Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ManagerZone (Dostluk Ligi)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 17 Kasım 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
abi altüst ettin geleneksel olayı ya.
bi kere kupa ismi The Paticik Cup =o= II olacaktı.
artı ilgilenenler ve ilgilenmeyenleri ben seçecektim.
sonra canavar gibi bi lig olacaktı.

yoo geleneksel olay devam eder.
başlığı çiçekli böcekli güzel bi biçime sokarız.
vimpir'de alımları yapar :-)
yeter ki gönüller bir olsun.
gelişmeleri bana ö.m ile bildirin ona göre modifiye edelim koun içeriğini.[signature][hline]''You will always be in my heart''
- George Hagi-april,24 2001

[Bu mesaj Mavi tarafından 17 Kasım 2005 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 17 Kasım 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
abi altüst ettin geleneksel olayı ya.
bi kere kupa ismi The Paticik Cup =o= II olacaktı.
artı ilgilenenler ve ilgilenmeyenleri ben seçecektim.
sonra canavar gibi bi lig olacaktı.
tamam ozaman sen yarat gine onada gelirim :([signature][hline]imza!
mode: depresif
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan ya vimpirle birlikte organize edin bu ligi ismi olmasada icerik olarak istedigin hale getirme konusunda yada sen kur paticik 2 diye ikisinde birden oynariz bildigim kadariyla sinirlama yok ?[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten gordugum kadariyla vimpirin lige arjantinden falan katilanlar olmus tam bir pati ligi olmayacak her halukarda. Isterseniz siz paticik 2 olarak kurun gene[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change...

I am not leaving a spiritual legacy of dogmas, unchangeable petrified directives. My spiritual legacy is science and reason. ... If those people who wish to follow me after I am gone take the reason and science as their guides they will be my true spiritual heirs."...Mustafa Kemal Ataturk

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle bi durum var =)
lig kurmak cok kolay. 1 euro verip kurarımda patidekiler para yatırıp katılırlar mı?
pati cup 1'de tüm katılımcıların parasını mumu ödemişti(toplam 16 euro)
bende 2. sinde böyle bişey yapmayı planlıyorum.
daha pati cup 1 in bitmesine 10 gün var. 4-5 gün sonra bi topic açıp kimler katılacak kimler takımıyla ilgilenecek ona göre bişeyler yapacam.Jedi'da kurabilirim dedi ama o artık 3. sünü kurar.
Ha baktım 12 takım ilgileniyor gibi görünüyor 12 takımla oynarız.boş yere para harcayıp ilgilenilmeyen takımları davet edersek hem ligin tadı kaçacak zevk almayacaz.neyse bakalım bi.[signature][hline][b]FİLTHY PLAY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...