Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One Knight Stand KOlu yanıyor :S

xXCuRiousXx

Öne çıkan mesajlar

said:
KoRn3R0Th, 16 Kasım 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
said:
xXCuRiousXx, 16 Kasım 2005 19:23 tarihinde demiş ki:
neyse zate Clan bug yapanLarın clanını tümden düşüreceklermiş :D

_cloud_ nasıl kalıcak merak ettim :D

Neyse GErçek koL yakcaz Biz :D

ben jadeyi merak ediyom 70 kişiyle 1 kol yakamadı yuh diorum artık beceriksiz...

kıskanclık ?? cekememek??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 16 Kasım 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
barış kimlerin gelceğini bağırıp durma sonra patriot clanı taaa humanların ordan clan atar adamlara adamları kaçırırz elimizden..nede olsa adamalr geniş.....insanlarda adam kalmadı artık orclara clan atcaklar yakında ....asdjhaslkdsahusad:-)

Ben bu adamın patriota alınmadığından yada atıldığından şüpheleniyorum... Öyle değilse kesin histeri geçiriyor.. zavallı..

ps : Patriot madem bu kadar kötü bir clan ve clan liderine sahip neden giren çıkmıyor ? Yadan çıkan geri gelmek için çırpınıyor ??? enterasan.... Demekki bu adam 70 kişiden (Burada Patriot 50 kişinin altına düşmüştür) daha akıllı..Enjoy jnm...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 17 Kasım 2005 11:45 tarihinde demiş ki:

Ben bu adamın patriota alınmadığından yada atıldığından şüpheleniyorum... Öyle değilse kesin histeri geçiriyor.. zavallı..

ps : Patriot madem bu kadar kötü bir clan ve clan liderine sahip neden giren çıkmıyor ? Yadan çıkan geri gelmek için çırpınıyor ??? enterasan.... Demekki bu adam 70 kişiden (Burada Patriot 50 kişinin altına düşmüştür) daha akıllı..Enjoy jnm...

o adam orc benim clanimda ;-)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 11:50 tarihinde demiş ki:
Kolluk yakınca noluo dicem hemen soru gelicek o zmn neden Sacred'a girdin diye sfaffafafa

asasdadasasad
cabuk cik sacredten yuvana dön poli :([signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 17 Kasım 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
yuh yani birde orc ... ona batan ne bu durumda ??? bak şimdi daha ilginç oldu durum ;) Merak ediyorum Clan sayısı 60 kişi olursa ne dicek ? PaTRriot 150 kişi mi ??? Forazzi 8 kişi ile kolluk yakmış o zaman sizin clanın sayısıda çok fazla... 65465465 kişi olmasın ?

asadasdada daha neler clan bug olmasin die tek cirpanan clan lideri benim su anda kac tane arkadasima clan full dedim ama herkes yalan söyledigimi clana almamak icin ayak yaptigimi düsünüo neyse canim isteyen istedigini düsünsün...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 11:50 tarihinde demiş ki:
Kolluk yakınca noluo dicem hemen soru gelicek o zmn neden Sacred'a girdin diye sfaffafafa

asasdadasasad
cabuk cik sacredten yuvana dön poli :(

yuvam neresi geleyim?

bu arada ujio'nun amk.. xDsıfatsız ha?vay bea:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %15
Np:90k+
Clan:Sacred
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 11:58 tarihinde demiş ki:

yuvam neresi geleyim?

bu arada ujio'nun amk.. xDsıfatsız ha?vay bea:D

lan regl mi oluosun ne anlamadim baya alingan olmussun sen xD
neyse senin yerini koruyorum gelmek istiyosan tekrar haber ver :D:D:D[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 11:59 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 11:58 tarihinde demiş ki:

yuvam neresi geleyim?

bu arada ujio'nun amk.. xDsıfatsız ha?vay bea:D

lan regl mi oluosun ne anlamadim baya alingan olmussun sen xD
neyse senin yerini koruyorum gelmek istiyosan tekrar haber ver :D:D:D

asdafafdafa

koru plz xD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %15
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
said:
diavolo, 17 Kasım 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
yuh yani birde orc ... ona batan ne bu durumda ??? bak şimdi daha ilginç oldu durum ;) Merak ediyorum Clan sayısı 60 kişi olursa ne dicek ? PaTRriot 150 kişi mi ??? Forazzi 8 kişi ile kolluk yakmış o zaman sizin clanın sayısıda çok fazla... 65465465 kişi olmasın ?

asadasdada daha neler clan bug olmasin die tek cirpanan clan lideri benim su anda kac tane arkadasima clan full dedim ama herkes yalan söyledigimi clana almamak icin ayak yaptigimi düsünüo neyse canim isteyen istedigini düsünsün...

