Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tachi' yi Tanıyan ?

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Varsa söylesin bu tımarsız eşşeğe;

Adam gibi oynayacak cesareti yoksa defolsun gitsin klanıyla beraber. Rice kek basmak dışında bir moka yaramıyan kendisi ve klanı oyun zevkimizin içine ediyor. (Amacıda bu zaten)
Ranking' e yolladım SS leri bakında görün halimizi :)

Burda var bu eşşeğin SSleri[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 17 Kasım 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
Evet gördüm
Böylelerinin allah belasını versin
hatta ko forumdada var galiba

GM belasını verse yeter. Zaten bu kadar kişiliksiz doğduğuna göre allah belasını vermiş demektir :)[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

bencede.. arkadaşlar adam mage paper parazite ile torment i gözümün önünde yedi adama 3 asasin 2 warior 2 bp yandan giren okcular mageler felan sayamadım adam aramızdan town attı kactı oooo böle topicleri bi gec artık.. ben eger ss cekip koysaydım oyunda adam kalmazdı kardesim..[signature][hline]Düp Pilis, Aytım Pilis, Mani Pilis, CiBi Pilis..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 17 Kasım 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
1 adam mı bukadar gözünüze batıyor..

parazit li malice li assasin 5 kişinin arasından cake içe içe basıp gidiyo..
Humanlar da çok fazla kişi cake kullanıyo ,orc olsanız kıyameti koparırdın herhalde..

Hippo ranking dede zıpladın konuya. Tachi'nin avukatlığı için para almıyorsan neyini savunuyorsun ?

Ben humanlarda hileci yok demedim, ayrıca bu adam klanıyla beraber sistamatik yapıyor bu işi. Günde 1 kere bile ölmeden 1 hafta geçirdi CZ'de.

Bu adamı savunmak için ondan beter olmak lazım. (Yanlış anlama diyeceğim ama çok açık yazmışım zaten :) )

Nick' ni yazsan daha anlaşolır olucak savunma çaban.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
turk_cheater, 17 Kasım 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
dostum bu sadece bir oyun,
bi silkelen bi dışarı çık bakın ne oluyor memlekette ,

nedendir bu bela okumak ?

Ok hatta elimizdeki itemleride gidip taciye verelim yazık niye bu kadar oyunu büyütüyoruz. Vah bize vah. Tacinin clanının oyuna girdiği saatlerde biz oyundan çıkalım canım ne gerek var. Nasıl olsa rice cake basarak geziyolar. Buda sadece bi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

tachi yi savunduğum yok 1 tane adam için konu açmışın burda ben saysan 100 tane human çıkartırım cake kullanan başta freedom clanı nın hepsi..
ben den ne alıp veremediğin var anlamadım ?
ben burda orc ve humanları karşılaştırıyom

benim hem lvl 60 human hem de lvl 61 orc charım var pk yaptığım. kim duper kim cake kullanıyo benden iyi bilemessin anladın mi boş keseden sallama...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
Evet gördüm

Boş vaktimi çalan, 3 kuruşluk oyun zevkimin içine eden, harcadığım parayı çöp yapan adama ben bela okumam. AMMMMA okuyana niye okudun da demem.

Hile yapacaksınız single player oyunlarda yapın. Bu tip oyunlarda hile yapmak kişilik bozukluğudur, hayatta kendini kanıtlayamayan insanlar sanal alemde kral olmaya çalışır.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 17 Kasım 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
Ok hatta elimizdeki itemleride gidip taciye verelim yazık niye bu kadar oyunu büyütüyoruz. Vah bize vah. Tacinin clanının oyuna girdiği saatlerde biz oyundan çıkalım canım ne gerek var. Nasıl olsa rice cake basarak geziyolar. Buda sadece bi oyun.

çok teşekkürler tam benim demek istediklerimi demşsin.
o zaman arkadaş bize versin charının veya charlarının şifrelerini itemleri alalım bizde azcık oynayalım. nede olsa bi oyun. yada hepsini Usko nun dediği gibi tachi denilen adama verelm gelsin bizi öldürsün
ne anlamı varki şimdi oyun için birbirimizi kırmanın.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Hit me baby One more Time (Arzu Spears)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 17 Kasım 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:
Evet gördüm

Boş vaktimi çalan, 3 kuruşluk oyun zevkimin içine eden, harcadığım parayı çöp yapan adama ben bela okumam. AMMMMA okuyana niye okudun da demem.

