Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archer

NewUser

Öne çıkan mesajlar

Hepsini ful dexe verme azar azar hp ye de vereceksin. Önce plate daha sonra full plate (84 hp pauldron) giyebilecek şekilde. Chitin 45 den önce giyemezsin zaten. Hepsini dexe verdiysen artık biraz hp ye ver. Ve bu lvllerde dexli kıyafetler yerine goblin tercih et. Hem resistanceler hem de vereceği hp ve mana bonuslarıyla seni 40'lı lvllere kadar rahatlıkla idare edecektir...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

rogue olucaksan ARCHER derim başka bişi demem
FULL DEX gidiceksin hiç HP wermiceksin (Leveli anca bööle kasarsın )
plate +7/dex full set giyiceksin bu 3.grade armor oluyo
takılar dex olucek..
levelim 53 we AP m 1006 şu an elimde ixb+6/60 war
uruk blade 3 hit..
uruk tronda kesiom arada bir ama blade kadar seri diil şu an[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım damageleri şaşırdın 3k yı anca elinde shard en dusuk +6 ile vurabilirsn ama bnm beramustaki charımda elimde ib +8 var ve 700x5 vuruorum sanırım arada buyuk bir fark var dikkatii çektiyse ayrıca spike dolana kadar 3 kere atiosn 5li oku...[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
clan:-
Sosyal ağlarda paylaş

Archer sinden çok çok çok kolay lvl kasar. Gider goblin keser lvl 30 ken. Asasin zorlanır. Showere lvl 55 skili ama öncesinde multi var o da onun alt lvldeki yaratıkları kesmesinde yeterli olacaktır. Düşük lvlken archer çok kolay solo lvl kasar sin zorlanır. Ayrıca 60 olunca arkadaşın tabiriyle gral olan archerlar değil sinlerdir. Çünkü master açınca %20 ap alırlar ve ezik olan spikeları kaliteli hale gelir....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 17 Kasım 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
Archer sinden çok çok çok kolay lvl kasar. Gider goblin keser lvl 30 ken. Asasin zorlanır. Showere lvl 55 skili ama öncesinde multi var o da onun alt lvldeki yaratıkları kesmesinde yeterli olacaktır. Düşük lvlken archer çok kolay solo lvl kasar sin zorlanır. Ayrıca 60 olunca arkadaşın tabiriyle gral olan archerlar değil sinlerdir. Çünkü master açınca %20 ap alırlar ve ezik olan spikeları kaliteli hale gelir....

işte bu adamı sevioruuuum :) olay budur!!! :D[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
clan:-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Archer sinden çok çok çok kolay lvl kasar. Gider goblin keser lvl 30 ken. Asasin zorlanır. Showere lvl 55 skili ama öncesinde multi var o da onun alt lvldeki yaratıkları kesmesinde yeterli olacaktır. Düşük lvlken archer çok kolay solo lvl kasar sin zorlanır. Ayrıca 60 olunca arkadaşın tabiriyle gral olan archerlar değil sinlerdir. Çünkü master açınca %20 ap alırlar ve ezik olan spikeları kaliteli hale gelir....

ancak ve ancak sinler savaş ve kalabalık czde çok iş yapamazlar yanlız mage buldumu vs.vs 5 adam buldumu ortalarına dalar ancak archer vur kaçla bide adam keser czde lvl 60da^^ archer bundand dolayı gral diyorum lölcüğüm...[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 17 Kasım 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
said:

ancak ve ancak sinler savaş ve kalabalık czde çok iş yapamazlar yanlız mage buldumu vs.vs 5 adam buldumu ortalarına dalar ancak archer vur kaçla bide adam keser czde lvl 60da^^ archer bundand dolayı gral diyorum lölcüğüm...

İşte yine temelsiz yine kulaktan duyma yine desteksiz bir sallama daha... Archerler herkes tarafından ksci ilan edilirler bu kimi zaman doğru olabilir. Ama bir çok sinde komboyu beceremediklerinden dolayı ki bu oran çok yüksek bir orandır,Ks'nin kralını yaparlar. Spike denilen muhteşem dmgli vuruş ile redball olmuş bir kişiye vurduğunuzda 50 adet Yeni NAtional Point sizin olmuş demektir. Archerin solosu çok zordur. Yüksek lvl olmadan solo archer pksı kolay değildir. Ama sin'in gizlenmek gibi harika bir avantajı vardır ki sotede bekleyip ks'nin kralını yapabilir. Bunun yanısıra ksnin en başarılı charı ise magelerdir. Çünkü attıkları büyülerin can azaltmasından dolayı aldıkları npler ve novanın muhteşem gücü ile nefis ks yaparlar.

Ha bu arada buna diğer oyuncular ks dediği için bende ks diyorum. Yoksa np son vuranındır kural budur. İstersen %99.99999 sen al oradan 1 hpyi vurup aldıysa başkası np onundur, kuralda budur ve bence ks diye bir şey yoktur zamanlama vardır şans vardır. (ben ayrıca 1 vs 1 olayına da inanmıyorum bu oyunda daha önce tartışmıştım ayrı bir konu ama o tamamen ego tatminidir ha ben yapmıyormuyum evet denk gelirse yapıyorum ama yine tekrar tekrar söylüyorum bu oyun takım oyunudur ve archerde eğer takım düzgün kurulmuşsa takım oyununun en önemli parçalarındandır)[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rocio, 17 Kasım 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
sanırım damageleri şaşırdın 3k yı anca elinde shard en dusuk +6 ile vurabilirsn ama bnm beramustaki charımda elimde ib +8 var ve 700x5 vuruorum sanırım arada buyuk bir fark var dikkatii çektiyse ayrıca spike dolana kadar 3 kere atiosn 5li oku...

+10[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...