Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archer

NewUser

Öne çıkan mesajlar

said:
Vernados, 17 Kasım 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
shadow hunter açılmamış ve ib+8'i olmayan archer cz'de pek etkili olamaz..

bence tek ölçü shadow hunter dır +8ib ye de ok ama Tamamen duygusal ^^[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 17 Kasım 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
rogue olucaksan ARCHER derim başka bişi demem
FULL DEX gidiceksin hiç HP wermiceksin (Leveli anca bööle kasarsın )
plate +7/dex full set giyiceksin bu 3.grade armor oluyo
takılar dex olucek..
levelim 53 we AP m 1006 şu an elimde ixb+6/60 war
uruk blade 3 hit..
uruk tronda kesiom arada bir ama blade kadar seri diil şu an

Bencede Full Dex Yap Daha İyi oLur[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : :CastingFaiLed:
LwL : 61
CLan : Levis
Race : Kasar Hood
Np : 3.xxx
Server : Cyhper
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl kasarken paper olmanın zararı yok tabi ki,özellikle de solo uruk sülalesine takılacaksan (ki archer için en rahat lvl kasma stilidir,lvlına göre uruk sololamak,hangisini seri ve risksiz kesiyosan sırayla)

Amma velakin 60 tan sonra PK için bana göre paper olursan fena harcarlar...Archerın en büyük sıkıntısı durduğu yerden ok atabilmesi,bu yüzden defansın kuvvetli olmazsa CZ de çok rahat "NP Donater" sıfatını alırsın...Dag. Def. helmet takmana rağmen 1000 in üstünde spike yiyorsan (ki paper archer rahat yer) bence hiç CZ de scroll harcama...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sana öncelikle full dex okcu ve eski full dex asasin olarak sunu söyleyebilirim.lvl en kolay okcu kasar cünkü mesafe uzun ve seri ok atar ama bi dts kesemez okcu ezikken asasin kesebilir ama cok yawas olacagindan okcu daha iyidir gidersin dklara seri seri kesersin hemen lvl atlarsin ben lvl 55 ken elimde +7 shard +7 mirage vardi ve deruya 4700 gördüm spike ile bu rakam süper bi rakam bence o lvlde 60 olsam rahat rahat 1 heal+buff 1 lr mage ile tek dönebilirdim okcu aposlarda derularda bence etkisiz kaliyor cünkü genellikle failed veriyor buda cok sinir bozucu ks yapiyolarsa partine 1 kisi eksik birakiyorsun partini ama asasin okcudan 10 kat zevklidir bence okcu durup durup ok atmaktan baska bi ise yaramaz okcuyum cünkü lvl 60im lvl kasmam lazim 62 ye kadar üstümden dolayi beni tanimayanlar eziq zannediyor bir cok kez bunun cezasini arenada tek darbe yiyerek cektiler:D cok uzun oldu ama lvl 60 olana kadar full dex takil para yap para harcama biriktir hep para yap sürekli lvl 60da shelleri cek üstüne cekemezsen +7 chitin cek sora biraz daha para yapip kendine dagger al 2 tane +6 veya +7 shard takil keyfine göre
Sosyal ağlarda paylaş

bana ezik dienleri direk arena teklifi atıom ^^ attığım dmg yazmıo bile information kısmında
sadece şunlar yazıo
arc shot used
100 SP used
normalde buraya da dmg yazması lazım amma adamın HPsini aşıo wurduğum dmg :P[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Apos ve deru partylerinde okçu etkisiz mi kalıyor????
Cooldownsız en yüksek damage veren skill arrow showerken hemde???
Aposta da,bosslarda da tanklama söz konusuysa aynı lvl aynı gear archer her zaman assassinin eline verir...Hatta bosslarda vampiric felan da kurtaramaz sini aynı anda ikisi dalarsa,örneği çok yaşanmıştır...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer öyle bir lag varsa ve fail veriyorsa bu şu demektir...Sen zaten çoktan ölmüş olan aposa arrow shower atıyorsun ve farkında değilsin lagden dolayı...

Ancak bu aynı zamanda şu demektir,sen archer yerine sin de olsa,o lagde zaten skillerin fail olacaktır,sorun archer olman değil,sorun o denli büyük lagde olman...Yoksa o denli istikrarlı fail yiyemezsin...Benim şahit olmuşluğum yok şahsen böyle birşeye...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 17 Kasım 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
okcu aposlarda derularda bence etkisiz kaliyor cünkü genellikle failed veriyor .....okcu durup durup ok atmaktan baska bi ise yaramaz

ya ya ne demessin...bir işe yaramayan charı koymuşlar işte bu oyuna... ne kadar gerizekalı bu oyunu yapanlar...

failed niye veriyormuş? 67 lvldr oynurum bu oyunu yaklaşık 193849424 apos kestim demek istediğin failedi anlamadım. durup ok atmaktna başka bir şeye yaramazlar bu doğru tabi ki. ama attığı ok boru değil dmg veriyor. MAgelerde durup nova atmaktan başka bir işe yaramazlar, dmg verirler ama olsun, bir işe yaramazlar. Hele priestlar durup heal verir sadece...Ölmessin ama olsun, duruyolar ya işte...

Kardeş sen close combat seviyorsun sanırım bu ayrı bir zevk tabi ki. Ama oyundaki dğer charlar olmasa bir çok iş yapılamazdı. Her sınıfın kendine göre faydası ve görevi vardır. ...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 43 oldum gece full kastım üstümde chitin +1 ler war fp+6 mı kullansam? elimdede horncrossbow +8 1 hafta sonra 5x olucam inşallah yardımlarınız için hepnize teşekkür ediorm bi arkadaş aposta deruda ok failed verior demiş ben gece full derudaydım ama 1 kere bile fail vermedi arc shott
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NewUser, 18 Kasım 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
derudaydım ama 1 kere bile fail vermedi arc shott

Deruda arc shot mı????
Deruda da Aposta da kesinlikle olayın arrow shower yada multi shottır...Uzaktan çalışanın partyde ömrü fazla sürmez zaten normalde...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...