Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chyperın en ii human clanı?

fancy

Öne çıkan mesajlar

said:
DioNea, 13 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
Dagger Kurt Cobain'in her savaş bizin gate önünne gelip macroyu 5li oka bağlayan hefir deil mi o?

deıl ... asaseın ve 68 lvl savasta kosp la np kasmasına gerek yok
surda cz cokmusken 2 makara yapalım dedık baya hırslandınız ha[signature][hline]65 paper mage
np :13xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
said:
DioNea, 13 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
Dagger Kurt Cobain'in her savaş bizin gate önünne gelip macroyu 5li oka bağlayan hefir deil mi o?

evet o kankam. Angelusy i kastıran da o. edit itemleri parayla alanda o. combo programı kullananda o.

yeter mi ??

yetmez cunku bı sey bılmıyomussun
1 angelusy dıye bır char yok
2 kurt d ile hıc bır zaman bır party de olmadım[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmiş burda yok 100gb ına arna yapalım . yok benimki seninkini döver. boş boş konusuyon sora nie hırslandınız dion. evet cz kapalı acıldıgında sizin townun onunde olacam. gozlerim seni aracak. elimde "-" tusunda olacak....[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 120k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 13 Kasım 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Dagger zaten hatayı biz yapıyoruz. GM ye bascan parayı alcan yanınıda 5 tane macro archer sonra kurcan clanı 70 olcan ama hala ismin CZ'de sağ tarafta yazıcak. Ne komik değil mi?

hahahah senın clanında neler oldugunu bılmıyorum ha ???[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
Gelmiş burda yok 100gb ına arna yapalım . yok benimki seninkini döver. boş boş konusuyon sora nie hırslandınız dion. evet cz kapalı acıldıgında sizin townun onunde olacam. gozlerim seni aracak. elimde "-" tusunda olacak....

ben ALSHARO ile daha önceden böle bır muhabbet yapmıstım sonrada özelden yazısmıstık sadece onla konusmustum geyık olsun dıye ama sen gel ok senın nıck i aklımda tutmaya calısayım malum cz de hıc rastlamadım[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 13 Kasım 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
said:
Gelmiş burda yok 100gb ına arna yapalım . yok benimki seninkini döver. boş boş konusuyon sora nie hırslandınız dion. evet cz kapalı acıldıgında sizin townun onunde olacam. gozlerim seni aracak. elimde "-" tusunda olacak....

ben ALSHARO ile daha önceden böle bır muhabbet yapmıstım sonrada özelden yazısmıstık sadece onla konusmustum geyık olsun dıye ama sen gel ok senın nıck i aklımda tutmaya calısayım malum cz de hıc rastlamadım

komikti :D[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 120k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
said:
angelusy, 13 Kasım 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
said:

ben ALSHARO ile daha önceden böle bır muhabbet yapmıstım sonrada özelden yazısmıstık sadece onla konusmustum geyık olsun dıye ama sen gel ok senın nıck i aklımda tutmaya calısayım malum cz de hıc rastlamadım

komikti :D

:P komık değil gercek :D[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...