Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Gm oyunda ne için var

illailla

Öne çıkan mesajlar

EE O ZAMAN YAZDIKLARINDAN BISI ANLAMADIM GIBI KELIMELER OLDUGU TAKTIRDE KISISEL OLMAZMI NEYSEKI BENDE GENELE SORDUM SENDE GENELDEN BIRISIN TABIKI CEVAPLIYACAKSIN TABIKI BENIM DUSUNCEMI DEGIL KENDI DUSUNCENI YAZACAKSIN BIZZAT DEMOGAJİ DERKEN DAHI DEMEGOJİ YAPTIGININ FARKINDA DEGILSIN AMA NEYSE YINEDE TESEKKUR EDERIM
Sosyal ağlarda paylaş

RuneLaFey
Pati - ? 17 Kasım 2005 15:40
--------------------------------------------------------------------------------
Ben sana hakkini araman hatalim dedim mi ? benzeri bir ibare kullandim mi ? orada kisiye yonelik bir ifade var mi ? yazdiklarimini hepsi GENEL'e yönelik.
diyorsun kendı yazdıgını malesef gozun gormuyor .RuneLaFey
Pati - ? 17 Kasım 2005 15:33
--------------------------------------------------------------------------------
yazdiklarini anlamak icin cok caba sarfettim acikcasi. Nasil bu kasar karisik yazabiliyorsun ? ZATEN GOZLUGU CIKARMIS KISIDENDE BU BEKLENIRSE NESE RAHATINA BAK SU İÇ RAHATLA CEVAP YAZMANA GEREK YOK SADECE CEVAP VERMEK GIBI KENDINI YUKUMLU HISSETMEMEK LAZIM
Sosyal ağlarda paylaş

Turk GM sadece arkadaşlarını Kral yapması için geldi.

Örnek...

Beramusun Gm i ve Tengri... aynı cafedeler..
Dün cz deyim gm notice geçiyor.. tengri hacklenmiş falan filan dio dun kendisini full set ve itemlerle gördüm bugun çıplak dio..
Bu iş bole yapılmaz koççum.
KOLADMIN açar bakar trade loglarına hack yemişşe chara roolback yedirtir sorun hallolur..
kimseye dun full itemlydi bugun ciplak hack yemiş bu adam die item vermez gm...
Sosyal ağlarda paylaş

birşei bilip bilemeden konsmayın beramusa turk gm geldiği ilk hafta oyunda surekli online olanlar görmuştur 30-40 kişi banlandı kosp gbi şeylerden adam sırf snn işini halletmeynce kotu oluor! böle kimse düşünemez adam senn sorunundan daha önemli işlerle uraşio ve türk gm sadece tercuman olarak kullanılmıo gerçek gmlerin kim oldugunu bir gün öğrenirsen(bu topici açan arkadasım) o zaman anlarsın ne işe yaradıgını[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
clan:-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya GM Lerde Degil OyunuN AsılSahiplerinde siteyi Falan Hazırlayanlarda Sorun War Param Olsada Wow Oynasam.Wow Da GM 24 saat 7 gun oyunda hep cevap veriyor.Cagırdıgında Yanına Bile Geliyo Oyunda.Metro Sistemi Falan Var Superr.Knightta Her Patchde Dupe İle Hacklerle Başa Cıkmaya Calısıyorlar Orda İse Her Patchde Oyunu Geliştiriyorlar Yeni Şeyler Ekliyorlar.Şimdi Bazılarınız Begenmiyorsan Oynama Dicek Ama :D. Ben Ornek OlaraK Verdim Boyleleride Var Gibilerinden...[signature][hline]GaSoLiNa
Sosyal ağlarda paylaş

