Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunlar asıl ban yemesi gerekenler diil mi??

cemshit

Öne çıkan mesajlar

said:
CaDoBaBa, 19 Kasım 2005 10:40 tarihinde demiş ki:
2. de ne varki oraya geçmek için herhangi bir program kullanmıyorlar ve ordan yaratıklara saldırsa bile kutuları açamıyor

Kosp herşeyi hallediyor sen merak etme takıldığım cafe'nin sahibi 3 günde 59 oldu + Prem. yani ban değil dc oluyor sadece şimdi ben bu mesajımı yazarken 60 görevini yapıyor da olabilir :D[signature][hline]Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar nerde yanlış yapıyor Acep ?¿
Sosyal ağlarda paylaş

KOSP banlanıoyr diyorlar ma maalesef bunlar akarşı bir şey yapılmıyor. şikayet edecek bri mercii yok Beramusta sürekli görüyorum bunları
bazılarının nicklerini Shouttan kosp kullanıyor macro yapıyor diye yazınca kaçıyorlar. Bir nebze işe yarıyor[signature][hline]Server: Beramus
Char Name: Phytonian
Level : 55 - %25
Job: Rogue Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lolo, 19 Kasım 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
Hangi server oldugunu söyle Cypher'sa uzakla$tirayim.

server ares
ben oynuyodum biyerden ok gelmeye başladı bi baktım(mehmet bilmemne) adam girmiş o çeşme benzeri yere oklayıp duruyo öbürüde mage di oda kesiyodu hatta kutu topluyodu adamlar madem burayı ziyaret eden gm ler var bunlarıda görsünler.........[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

duvarın belli kenarları var , dibine gidin select char yapın , sonra tekrar gelince char duvarın arasına çıkıyo içeri dogru yürüyün, gıcık oldugunuz adamları kesersiniz taktik olsun buda :D[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 19 Kasım 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
duvarın belli kenarları var , dibine gidin select char yapın , sonra tekrar gelince char duvarın arasına çıkıyo içeri dogru yürüyün, gıcık oldugunuz adamları kesersiniz taktik olsun buda :D

gördünüzmü herşey kosp değil işte[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...