca şarkının sonuna dek hiçbirşeyin farkında olmadan bu hareketleri yaptım. gözlüğün düşmesi için yeterli olmuş işte :)
edit=html code hatası
[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 09 August 2003 03:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Selamon tarafından 09 August 2003 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]

çüş abi yuh kafa sallarızda tepinmek biraz fazla !:)))çokgaz yapma bukadar :)[hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...