Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypher ve Edit

DioNea

Öne çıkan mesajlar

ya abartamyın bu kadar cyber'ı.Ben en başından beri burdayım ve her yeni serverın açılışında olduğu gibi bu serverdada oldu.Ama en kısa zamanda halledileceğinden eminim.Burda böle konuşanlara sesleniyorum.Beramus fln çok mu iyi?Salwatore almış serverı kucana istediği gibi evirip çeviriyo.Orda yapılan büyük düpe ve para silinmesinde herkez gibi oda don gömlek kaldı ama ertesi gün bi baktım adam yine giymiş shelleri almış elinede dual shardları tur atıyodu...[signature][hline]Server:cyber
Nick:Vernados
lvl:62%xx
job:Blade master
clan:-
np:2x k.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vernados, 17 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
O zaman suç gmde :|

gm de bi şekilde para kazanıo onada hak ver :P eet suçlu herhangi bi tane gm ama sonuçta salwatorede birden gelmiş bi adam diil gerçekten kasio vede bi yerlere getirdi clanı hakkı diorum^^fakat gerçekten işi bira abartmış durumda:([signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
Sosyal ağlarda paylaş

freedomun çok temiz sütten çıkma ak kaşık bi clan olduğunu sölemek aptallıktır.Herkez bilio kimin ne oldunu ama bişey diyemiyo çünkü bu işin içinde gm'de war ve bişey sölerlerse çarlarından olacaklarını biliyolar ama birinin çıkıp DUR demesi lazım artık..

[Bu mesaj Vernados tarafından 17 Kasım 2005 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aralarında tabikide var hile ile bi yerlere gelenler fakat annubis,drizz hotsouce ve daha çoğu kişinin czde deli gbi kasmalarına kendi gözlermle tanık oldum özellikle fear kardeşler kasmalarına hastayııım :)[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...