Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden olmasin:)

PCPC

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar dün oturdugum yerde birsey düsündüm düsündügüm sey cok hosuma gitti sizlerle paylasmak istedim:)
Ko'da ki tüm serverlarin en iyi sinleri,warriorlari,mageleri,priestleri bi servarda toplanio.Bir hafta boyunca Cz'sinden Savasina kadar herseyi yapiorlar Oraya girebilicek en yüksek lvl li insanlar cok iyi CZ mantigi olan insanlar ile dolusuor oraya benim girip girmemem söz konusu deil oraya giremeyipte giren arkadaslarin burada anlatmalari bile harika olur..Düsünsenize Czdesiniz towndan cikiosunuz en Düsük lvl li 65+ karsinizda hic mi hic ezik yok ikili karsilasmalar partylerin takismalari bence harika olurdu :)
Sadece paylasmak istedim düsündügümü belki anlatabilmisimdir ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaSHarIn1i, 17 Kasım 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
ama düşününce gerçekten de hoş bişi olurdu

bu nickinle bir karakterin war mi senin?
Ayni zamanda bu nickten esintiyle soylemeliyim ki oyunun kasharlarinin cogu bizde. ezici bir ares ustunlugu olurdu sanirim tabi duperamusdan ne udugu belirsiz itemlarla insanlar gelmezse :)[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

edit: karakter derken oyun acc sinden bahsediorum

[Bu mesaj mrproblem tarafından 17 Kasım 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 17 Kasım 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
411 yenerdi :)

Ares oyuncusu olarak Bobert'in ne kadar pisko oldugunu biliyorum 411 hakkinda sadece diezin np 1.si oldugunu biliyorum lvli nedir nasil oynar bilemiyorum ama izlemesi hos bi 1vs1 olurdu :)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 17 Kasım 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
Herserverda okadar güzel oyuncular okadar güzel lvli adamlar varki ben gercek anlamda ayni serverda toplanacagini düsündügümde orda oynicak kisilerin aldigi zevk anlatilamas gibi güzel olmalidir:)
ah öle bişey olsa ah[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 17 Kasım 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
lvl 65 çok deli oynuyor ama teke tek te bence her kezi alır warrior dahil

Bobert 62 idi onun tek sorunu lvli :D:D:D az lvl kassa (kasio die duydum hatta bunun icin human bile olacakti) ondan krali olmaz
ayrica 411in combolari ii olabilir ama lvl 65+ düzgün itemli bi warrioru alacagini zannetmem eger ki aliosa o warriorun kabiliyetsizligi :D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

anca tüm charların bilgileri ve itemlerinin ne oldugu ogrenilip editlenerek yapılabilir bu olay , ki bunuda yapmazlar[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 17 Kasım 2005 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben böle di düsünceye nasi vardim? Ares serverinde party yapilio karuslarin partysi
1)nychris
2)forazzi
3)soul_slayer
3)monsterkill
4)morbidtwistlady
5)pwnfactor
6)lord_mozart
7)bobert

Vs ayni partyden disari ciktiklari zaman ortaligi duman ediorlar ama öle bi serverda toplandiklari zaman acaba ne olur bunu cok mrk ediorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam bobert iyi bir oyuncu ama cok uzun süre oynamamasindan dolayi simdi lvl 62 ile takiliyor. Teknigi ne kadar iyi olursa olsun gerek ap gerekse hp'de cok kisiden geri kaliyor . Cok kesildigini gördüm :/ ayni partide olmamizdan dolayi. Ama yine de sunu rahatlikla söyleyebilirim inanilmaz iyi bir teknigi var. Ama 411 ile mhmm FastFingaz'in kapismasi daha mantikli olurdu lvl acisindan da basabas olurdu.

Bu genel olaya gelince cidden mükemmel olurdu yada her server'in ilk iki orc ve human clanlari bir serverda event altinda toplanirdi. CSW mantigi cok lezziz catismalar olurdu. 1v1 eventlar tamam ama team-play tadini da almak lazim o yüzden clanca gitmesi daha iyi olurdu diye düsünmekteyim :D[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 17 Kasım 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Ya ben böle di düsünceye nasi vardim? Ares serverinde party yapilio karuslarin partysi
1)nychris
2)forazzi
3)soul_slayer
3)monsterkill
4)morbidtwistlady
5)pwnfactor
6)lord_mozart
7)bobert

Vs ayni partyden disari ciktiklari zaman ortaligi duman ediorlar ama öle bi serverda toplandiklari zaman acaba ne olur bunu cok mrk ediorum ^^

8. kisi olarak beni unutmussun :D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 17 Kasım 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
1)nychris
2)forazzi
3)soul_slayer
3)monsterkill
4)morbidtwistlady
5)pwnfactor
6)lord_mozart
7)bobert

NYchris , Forazzi , Ultimatedead ( _Soulslayer_ yerine cunku simdi oynayan adam iyi degil), MonsterKill , MorbidlyTwisted,FastFingaz , Lord_Mozart,Hesbolah,Bobert seklinde olsa cok daha iyi olur diye düsünüyorum . Aslinda eklenecek daha cok isim var. Den_Mpanio_Kano mesela ;)[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 17 Kasım 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
Tamam bobert iyi bir oyuncu ama cok uzun süre oynamamasindan dolayi simdi lvl 62 ile takiliyor. Teknigi ne kadar iyi olursa olsun gerek ap gerekse hp'de cok kisiden geri kaliyor . Cok kesildigini gördüm :/ ayni partide olmamizdan dolayi. Ama yine de sunu rahatlikla söyleyebilirim inanilmaz iyi bir teknigi var. Ama 411 ile mhmm FastFingaz'in kapismasi daha mantikli olurdu lvl acisindan da basabas olurdu.

pfff FF deme bana pls o adam güzel ksci o kadar
ayrica arkadasim diye söylemiyorum ama gercekten :::JawS::: ta cok güzel combolar yapior 000000i 1vs1 de kacirtti...
http://www.moradslayers.com/viewtopic.php?t=56
Bu genel olaya gelince cidden mükemmel olurdu yada her server'in ilk iki orc ve human clanlari bir serverda event altinda toplanirdi. CSW mantigi cok lezziz catismalar olurdu. 1v1 eventlar tamam ama team-play tadini da almak lazim o yüzden clanca gitmesi daha iyi olurdu diye düsünmekteyim :D
[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...