Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

81000314 kodlu msn hatası

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

msn adresimden giriş yapamıyorum.. bana bu hatayı veriyor.. hata onar vs vs hiç birşey işe yaramıyoru.. 10 defa kaldırıp yeniden kurdum hem de farklı versiyonları ama işe yaramadı.. başka bir msn adresinden giriş yaptım, güzelce girdi.. ama asıl adresimden giriş yapamıyorum.. ve bana acillen asıl adresim lazım.. ne yapabilirim..[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Birine onu sevdiğini söylemek istiyorsan, bunu o an yapmalısın!
Sosyal ağlarda paylaş

msn i 10 defa kaldırıp yeniden kurdum, 5 defa farklı versiyonlar kurtum, hotmailden girdim ordan otomatik msn açtım, msn hata sınama onarma düzelteme işlemleri yaptım, msn registry kaydında oynama ve temizleme yaptım, sertifikaları temizleyip yeniden yapılandırdım, 5 kez yeniden başattım.. hoş reset tuşuna basarak yenidn başlatmadım ama bi de onu mu denesmm. bilgisyar bu slak alet belki öle çalışır.. ama gerçekten çözemiorummmmmmm.... lütfen yardım..[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

MSN kullandigin MSN versionunu her ne olursa olsun sunu denemeni tavsiye ederim msn program hatayi verdikten sonra program'i tamamen kapa ve tkr calistir ve calismasi gerekir veya password ve user name sil ve hatirlatma de yani her seferinde pass ve user name girecek sekilde ayarla ayni hata verirse programi kapa tamamen taskbardan kalksin ve tkr calistir programi ve calismasi gerekir aksi takdirde programi kullanma ve widnows messenger kullanmani oneririm..[signature][hline]www.inboxhosting.net Sinirsiz iletisim icin sinirsiz hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

evet otomatik oturum açmayınca sorun çözüldü.. teşekkür ederim.. demek bu sorun d böle çözülüomuş.. yv bu msn ne kadar malak bi program :) saolun tekrra..[signature][hline]AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...