Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hep Türkler bug abuse kullanmıyo ..

JackLiez

Öne çıkan mesajlar

said:
Usko, 17 Kasım 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
birşeyler ıspatlamak zorunda değilsin. Ne kadar abuseci dupeci varsa hepsinin &%&/£#$#{

+999

ancak lvl ve hayırlı bos kesimleri hariç:-)[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 17 Kasım 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Biz ilk defa bi oyuna para yatırıyoruz. Bu yüzden biraz saçmalamamız normal :D

alışırız. KO da nasıl geldiyse öyle biter. WoW sürekli paralı kalacak diye bişey yok. Yada Guild wars, yada linage2 yada o yada bu yada şu. Çok daha kaliteli oyunlar var.

Sürekli -50 level takılanları bu oyundan silersek. Çok fazlada türk yok bu oyunu oynayan.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=skill bug]skill bug[/spo]

ilk spoiler deniyorum olmamışsa kusura bakmayın..

konuyu açan = turk_cheater
gelen sorular ve teşekkür sayısı = 99
izlenim sayısı = 3957 ..

Not : forumda kayıtlı olan türk sayısı gerçekten azdır..
Not 2 : bi bu kadarda özelden cevap vermiştim..

bu oyunda hile yapmayı herkez seviyor..

inanmayan varsa linkde atabilirim..

Sosyal ağlarda paylaş

Yani şöyle bu oyunda olan bitenleri düşünün ne kadar basit bir oyun olduğunu anlarız. (Populerliği dışında hiç bişeyi yok bence)

- Skill bugmı çıkmadı
- Dupemi çıkmadı
- Forgotten bugımı çıkmadı
- itemi 9999 tane yapmamı çıkmadı
- Serverlar hacklenmedimi
- Db lerde herkez cirit atmadımı
- İstediğin serverda istediğin karakter satılır isim ver yeter gibi yazılarmı gözükmedi.
- +8 scroll satın alınıp gm den, onada dupe basılıp paralar kırılmadımı.
- Kafaya göre ban yemedimi herkez.
- Premium alınca herşey daha farklı oluyor zihniyeti herkezin beynine sokulmadımı
- Kız resmiyle gm leri kandırıp gm accountlar alınmadımı
- Ben türkiye internet müd. ıvır zıvır çalışanıyım. Ben istemessem bu oyun türkiyede oynanmaz (ip nizi yasaklarım) diyip gm account alınmadımı.
- En ufak bi açıkta k2 gm account vermedimi
- KO da gm olmak UO da gm olmaktan daha basit bi hale gelmeye başlamadımı.
- Adama uyuz oluyosun banlatıyorsun. Halinde değilmiyiz?
- İstesek pc deki effectlerle, bi adamı bug yapıyomuş gibi gösteremiyormuyuz.? (atıyorum warior 800 ac basıyor )
- Dupe yi son 5 seferdir engelliyorlar ve bunuda gururla söylüyorlar. (şaka gibi)
- Premium userlara sağlanacak + lardan hiç birisini alamıyoruz. ( + exp, + %50 ölünce az exp kaybı ve itemleri yarı yarıya tamir ettirme felan )
- Bugün banlanan adam 2 gün sonra tekrar oyuna gelmiyormu?

Daha neler var neler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
turk_cheater, 17 Kasım 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
[spo1=skill bug]skill bug[/spo]

senin zaten bu oyuna ne kadar büyük hizmetler verdiğini hepimiz biliyoruz yerli yabancı ne kadar lamer varsa hepsini paylaşım ruhunun yüce ruhuna sığınıp adam ettin sonrada biz magelerden 1500 buff aldık.
Hiç bir karşılık beklemeden yaptığın iyilikler sayesinde bu oyundan soğuduk ama nedense sana her küfrettiğimizde biz de sinin gibi olduk sen bizim gelemediğimiz bir deformasyon noktasını bize rehber olarak yaşattın sayende bir sürü forumda lamerler birbirinden rep istedi.
senden ricam no abuse olan bu son forumda varlığını sürdürmemen sen ait olduğun topraklarda daha büyük ve kudretlisin varlığını bize ispat etme link filan da verme senin kosp la gelemediğin lvlda charlar var bu oyunda unutma
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ozaman hadi abuse yapalım?

Skill bug bitti ? cık cık
Dupe engellendimi? allah allah
Forgotten kapalı ama chestler nerden geliyor hala peh!

Ama şunuda biliyorum. Abuse yapıp bu k2 ye zarar veremeyiz. Çünki tiklerinde değil. Premium paraları yeter. Önce şu premium alışkanlığından kurtulmamız lazım. Premium alınca hiç bişey değişmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 17 Kasım 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
senin zaten bu oyuna ne kadar büyük hizmetler verdiğini hepimiz biliyoruz yerli yabancı ne kadar lamer varsa hepsini paylaşım ruhunun yüce ruhuna sığınıp adam ettin sonrada biz magelerden 1500 buff aldık.
Hiç bir karşılık beklemeden yaptığın iyilikler sayesinde bu oyundan soğuduk ama nedense sana her küfrettiğimizde biz de sinin gibi olduk sen bizim gelemediğimiz bir deformasyon noktasını bize rehber olarak yaşattın sayende bir sürü forumda lamerler birbirinden rep istedi.
senden ricam no abuse olan bu son forumda varlığını sürdürmemen sen ait olduğun topraklarda daha büyük ve kudretlisin varlığını bize ispat etme link filan da verme senin kosp la gelemediğin lvlda charlar var bu oyunda unutma

yaptığım işler neden eleştiriliyor sürekli anlamıyorum..
ve inkar etmiyorum ki ben bu söylediklerini paylaşmadım , kullanmadım..

Yaptığım sadece aktif 30 kullanıcı olan bir forumda bu kadar çabuk yayılıyor , benim bilipde paylaşmadıklarımı hiç düşünmedinmi sen ?

bunu sadece ağzı çok sıkı 2 kişi bilseydi bu server da sen daha kimlere rahmet okuyabileceğini hiç düşünüyormusun..

K2 beni bir kere mikti , K2 i çökertmek için varım lafımı her tekrarladığımda , GM olabilirsin gibi bir cümleyi kaç kere duyduğumu hayal edebiliyormusun ?

Ama diyorum ve müjdeyi veriyorum , bu gördükleriniz 1 ay sonra göreceklerinizin yanında hiçbirşey..

Burada olmamdaki amaç oyunu sürekli oynayan türklerin neler yaptığı ile ilgildir..

Ben zaten mekanımdan başka bir yerde birşey açıklama taraftarı değilim...

Bu oyunu bitirmek msn deki nickime yazacağım 1 satır birşeyden ibaret..

Sen k2 nin acizliğinemi küfür etmelisin yoksa bana mı bunu bir düşün..

Yazdıklarım olay oluyorsa ve beni bu kadar pofpofluyorlarsa sence bendemi suç var yalaka kesimindemi?
Sosyal ağlarda paylaş

yaw arkadaşlar şimdi bişiy diyecem herkez bana sövecek ama şu kosp tu koxp tu dupe idi bunların yolunu bilsem yapardım çünkü herkez yapıyo benim okadar kasıp sahip olduklarıma 1 haftada sahip oluyo sinirime dokunuyo bi iilik sever pm ile kosp koxp vb. yollarsa sevinicem. :D[signature][hline]ID:MetalSlug2(hacklendi)
Server:Beramus
Class: roque
Nation:Tabiki org :D
LvL:6x
Np:hacklenmeden önce 50k kadardı
Yeni server açılmasını bekliyorum yeniden başlıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...