Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

assasian için en iyi skill dizilimi

G_O_K_H_A_N

Öne çıkan mesajlar

Evet assassin skill dizimi çok önemli daha önce sorulmamış,
2 tane skill menüsünü kullanmalısın elin seri olmalı ve değiştirmelisin hızlı hızlı benim kullandığım

1. Menü

1- Potion Of Favors
2- Light feet
3- Spike
4- Thrust
5- Pierce
6- Stab
7- İlluison
8- Potion of Soul

2. Menü

1- Potion Of Favors
2- Light feet
3- Cut
4- Shock
5- Jab
6- Stab
7- İlusion
8- Potion Of Soul

Edit : Bu arada Minor Heal ı unutmuşum onu herhangi bir yere ekleyip sağ tuşa atamalısın, kaçarken genellikle kullanmanı öneririm, ctrl tuşuna basıps sağ tuşa basarak 3 er 3 er 1 anda mananı tamamen bitirip minor basarsın

Burda Stab ı 2 kere koymuş olmamın anlamı hızlı dolduğu için 2 kere kullanabilirsin kombo olarak bu skilleri hızlı vurursan ve özellikle assassin ve archerlara illusion atarsan büyük ihtimal sen kazanırsın, istersen stab yerine Acid Pot da koyabilirsin ben bazen öyle kullanıyorum, aşırı DD giymişler için gerekli oluyor.

[Bu mesaj Armand tarafından 16 Kasım 2005 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birçok çeşidi var. şahsen ben 4 tane kullanıyorum. 2 el için , 2 skill barlı, bide tek skill barlı var. tabii en pratigi tek skill bar olanı ama zevk ve rahatlık meselesi, istedigin gibi dizersin.

[spo1=örnek skillbar][/spo]

şu commanderın tartışmasınıda yapıyoduk alın gülün bari biraz[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten çift skill bar kullanılıyor da 0000000 nun kullandığı combo iki el ile yapılıyor. Mouse u bırakmak gibi bir huyu olmayanlar ( benim gibi ) çok faydalanamayacak :/[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

burdaki diziliş 2 el için. bunun asıl mantıgı tek elle yapılabilmesidir çünkü 6-7-8 e parmakları uzatırken kaybettiginiz zaman ve hata yapabilme şansı combonuzu .. nasıl denir .. moktanlaştıracak türdendir.

F1: spike, thrust, pierce, cut, stab, HP, soulpot, minorheal.
F4: shock, jab, spike, thrust, cut, HP, soulpot, minorheal.

bunu tek el haline getirmek yine size kalıyor. mesela kendimden örnek veriim. ben mana potu mouseun sag click ine koydum (o kadarda tavsiye etmiyorum ama fps düşük ve paper oldugum için bu şekilde kullanıyorum.) mesela kendi skill barımı örnek verim ona göre kendime uygun tek el çift skill bar bi diziliş gösterim.

normalde kullandıgım;
f1: lf , hp pot , pierce , thrust , spike , cut , stab, jab

çift skill bar şekline getirilmiş hali;
f1: lf , hp pot , pierce , thrust , spike , cut , stab, jab
f2: lf , hp pot , cut , stab , jab , shock , spike , thrust

mesela bunun gibi bir örnek olabilir. tabii bu kendime göre çünkü parmaklar uzun 6 ya rahat basıyorum. kendime göre dizdigim bu 2 skill barda 1-2-3-4-5-6 aktif durumda. 7-8 kullanmaya gerek yok. 1. skill bara göre 1 tane fazladan skill vurabiliyorum bununla hemde tek elle yapabiliyorum. 2. skill barda spike ve thrust zamanlarını kaçırmamak için 000000ınkinde oldugu gibi sonuna ekliyoruz. tabii diezde buna gerek yok anca çok iddialı bi 1vs1 yaparsanız kullanabilirsiniz. ztn mouse kullanırken pekte sorun olmuyor 6-7-8 tabii 1 tane fazladan skill avantajı var.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 16 Kasım 2005 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hee bu arada assassin için standart bi "en iyi skill dizilişi" diye birşey yok kendinize göre "en iyi diziliş" i yapmanız gerekiyor. en başarılı oldugunuz hangisiyse onu kullanın. 00000 yapıyo diye onu kullanmanıza gerek yok. o iyi yapıyo çünkü kendine göre dizmiş.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avarel, 16 Kasım 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
bence herkesin kendine göre bi skill yerleştirmesi olmalı benımkı söle baya rahat oluyo:,
F1: -light feed
-spike

zorlanmıyomusun kullanırken :D[signature][hline]K.Mltn

[Bu mesaj Milo tarafından 16 Kasım 2005 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Guide da gerçekten çok güzel şeyler anlatmış, herkesin okumasını tavsiye ederim, özellikle nasıl heal yapacağınızı hangi komboyu ne zaman kullanacağınızı söylemiş
archer lar için, skill sr skill, priestlara heallarını engellemek için skill rr skill (healının bozulduğunu görmemiştim ama deniycem), diğerleri için skill wr kullanın diyor
Bildiğim şeylerdi genelde fakat rakibin üstüne koşarken arkadan takip de komboyu öğrendim denemek lzm hemen, lvl70 skill inden söz etmiş gerçekten süper diyor, 100 dagger defans olsa bile adama 450-600 vurabilirsiniz diyor, spike a yakın damage le, 3 spike vurduğnuzu düşünün diyor, heal basabilen lvl70 ve itemleri olan bir assassin yenilmiyeceğini ve en iyi oyuncu olduğunu iddaa ediyor( yani kendisi :P) ayrıca en başta yazdığı herkesle 1v1 yapabilceğini sizi ölüceğinizi söylüyor çok iddaalı(haksız da değil yani), skill dizimindende söz etmiş fakat çok önemli olmadığını kendinize göre düzenleyin demiş, saldırırken elini mouse dan çekiyormuş sol el kombo, sağ el heal yapıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

0000'ın dizimi cidden güzel ama el parmaklarınızın uzun olması lazım bence...

memonun dediği gibi nasıl rahatsanız öyle kullanın skilleri mesala ben hp potu 8e koyarım çünkü parmaklarım çok uzun ve mausun sol tuşunuda hp pot yaparım...skilleri önce dizmek huyumdur çünkü adamı görünce direk saniyelik refleksle dalıyonsunuz...elniizn altında skillerin olması daha ii ancak roguelar için farklı biraz bu dediğim priest ve mageler için...[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...