Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son zamanlarda meydana gelen Hacklenme ve soyulma...

VW__

Öne çıkan mesajlar

said:
MetalStyl3, 19 Kasım 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
yaa çok ta şeyimde adam bi topice yazmıs keylogger ile buda demişki sana öğreteyimmi demiş bende banada öğretsene dedim ister söv ister kız başka cevab da yazmayacam.

Ben kime söledim öretirim die?Ben burda kimseye dedim mi size keylogger öretcem die ?Çok ii bi pokmuş gibi sanki..1.ben kullanmıyorum eğer o topic i doru okuduysan anlamışındır tabi dikkatli okursan.. 2.Ben o SS'i herkes bilsin keylogger denilen lanet şey budur die..Makinelerinizde böle bişey görürseniz anlayın die koydum..[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackHacker, 19 Kasım 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
Beyler vW__ nin bahsettiği hacker benim ama tek yanlışı onu soyan ben değilim bunuda bildirmek ıstıyorum kendısıne ynlız
çok şey zırvalamıssınız uyuz oldum benı ne deep freez ne özel kod denilen logo lar nede herhangi başka şeyler durduramaz kfama koydun mu yaparım kardeşşşş dellendirmeyin adamı çok bi b0k biliyomuş gibi 50 tne şey yazmışsınız yok deep freez mıs de bılmem neymıs te sız M:Ö 2005 yılında kalmıssınız bence yenı korunma taktıklerı ogrenın benden bu kadar ısallah bıseyler anlamıssınızdır bence boyle kendı kendınıze sacmlıklar uydurmayın gıdın adma gıbı bı bılg muhendısınden ogrenın bıseyler belki ufak bi ihtimal onlar biliyolardır :D :D :D :D Ama bence cogu bilmiyodur ezık muhendısler:D :D :D :D

Sen böyle konuşmaya devam edersen, senmi dediğim gibi meşhur ederim. İnsanların her şeyden önce emeğe ve insana saygısını unutmayalım....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ukalalin birisi cikmis piyasaya . Hadi bakalim hodri meydan ... Bak buradan sana söz veriyorum. Benim accountumu hackle . Sana 4 gb sinirsiz bandwithli, 100mbit hat üstünde duran bir hosting vericem . Ister windows serverdan iste , ister linux serverdan.

Monitor edilen bir makinaya gonderilen her komut once karsi istemciden onay alir. Ha defaulta giderse n00b cok hacklenir. Ama kalkip dangalak dangalak ezik muhendisler diye konusma. Seni muhattap alarak konusmamam gerekirdi. Ama ucur lamer numaralarini ben hacker'im diye saga sola yutturma numaralari bostur. Bana adam gibi yanit vereceksen sana PM ile statik IP'mi , msn adresimi . herseyi vermeye hazirim. Hodri meydan sana 1 hafta süre .....[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Blackhaker, Troy_gene den aldıgın itemleri bu akşam giri hemen yerine bırakıyorsun....

Sana kafedede dedim bu kafeden birilerine bişey olursa seni ben bulurum dedim... Seni bulurum, bulamazsam abini, onuda bulamazsam babanı, o da olmadı anneni, kimlik fotokopin var sonucta, mahallen belli semtin belli muhtardan her turlu şey çıkar...

Sana bu kafeden kimseye bişey olmasın dedim... Ve seni bıraktım o akşam ve itemlerinide geri verdim sana....

bunun uzerine sen troy_gene nin ustundeki itemleri aldın....

1-2 saat içinde o itemler charın uzerinde olsun... Ya hemen bir başka chara aktar ve charın şifresini ver... Butun kafedekiler seni bulmak için ugraşıcaklar... Seni bir kere kurtardım, ama bu sefer bu olaydan sonra ben hiçbir şeye karışmıyorum...

Buna hüseyin abinde dahil Troy_Gene Hüseyin abinin charı idi...[signature][hline]Nick : HuRR1CaNe
Job : Paper Mage /Flame-Lightning
Level : 65
Clan : ___KARIZMA___
Server : Ares (majere) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Blackhacker Fevzi Ya o adamın itemlerini geri verirsin yada anamın bacımın üzerine yemin ederim seni öldürcem...Seni bulup öldürcem en kısa zamanda o itemleri vermezsen yemin ederim seni öldürcem..Karar senin ya bırakırsın itemleri bu akşama kadar...Yada günah benden gitti...Sen kaşındın sana o akşam itemlerini geri verdi koray abi sende yetmezmiş gibi adamın itemlerini aldın.. Hemen o itemleri geri veriyosun yoksa olacakları sen düşün...[signature][hline]Nick: Synergenx

[Bu mesaj VW__ tarafından 19 Kasım 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

af buyurun adam keylogmu koymus pclere?
+ kisilerin bilgisayarlarına gire bilmek için exploit atması gerekli buda bildigimiz neyse isim vermeyecem xxxx bot ile olur Tahminimce bu cocuk cafeye gelip kurmustur yada exploit yollamıstır yada ßir şekilde ßir exe tıklattırmıstır bilgiginiz gibi ağ bağlantılarına exploit atarken 10.0.0.1 gibi ipler olur bence ana makinaya atmıs çünkü 10.0.0.1 gibi normal pcleri kontrol edemez en azından (botlar için) bilmiyorum ama %999 lamerus

[Bu mesaj C33k tarafından 19 Kasım 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fevzi ya paşa paşa o itemleri bu akşam verirsin.. Yada canından olacaksın! Senin gibi şerefsizin yüzünden cafenin adı çıktı lan! Ya paşa paşa cafeye gelirsin itemleri verirsin yada ben seni bulurum..Bundan emin ol bulurum..Unutmaki Kimlik fotokopin ve vesikalık resmin bende....[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...