Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl'imi açmadılar :(

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Lise son olduğumdan babam adslimi kapamıştı. Bu son kampanya ile babamında işine yarayacağı için açtıracaktı ama daha önce açık olduğu için yani daha önce üyesi olduğumuz için açmadılar.

Bravo Türktelekom diyorum. Üye çekmek için o kadar uraşıyolar aha yok adsl para kazanamıyolar ne kadar salak insanlar almadık daha mı iyi oldu onların açısından? Harbici salaklar...[signature][hline]Hayat Sizi Değiştirmesin
Siz Hayatı Değiştirin

by Brigand
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pacAmaruShakur, 15 Kasım 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
ne yani daha önce açıktı kapadın tekrar actırmak istiyosun açmıyolar gurur yapıyo telekom sana :D

Aynen öyle kampanyadan yararlanamazmışım :)[signature][hline]Hayat Sizi Değiştirmesin
Siz Hayatı Değiştirin

by Brigand
Sosyal ağlarda paylaş

başkasının üstüne yaptır olur bizim ark bu bedava kampanyasından öle iki kere yararlandı aynı adrese farklı isimlerle ama tabi telefon kimin üzerineyse oluyo öle bi sorunda var telefonun ismini değiştir :D[signature][hline]We all shine like stars
Then we fade away
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hiç zorlamamışsınız çünkü ben yazın 1 aylığına kapattırıp açtırdım, üstüne hız falan değiştirdim. Bana da sordular " niye oynuyorsun bizimle haaa" diye. Ben de " canım öyle istedi " gibisinden bir cevap verdim.

Hiç bir şey olmamış gibi 1 günde açıldı hat. Budur yani.[signature][hline]What we do in life, echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...