Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kredi kartının allah belasını versin BE!

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Ben böle işin ya.Asıl ID'imle Gold premium aldım para yatmadı char banlandı.+8 Shell Set +8 Shell set kasada,+8 IRON BOW,+3 +2 +1 unique takılar,tonla 800 milyon para, ve daha tonla item gitti.SIRF PARA YATMADI,YADA ÇEKEMEDİLER DİYE.Bugün yeni açtığım adamla aldım şak diye yattı BÖLE İŞE KAFAM GİRSİN!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 16 Kasım 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
soyle banka ıle anlassınlar
oekı senden onun parasını aldıalrmı ???
GM ıle konussan tekrar ceksen belkı kabul ederler

parayı almıolar.. sadece freduent user diolar.. yani sen onları kandırmaya çalışmışsın.. öle diolar.. ama aslında öle bişey yok :D eskiden millet kredi kartı buluodu numarası gübenlik kodu falan.. knightcash i alıodu o adamı banlayana kadar ne var ne yok satıodu.. parayı ana chara veriolardı.. bölece dolandırıcılık yapıolardı.. o yüzden şimdi knight cash alsan bile1 gün bekliosun..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 16 Kasım 2005 19:23 tarihinde demiş ki:
Ben böle işin ya.Asıl ID'imle Gold premium aldım para yatmadı char banlandı.+8 Shell Set +8 Shell set kasada,+8 IRON BOW,+3 +2 +1 unique takılar,tonla 800 milyon para, ve daha tonla item gitti.SIRF PARA YATMADI,YADA ÇEKEMEDİLER DİYE.Bugün yeni açtığım adamla aldım şak diye yattı BÖLE İŞE KAFAM GİRSİN!

Banını açtırabilirsin!
Premiumunu silip banını açmaları gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla adamlara şu mesajı attım bekliyorum.İngilizcem kötüdür biraz grammar hataları olabilir :D :

Hi.I'm a gold premium member.My other ID is banned for fraduling.I was bought gold premium and im banned.But i used the same credit card for gold premium membership.My other ID is XXXXXX and charachters name's are:XXXXXXXXXXXXXX etc.If i do fraduiling i was will not buy this gold premium membership.Please unblock my account.I swear i will buy gold premium too for daywalkerz ID. ID: XXXXXXXX Chars: XXXXXXXXXXXXXX I'm waiting your message.Good work.Thanks..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 16 Kasım 2005 19:23 tarihinde demiş ki:

Niye paypal kullanmıyorsunuz. Hem daha güvenli hemde bu başına gelenlerin olma şansı çok çokkkkkk daha az. (Biraz geç bir öneri ama 1000 defa yazıldı zaten burda)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:190.xxx(200k da ya Beramusa veda yada lvl65 kadar CZ'ye veda)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...