Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chyperın en ii human clanı?

fancy

Öne çıkan mesajlar

ben karusum cypherda ama humanların en ii clanı bence
stolenLifes dielerini sayamıcam cunku su dupe olaylarından soora clanını daıtan cok oldu gibi... bide arese gectiiim için cz de yokum uzun zamandır sadece STOLENLiFeS diorum :)[signature][hline]ya yeter baydı cypher aresdeyim yine
Lvl: 5x
nick:darkweaver
job:Blade ( master olcak inş. :))
np: 5xx ( yeni aldım :))
Sosyal ağlarda paylaş

Angelus Tam noob cıktınız bea. onume cıkma dedin. cıktım..
__BAM_BAM__ , U_C_T , Azure_Dragon ve sen kesemediniz.
Ben tektim ( ben ve chitin shieldim :D) Oturup kalkmasam onunuzde 3 yılda kesemezdiniz :D Bide gelmiş burda YOk eni ii clan ashqiya yok bilmem ne. Gececen o işleri...[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 120k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ßeyler cypherde oynayanların hepsi bunu cok iyi bilirki humanLarın hepsi makrocu biri cıkıp desinde ben 60 ama makro yada koxp kullanmadan oldum delikanlı gibi ama orclarda sadece toplasan 5 6 kişi kullanıyo humanlarda başı ceken koxpcular..
titan_of_tinan lideri
ranger007
ridnick
vs vs

rangeri benim ıwı 49 ken savaşta patates ettim hemde teke tek adımı hatırlarsa bilir hemde ezik vuruşumla salak koxpu kullanamadı bile bana karşı[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : El_MoRaD_HuNTeR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 13 Kasım 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
cypher da adam gibi human mı varda clanı olsun:d

Evet Human Clanların Hiçbiri MAcro ile LvL KAsıp 70 olmadı haklısın[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

ya yavaş olun eğer humanlar bu kadar kayırılıyorsa neden herzaman humanlar banlanıyor neden humanların en iyi wariorları oyunda değil biraz düşünün Orc"larda hala 3 ay önceki adamlar oynuyor ama başından beri Cz de sabit bi isim yok human wariorlardan çünki ya banlıyorlar yada hack"liyorlar bi şekilde ortadan kaldırılıyor ikilik var taraf tutuluyor ![signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 16 Kasım 2005 08:59 tarihinde demiş ki:
ßeyler cypherde oynayanların hepsi bunu cok iyi bilirki humanLarın hepsi makrocu biri cıkıp desinde ben 60 ama makro yada koxp kullanmadan oldum delikanlı gibi ama orclarda sadece toplasan 5 6 kişi kullanıyo humanlarda başı ceken koxpcular..
titan_of_tinan lideri
ranger007
ridnick
vs vs

rangeri benim ıwı 49 ken savaşta patates ettim hemde teke tek adımı hatırlarsa bilir hemde ezik vuruşumla salak koxpu kullanamadı bile bana karşı

1- titan of titan mage adam niye kosp kullansın ve iyi bir mage
2- macro konusunda sana bir şey derdim ama neyse cypher'da orclar kosp kullanmıyor demi ? ZZZZZZzzzzZZZZzzz[signature][hline]Nick : MeTe0R
Level :Xx
Irk : Human
Char :A. Mage
Clan :
http://img110.imageshack.us/my.php?image=xd2cl.swf

[Bu mesaj MeTe0R tarafından 16 Kasım 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...