Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu benim hatam mı ?

xXCuRiousXx

Öne çıkan mesajlar

roll back olan bi chardaki tüm itemler nasıl gider

oyuna girdiğimde Charımdaki herşey gitmişti

benim biligilerime bakarsanız Gm efendi roll back atıldı 7. ayda
ve roll back olan itemlerimin hepsi silindi charda sadece potlar biras para ınndeki

Kendi yaptınız roll back olan charımı itemlerin hepsi neden silndi
????
çift Id ye binmiş diyiceksin
Benim şucum ne ? Ben mi roll back yaptım Dier itemleri neden silmediniz benim charımdaki itemler gitti
2 -3 kişi ye daha olduğu için biliyorum ::Lee:: var Onunda char roll back oldu ve şu an charı 0 benimki gibi :S[signature][hline]NicK : TaLkative

ARkayı kurtardık gene koL yaniir :D
Np :>> 225 k
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın bu konuyu daha önce de açıkladım. Rollback attıkları zaman charınıza yasal dupe yapıyolar. Yani o itemler sıfır item değil. Sizin itemlerinizi kopyalamış oluyorlar. Siz soyulduğunuz ve sizdeki itemler piyasaya sürüldüğü için ve rollback atıldığında sizde olan itemlerle çalınan itemler aynı olduğu için eşyalar dupe olmuş oluyor olay bundan ibaret. Bir dupe wipe yapıldığı zamanda sizin eşyalar dupe muamelesi görüyor ve silinyor. Eğer charınıza rollback atılırsa siz siz olun ne var ne yok satın üstünüzdeki ve baştan bir daha satın alın çünkü onlar er geç silinecektir. Sadece rolback sonrası aldığınız eşyalar silinmez....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

peki bilinc üzerinde ki o rollback li itemleri baska birine satarak baska insanlarida madur etmek ne kadar dogrudur?
üzerinde bir iron belt bir iron necklace gibi itemin warsa hadi diyelim bunlari sattin bir daha nerden bulacaksin bunlari...
bir dünya boss kestim sadece 1 iron belt dropu gördügümü söylemistim iron necklace'i hala daha göremedim...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 19 Kasım 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
peki bilinc üzerinde ki o rollback li itemleri baska birine satarak baska insanlarida madur etmek ne kadar dogrudur?
üzerinde bir iron belt bir iron necklace gibi itemin warsa hadi diyelim bunlari sattin bir daha nerden bulacaksin bunlari...
bir dünya boss kestim sadece 1 iron belt dropu gördügümü söylemistim iron necklace'i hala daha göremedim...

Çok doğru... Ama aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık... Burada yapılacak başka bir ihtimal bırakmıyor sana sistem. Rollback olan kişiler inventorylerini ergeç kaybederler bunu unutmayın ya rollback olmayacaksın ya da itemi satacaksın. Ben satmamış ve bütün setimi yeniden yapmak zorunda kalmıştım...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...