Rocio haklısın zaten gorevını yargıladıgımız yok ama sence gereksız olan seylerı nasıl duzeltecek sen ben onemlı degılsek kım onemlı oyunda? herkezle bır bır ugrasamaz gıbı laflar soyluyorsunuz ee herkez bırlesıp cogunluk olmuyormu nedensızce atılanlar olmadımı gerı donusumu neden olmuyo ?o atılan kısıler azı yanıp sıfırdanmı 1 senesını versın ben gıbı ve asıl atılma nedenımı bıraz once arkadas soyledı ama alaka kuramadım dupe olmayan yanı tum ıtemlerın ve gold barın sılındıgı zamanda berı gold barını sundurese satmıs bıff nerden buldun demıs ve soylemessen clan lıderını banlarım demıs o nedenle ban yemısım ne iş anlayamadım ve dupe olmadıgına yemın edıyor sılemedılerse onların succu degılmıydı
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bence sadece türk gm deil yabancı gmler de bişi yapmıyo. adamlar sadece görevlerinin BANlamak olduunu sanıyolar bence. GM olan bu düşünceye kapılıyo herhalde.[signature][hline]Nick : _TiKiTo_
LvL : 63
Nation : Karus
Class : Assasin
Np : 49xxx
Clan : -YOK- (tek tabanca takılıyom)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korix, 17 Kasım 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
Rocio haklısın zaten gorevını yargıladıgımız yok ama sence gereksız olan seylerı nasıl duzeltecek sen ben onemlı degılsek kım onemlı oyunda? herkezle bır bır ugrasamaz gıbı laflar soyluyorsunuz ee herkez bırlesıp cogunluk olmuyormu nedensızce atılanlar olmadımı gerı donusumu neden olmuyo ?o atılan kısıler azı yanıp sıfırdanmı 1 senesını versın ben gıbı ve asıl atılma nedenımı bıraz once arkadas soyledı ama alaka kuramadım dupe olmayan yanı tum ıtemlerın ve gold barın sılındıgı zamanda berı gold barını sundurese satmıs bıff nerden buldun demıs ve soylemessen clan lıderını banlarım demıs o nedenle ban yemısım ne iş anlayamadım ve dupe olmadıgına yemın edıyor sılemedılerse onların succu degılmıydı

ben btn işini doğru yapio demiorum benmde yaklaışık 8milyarlık şeimi sildi fakat ben hçbirşey demedm sadece dupe yapanlara laf ettm btn gmlerde çok ii demiorum fakat oyunu gerçekten düzeltmeye çalışan gmlerde var o yuzden boş laf solemeyn diorum haklıda olabilirsn ama yapcak bişe yok ''gmler'' demeyn diorum sadece[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
clan:-
Sosyal ağlarda paylaş

ama ben o charımı 63 yapabılmek ıcın kac ayımı verdım ılla hılemı yapmam lazım kosp veya dupe gıbı olaylarla benımde 3 mmılyarımı sıldıler hemıde nakıt nakıtın neresı dupe anlamadım dedım belkı dupelı esya aldım sattım bılmeden ondan oldu ama bence yargılıyacaksınkı olaylar duzelsın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 17 Kasım 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
Turk GM sadece arkadaşlarını Kral yapması için geldi.

Örnek...

Beramusun Gm i ve Tengri... aynı cafedeler..
Dün cz deyim gm notice geçiyor.. tengri hacklenmiş falan filan dio dun kendisini full set ve itemlerle gördüm bugun çıplak dio..
Bu iş bole yapılmaz koççum.
KOLADMIN açar bakar trade loglarına hack yemişşe chara roolback yedirtir sorun hallolur..
kimseye dun full itemlydi bugun ciplak hack yemiş bu adam die item vermez gm...

Sen nası bu kadar emin olabiliyosun bilmiyorum ama berasmusun Gm sini bizzat tanıyorum,yakından hemde.
1.si cafeden oynamıyor,2.si gayet dürüst bir adam.
3.sü gerçekten birşey bilmiyorsunuz,rollback gm lerin elinde olan şıp diye birşey değil,daha üst makamlara çıkmak lazım.
GM haricinde 9 tane admin charı var,eventlerde kullanılan.
Biraz zaman tanıyın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün mesajları tek tek okudum ama sizin başınıza gelmdiğinden dolayı Türk Gm size iyi geliyo olabilir.Türk Gm daha kendinin naptığını bile bilmeyen,sadece sağa sola asarım , yakarım diye tehdit savuran, oyun içinde genelden abuk subuk msj'lar yazan (çocuk)un biri.
Bu gm (Blackwinds) daha dün harpylerde SKİLLBUG kullananların arasındaydı.Gelsin buraya inkar etsin beni.
Gm ile aramızda geçen kelimelerden birkaçını yolluycam.
Boşuna sevinmeyin Türk Gm geldi diye.Tamam hack yada vb kullananları banlasın.
Ama banlayıpta sebebini bilmiyosa ben bu adamın aklından şüphe duyarım.
İllailla arkadaşım sana katılıyorum sürekli arkandayım.Güzel 1 noktaya değinmişsin.
Konularınla bizleri aydınlatmaya devam edersin umarım başarılar...[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...