Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tachi' yi Tanıyan ?

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackBox1, 17 Kasım 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
Varsa söylesin bu tımarsız eşşeğe;

Adam gibi oynayacak cesareti yoksa defolsun gitsin klanıyla beraber. Rice kek basmak dışında bir moka yaramıyan kendisi ve klanı oyun zevkimizin içine ediyor. (Amacıda bu zaten)
Ranking' e yolladım SS leri bakında görün halimizi :)

Burda var bu eşşeğin SSleri

screenshot yerine fraps ile video çekmeyi dene , daha etkili olur , ss ler genelde pek bişey kanıtlamıyo
Here[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 17 Kasım 2005 17:32 tarihinde demiş ki:
Sosyal hayatım dudaklarını uçuklatır ama konumuz bu değil.

Senin sektör dediğin şeye ben hırsızlık diyorum, senin oyun dediğin şeye ben zevk diyorum, senin bu işten para kazanıyorum dediğin şeye ben başka iş yapamaycak kadar kabiliyetsizsin hile hurda ile 3-5 kişiyi hackleyip(Yada hile programlarının yasal temsilcisi gibi davranıp;) ) vaktini ve değerli gençlik günlerini boşa harcıyorsun diyorum.

Sahtekardan daha çok kızdığım şey, onun avukatıdır.

ben gençlik günlerimi okulumu bitirmeye uğraşarak harcıyorum ve ne hackerlık/lamerlık ile nede dupe ile hiçbir alakam yok..

temsilcilik zaten yapmıyorum , eğer tahmin ettiğim olaydan bahsediyorsan msn adresimi rahatlıkla bulabilirsin ister oradan ister buradan seninle tanışır ve bu konu hakkında tartışabiliriz..
bu işten para yı kazanıyorum sırf pabuçlarını daha bağlayacak kabilyeti olmayıp +8 shard ile gezeyim ben abi diyenlerin sayesinde hemde çatır çatır , hem okul paramı hem içeceğimi nevalemi karşılayarak kazanıyorum , buna istersen sahtekarlık deee istersen başka birşey..

sürekli diyorum arkadaşım , tecavüzden kaçamıyorsan zevk almayı dene ..

yapılanların yüzde 101 i hile hurda seninde istemeyerekde olsa buralardan yolun geçmiştir ,

nerden geldik nereye kadar , ben sadece bela okumalarına kızıyordum ..

bu bela okumayı duyunca reel den bir kaç arkadaşım geldi , böyle bela okuyup o resimleri görünce gece uyku uyuyamayan , altdan aldığı istatistik dersine çalışmak yerine warrior chitin shell helmet düşürecem diye tüm gece boss kovalayanlar geldi..

yaşamın ve kararların beni hiç bağlamıyor..
beni sadece çocuğunun başına bir dertmi geldi diye düşünen ve halbuki çocuğunun sabah kafeye tıkılıp okul saatine kadar orada beklediğini bildiğim anaları düşünmek üzüyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 17 Kasım 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
@turk_cheater

Düşünce güzel ders çalışmak yerine gece boss bekleyen adamları görmüşsün.

Bende çalışıp akşamları bi kaç saat eğlence olsun diye bu oyunu oynayan insanları tanıyorum.

çok şanslısın ki böyle kişileri tanıyabiliyorsun..
sana samimiyetimle söylüyorum , sakaryada öğrenci hayatı bu oyun yüzünden FELÇ..
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla sürmez merak etme.

Neden KO bitecek (bence)

Farzedelim şifremi birisi biliyor. Ee Allah'a emanet ne kadar oynayacam ben bu oyunu?

En önemli şey;

Eskiden premium alınıyordu artık işler değişti
KOSP mu? Premium mu?
Tabiki kosp derim. Biz eşşek gibi level kastık. Parmaklarımız ağrıdı. Ben şimdi kasıyor olsam KOSP la kasarım ne yalan söyliyeyim.

Adam almış eline shardları solo raven kesiyor. Bi yandan shardlarla dalarken bi yandan ok atıyor. Bunu warior ve diğerleride yapıyor sanırım. Delay time yok. Sürekli en güçlü büyüyü atıyor ve exp e exp demiyorlar. KOSP çok duyuldu.

Şimdi KOSP mu Premium mu? da herkez kospu tercih ediyor. Yakında premium kullanıcı sayısı bitecek.

