Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chyperın en ii human clanı?

fancy

Öne çıkan mesajlar

hahah ALSHARO cz de ezıle ezıle kafanda karısmıs anlasılan AshQiyA clanı ıle her zaman clan war a hazırım :D clan lıderı benım bu arada yada ıstersen sızın clandan 2 kısı sec ben bızım clandan 1 kısı arena ok ? 100 gb na[signature][hline]65 paper mage
np :13xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 13 Kasım 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
hahah ALSHARO cz de ezıle ezıle kafanda karısmıs anlasılan AshQiyA clanı ıle her zaman clan war a hazırım :D clan lıderı benım bu arada yada ıstersen sızın clandan 2 kısı sec ben bızım clandan 1 kısı arena ok ? 100 gb na

n00b :D[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 6x ( 60 a.q artizlik olsun die 6x )
Np : 120k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hahah ALSHARO cz de ezıle ezıle kafanda karısmıs anlasılan AshQiyA clanı ıle her zaman clan war a hazırım :D clan lıderı benım bu arada yada ıstersen sızın clandan 2 kısı sec ben bızım clandan 1 kısı arena ok ? 100 gb na

gel charı bırakmadan önce bi arenaya
hatta clan arena yapalım...
edit: Clandan kimse arenaya gelmez cunku lvl'iniz yetmez[signature][hline]ALSHARO/cypher
6x
9xxxx
HeaveN

laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
said:

n00b :D

noob ?????[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha sen ne zaman gırdın o clana ???? bız chete iken bırlıkte abbys wara gırmıstık ... ama senı göremedım bız ve heaven ortaktık ... lvl yetmez derken kımın kac lvl oldugunu ii biliyorum :P ben su an clanda ezığim onu da bıl[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 13 Kasım 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
said:
said:

noob ?????

yeah !!

kospla 65 olmak marifet deil.
cz de adın bile gecmio ( anca sag tarafta ) valla o clanın kurucusu oldugunu az once ogrendim :D o clanda bi adam var Kurt_D_Cobain. onunda ne oldugu malum....[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Sosyal ağlarda paylaş

ALSHARO yıne soyluyorum sen bızım clanın gecmısı ve su andakı lvl lerı bılmeden sıdık yarıstırıyosun deme ama ben sızın clanı tanırım hemde cok eskıden heru burda mı ezük o da ii bilir...lvl 70 sadece sızın clandamı var ????? bunuda ben hatırlatırım[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 13 Kasım 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
said:
angelusy, 13 Kasım 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
said:
said:

noob ?????

yeah !!

kospla 65 olmak marifet deil.
cz de adın bile gecmio ( anca sag tarafta ) valla o clanın kurucusu oldugunu az once ogrendim :D o clanda bi adam var Kurt_D_Cobain. onunda ne oldugu malum....

cz de gözlerın kapalı mı oynuyosun bravoo o zaman[signature][hline]65 paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 13 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
Dagger Kurt Cobain'in her savaş bizin gate önünne gelip macroyu 5li oka bağlayan hefir deil mi o?

evet o kankam. Angelusy i kastıran da o. edit itemleri parayla alanda o. combo programı kullananda o.

yeter mi ??[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...