Hile yapacaksınız single player oyunlarda yapın. Bu tip oyunlarda hile yapmak kişilik bozukluğudur, hayatta kendini kanıtlayamayan insanlar sanal alemde kral olmaya çalışır.

dostum madem bu oyun senin vaktini çalıyor , paranı çar çur ettiriyor , bırak oyunu ..

madem bunları görebiliyorsun bunu oynamanın bu kadar bağlanmanın sebebi nedir ..

git bi tane bi kaç tane kız arkadaş bul , çapkınlık yap , hem tasarruf edersin hem biraz sosyalleşirsin, dupe yapanları ve butür hileleri yapanları görüp kahrolup bela okumaya karşıyım ben...

adamın sorunu olmuş olmamış beni hiç ilgilendirmiyor ki , ben bu oyunu sektör haline getirdim o yüzden takip ediyorum , bilgisayar başında eriyip gidiyoruz farkında değiliz..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de humanlardan yana aynı durumdayım ak..
ne yapalım?
bunun hiç bir zaman biteceğini sanmam
tum duperlar banlansa dahi GM ve arkadaşları en başta zıçıyo oyunun içine...
hatırlamıyormusunuz.. kenjuro ne kadar item varsa yağdırmıştı bir human clanına onlardan biri 999 a gostemek için koyduğunda bi orc clanından biri çekmişti. daha sonrasında tum clan banlanmıştı. ben o orc clanındaydım o zaman ve çok iyi biliyom ortada dönen pislikleri..
Sosyal ağlarda paylaş

bu ve bu gibi olayları kaldıramıyorsanız yada yediremiyorsanız
hemen bırakın oyunu ve silin pc den bu oynun gidişatı bu..
adamlar 2-3 ayda bi item temizliği yapıyo.. itemler silindikten 2 gün sonra duperlar gene full çıkıyo piyasaya.. ve oyunun sahiplerinin tek dert ettiği şey iste pre alınması para kazanmaları.. başka şeyi s.klemiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turk_cheater, 17 Kasım 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 17 Kasım 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
said:
said:
Evet gördüm

Hile yapacaksınız single player oyunlarda yapın. Bu tip oyunlarda hile yapmak kişilik bozukluğudur, hayatta kendini kanıtlayamayan insanlar sanal alemde kral olmaya çalışır.

dostum madem bu oyun senin vaktini çalıyor , paranı çar çur ettiriyor , bırak oyunu ..

madem bunları görebiliyorsun bunu oynamanın bu kadar bağlanmanın sebebi nedir ..

git bi tane bi kaç tane kız arkadaş bul , çapkınlık yap , hem tasarruf edersin hem biraz sosyalleşirsin, dupe yapanları ve butür hileleri yapanları görüp kahrolup bela okumaya karşıyım ben...

adamın sorunu olmuş olmamış beni hiç ilgilendirmiyor ki , ben bu oyunu sektör haline getirdim o yüzden takip ediyorum , bilgisayar başında eriyip gidiyoruz farkında değiliz..

Sosyal hayatım dudaklarını uçuklatır ama konumuz bu değil.

Senin sektör dediğin şeye ben hırsızlık diyorum, senin oyun dediğin şeye ben zevk diyorum, senin bu işten para kazanıyorum dediğin şeye ben başka iş yapamaycak kadar kabiliyetsizsin hile hurda ile 3-5 kişiyi hackleyip(Yada hile programlarının yasal temsilcisi gibi davranıp;) ) vaktini ve değerli gençlik günlerini boşa harcıyorsun diyorum.

Sahtekardan daha çok kızdığım şey, onun avukatıdır.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

@turk_cheater
Eşek olana semer vuran çok olur.

birisi oyun zevkimizi bozuyor diye oyunumu bırakalım ya nasıl bi düşünce anlamıyorum. Bunun yerine daha sağlam ss ler alıp adamları banlatmak varken.

[Bu mesaj Usko tarafından 17 Kasım 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...