Farzedelim KOSP dan k2 para kazanıyor. Ama bu sefer alternatif çıktı KOXP bedava 1 aylık. Charınızı 60 yapın hemen. Hadi artık k2 önlem almasın.

Hepsinden para aldığını farzedelim k2 nin. Bu sefer KOSP ve KOXP yi limitsiz yapma yöntemleri çıktı. Bir kaç veriyi yollamasını engelleyip. Limitsiz kullanabiliyoruz. bir iki ay sonra bu oyun nasıl olacak acaba merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar benim charım hacklenmeden önce tachi yi tanıyodum ve onun dupe yaptığına inanmıyorum hep lvl kastı ve bi clan kurmustu cz de DM yaparak clanına item kasıyodu ii bi adamdı kendisi duper olduğuna katılmıyorum.[signature][hline]ID:MetalSlug2(hacklendi)
Server:Beramus
Class: roque
Nation:Tabiki org :D
LvL:6x
Np:hacklenmeden önce 50k kadardı
Yeni server açılmasını bekliyorum yeniden başlıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

Tachi yi taniorum bu serverda dupe yapmayan kimse yok Blackbox sende saglam dupe yapiosun ve dupe yapip adami kesemeyince buraya forum aciosun demekki senden daha ii duperlar var...Senide gordum serverde dupe wipe oldugu gün buying roc rol vs. diye shouttan bagirdigini goldbarlari silmediler ve trade blocklu charlarin tüm blocklari acildi sen gelip ezildikten sonra burda forum aciosun sende cake dupele sende ölme herkes dupe yapsin herkes esit imkanlara sahip olsun... ben sana 1800 ap ile 500 spike vurdugumu biliorum gelip burda jazz yapmana gerek yok yanii[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 7xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 17 Kasım 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
Tachi yi taniorum bu serverda dupe yapmayan kimse yok Blackbox sende saglam dupe yapiosun ve dupe yapip adami kesemeyince buraya forum aciosun demekki senden daha ii duperlar var...Senide gordum serverde dupe wipe oldugu gün buying roc rol vs. diye shouttan bagirdigini goldbarlari silmediler ve trade blocklu charlarin tüm blocklari acildi sen gelip ezildikten sonra burda forum aciosun sende cake dupele sende ölme herkes dupe yapsin herkes esit imkanlara sahip olsun... ben sana 1800 ap ile 500 spike vurdugumu biliorum gelip burda jazz yapmana gerek yok yanii

işte sorun burda bu forumda cok kişi dupe yapar aklınıza gelen her hileyi hurdayı yapar ama buraya login olunca baska bi havaya girerler black kimdir nedir bilmiom yapıomu yapmıomu onuda bilmiom ama burda tandıgım cok kişi var oyunda dupenin kralını yaparlar o yapmıosa arkladası clandaşı yapıodur onu görüodur dupe item alınca yok demez burda hilesiz oynayın die bagrınan adamlar bi gün önce spike 1700+ dammage alanlar iki sonra 450-500 dammage alıolar e demekki onlarda yapıo yapmasa bile kullanıo ama bu foruma girince ahlak bekçisi oluor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PartyCrasher, 17 Kasım 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
Tachi yi taniorum bu serverda dupe yapmayan kimse yok Blackbox sende saglam dupe yapiosun ve dupe yapip adami kesemeyince buraya forum aciosun demekki senden daha ii duperlar var...Senide gordum serverde dupe wipe oldugu gün buying roc rol vs. diye shouttan bagirdigini goldbarlari silmediler ve trade blocklu charlarin tüm blocklari acildi sen gelip ezildikten sonra burda forum aciosun sende cake dupele sende ölme herkes dupe yapsin herkes esit imkanlara sahip olsun... ben sana 1800 ap ile 500 spike vurdugumu biliorum gelip burda jazz yapmana gerek yok yanii

İşte en sevdiğim tip :) Herkezi kendi gibi sanıp millete bok atanlar. Evet dupe wipe olduğu gün ROC, ROL diye bağırıyordum çünkü ROC ve ROL almak için tek güvenli gündü ;) (O gün bulamadım ve hala 1 parmakta silver ring öbüründe +9 hp var)

Silinen tek değerli itemım bir ROM ve bir Elexir+8 di ikisinide buraya takılan arkadaşlardan almıştım.(Shadow hani dupe değildi ROM ? :) )

820 def., dd25 e 500 vuruyorsan az dupe yapmışın koş birazdaha yap. Ama genede ezik olacaksın.