İnan bana PaTRiot clanında clan sayısının 30 çekmek için çok çırpınıyorum.. Ama Herkez dost .. Hepsi iyi çocuklar... ve clan bug ın kalmasını herkesten çok biz istiyoruz..Çünkü o zaman herkes clanın garde 1 olmasının kalabalıktan olmadığını anlayacak.. zaten şu anda 30-35 kişi sürekli online clanda gerisi ya ikinci char yada online olmuyor...Ve sadece şunu söylüyorum: Bizim clan ortamımızı sadece 2 gün bize gelin ve görün.. İnanın hakkımızdaki bütün kötü düşünceler ortadan kalkacaktır.. Garanti veriyorum...Bunu yaşamadan sallamasın kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
human acc verirseniz gelir takilirim 2 gün yoksa human olmaya ya da acc alip kasmaya niyetim yok sen ne diosan dogrudur ne diim :D:D:D

Kapımız her zaman açık.....

ps : Ah herkes bu kadar anlayışlı olsa... o zaman Bu oyunu yabancılara dar eder Türkler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 12:09 tarihinde demiş ki:

töbe..kop...kimsin lan sen :D

kim olabilir hasta ruh alla alla ilk nickimi alayim dedim kullanici adi die talkativede öyle yapmish gene banlanmamak icin test ettim 1 hafta baktim ise yario bende öyle yapem dedim asadasadadasa[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 12:12 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 17 Kasım 2005 12:09 tarihinde demiş ki:

töbe..kop...kimsin lan sen :D

kim olabilir hasta ruh alla alla ilk nickimi alayim dedim kullanici adi die talkativede öyle yapmish gene banlanmamak icin test ettim 1 hafta baktim ise yario bende öyle yapem dedim asadasadadasa

hehehehehehehehehehe :D:D:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %15
Sosyal ağlarda paylaş

said:
diavolo, 17 Kasım 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
human acc verirseniz gelir takilirim 2 gün yoksa human olmaya ya da acc alip kasmaya niyetim yok sen ne diosan dogrudur ne diim :D:D:D

Kapımız her zaman açık.....

ps : Ah herkes bu kadar anlayışlı olsa... o zaman Bu oyunu yabancılara dar eder Türkler...

eywallah...[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

mmmmmm
peki o zaman ben sana basimdan gecen söyle bi olayi anlatayim...
Tarih fi tarihi saverangel ile human golemdeyiz
patriot clanindan full party bize saldirdi hatta yanlarinda yabanci 1 party daha vardi yani kafadan 10 kisiden fazla
ve ben bunlardan 7 tanesini paket yaptim dierlerinin nasil town attigini bile göremedim...
Yani kimseyi kücümsemiorum sadece hos bi aniydi...

ee ne demek istiosun dersen
benim clanimda ki herkes cok ii oyunculardir (dikkat edin cok ii itemleri vardir demiyorum) o yüzden tarafinizdan cok kesilme gibi bi durum olduguna inanmiyorum...
Ha derdi ne o zaman dersen ona sor ;-)[signature][hline]Sana boynumuzu egeriz sanma...Hakkimizi gelir aliriz zorla...Saklayacak yüzüm yok yok...Rüyanda görsen inanma!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 17 Kasım 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
mmmmmm
peki o zaman ben sana basimdan gecen söyle bi olayi anlatayim...
Tarih fi tarihi saverangel ile human golemdeyiz
patriot clanindan full party bize saldirdi hatta yanlarinda yabanci 1 party daha vardi yani kafadan 10 kisiden fazla
ve ben bunlardan 7 tanesini paket yaptim dierlerinin nasil town attigini bile göremedim...
Yani kimseyi kücümsemiorum sadece hos bi aniydi...

ee ne demek istiosun dersen
benim clanimda ki herkes cok ii oyunculardir (dikkat edin cok ii itemleri vardir demiyorum) o yüzden tarafinizdan cok kesilme gibi bi durum olduguna inanmiyorum...
Ha derdi ne o zaman dersen ona sor ;-)

iyi oyuncu benden bahsediyo işte ty XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %15
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...