Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yahooyu iyi bilen biri var mı?

Siena

Öne çıkan mesajlar

yahoo yla ilgili bir sorum olucak arkadaşlar,bu maillerde gelen mailin altında
original message
Date:
Subject:
from:
To:
yazabilmesi için nasıl atılmış olması gerek mailin,bunu yazmadan önce bir yazı var tabi ki yani bu mail okunmuş ve cevabı mı verilmiş yoksa tekrardan aynı mail mi gönderilmiş?yardımcı olursanız çok sevinirim,önemli çünkü.[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

Date:fri,26 agu 18:39:12 +0200
To:zeynep
Subject:re:slm canımmm :)
From:mehmet

naber,nasılsın,hayat nasıl gidiyor?işte buraları atıyorum bişeyler yazıyor burda
-----Original Message-----
Date:fri,26 agu 18:18:42 +0200
Subject: slm canımmmm :)
From: mehmet
To: zeynep

işte bu şekilde bir mail olunca şimdi bana kim ilk önce yollamış,ve ilk yollayan mı slm canımmmm diye yollamış maili,karşıdaki de ona cvp mı vermiş,ama anlamadığım gönderilen msjı göstermiyor normalde göstermesi gerek değil mi[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

teşekkür ederim çok makbule geçti,benim için çok önemli bir konuydu peki msn adresinin şifresini nasıl bulabilirim,sıfırlamadan tabi bu işi yapabilecek birileri varmıdır acaba[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 18 Kasım 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
ups
o biraz illegal oluyor
sıfırlamadan bulman mümkün ama
burda olmaz

sıfırlamadan nasıl bulabilirim söylermisin lütfen,gerçekten önemli[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 18 Kasım 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
fake mail
keyword bu
gerisi sana kalmış

bu kişinin gizli sorusunun cevabını biliyorum ama sıfırlamadan yani karşı taraf anlamadan nasıl girebilirim bu konularda bilgi sahibi değilim kendimce olasılıkları denedim şifre için ama bulmadım,fake mail keyword bu ne demek anlayamadım daha açık yazarsan sevinirim[signature][hline]Do not follow where the path may lead. Go instead where there is no path and leave a trail...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...