Ben göğsümü gere gere 0 dupe ile oynuyorum diyorum inanan inanır. (Senin gibi ezikleri bu itemlarla avlamak, 2x keyif oluyor benim için :) )[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

durust olayim butun mesajlari okumadim, ama bir iki kelimemi eklemek istedim

oncelikle TACHI, evet tachiyi taniorum, oldukca sevdigim bir dostum , iyi bir lider, rice cake kullanabiliorsa 100 kere weya daha fazla, bu onun kesinlikle dupeledigini weya dupelu itemlar aldigini gosterir, simdi burada kimseye laf atmak gibi bir niyetim yok ama rice cake dupeleyen kisi neden baska itemlarda dupelemesin?

PartyCrasher , seninle pek muabbetimiz yok, oyun icinde bir kac kere gorustuk ama dedigini komik buldum, dupe yapmazsan cz de ezilirsin demissin, ama be kardesim, herkes seinn gibi dusunurse ne olur bu oyunun hali? hepimiz 1000 defence 1800 ap ye cikaris, birbirimize spike ile 500 vura vura sonsuza kadar giden savaslar olur, kasmanin, darkmare yapmanin, bu oyun karsisinda emek harcamanin bir anlami olur mu, ben sana benim cevabimi soyleyeyim , olmas.. ayrica iyi itemlarinin olmasi hersey demek degil, bu oyun mukemmel bir sekilde dengelenmis item + level + yetenek + takim oyunu gercekten cok onemli (ki sizde eminim farketmissinizdir) ben full shell, dual shard +8/80, rol +3 fln filan ile dolasan ama np si hala 20k yi gecemeyen onlarca vasat oyuncu taniorum (kimseye laf atma gibi bir niyetim yok bu son cumlemde)

Hile konusuna gelince, bunun gibi mmorpg lerde hile yapmak gercekten, ama gercekten ayip birsey bana sorarsaniz, tek kisi oynayabildiginiz oyunlarda doyasiya hile yapin, ama burada dupeledigin her item, diger bir oyuncunun saatlerce emegini almak, onu esit olmayan sartlarda yenmek, vs,vs gibi avantajlar saglar... Ayrica lutfen yok ben dupe yaptim , ama keske yapmasaydim gibi birseyle gelmeyin buraya, komik oluyor gercekten, madem yapmak istemiyorsun, kurtulmanin yolunu soyleyeyim, destroy item bu kadar basit..

onun disinda herkese iyi sanslar, iyi eglenceler, iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 17 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
o herif serverın başından beri var :) ve kimsede full shell yokken onda full shell vardı

Yanlışın var dostum. Beramusun başından beri var evet. Ama onda full shell yokken bir sürü shel gezen adam vardı ortalarda...[signature][hline]S : Olympia - Karus
N : xxxxxx
L : xxxxxx
C : ---
P : 1xx
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beramusda shelli el morad az sayıda gordum ama son ıkı ay da orc larda herkes shellı tabı dupe wipe olana kadar böyle ıdı harbıden bu tachı böyle yapıyosa ayıp bence gelirdi bizim kapıya dıkılırdı orda nova yerdı kuleler vururdu ımrenırdım helal olsun derdım ama yazık be kardesım ben bunu hevesıme oynuyorum ama bazen bılgısayarı kırasım gelıyo bır okcu 5 li oku benım dıbımden vuracaktı 5 ok da ısabet etsın 8 adet damage yedım bosluksuz nasıl bısey bu su last knıght sakalli kunt mc ve daha bır cogu daha hatırlamadıgım bırsuru onceden shelli iken neden şımdı paper oldular acaba hey zoll nerde elixir+8 stafın last nerde shard+8 ın allahın ezık ve rezıl adamları ben sıze ne dıyım
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben dupe kosp koxp vs vs bilmiyorum eğer bilseydim %100 yapardım çünkü yapmazsan kesinlikle cz de np kasmak çok zor. bilen varsa bana öğretsin sevinicem duamı alırsınız en asından :D:D:D[signature][hline]ID:MetalSlug2(hacklendi)
Class: roque
Nation:Tabiki org :D
LvL:6x
Np:hacklenmeden önce 50k kadardı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...